Skocz do zawartości
moskil

Jak długo przetrwa forum PCLAB?

Ile przetrwa forum PCLAB  

127 użytkowników zagłosowało

1. 1. Kiedy forum PCLAB zostanie zamkniete?

• Za miesiąc
      13
    • Za trzy miesiace
      10
    • Za pół roku
      13
    • Za rok
      15
    • Nie zostanie zamkniete lecz przemianowane na forum KomputerSwiat etc.
      45
    • Forum zostanie sprzedane/przejete przez inny podmiot
      31

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Samo kupienie bazy to nic. 
Odpytanie użytkowników przez nowego Administratora Danych o zgodę na pozostanie na forum (co jest przy takim przypadku obligatoryjne) spowoduje odpływ od razu 80% kont . 

Dzieci z forum nawet sobie nie zdają sprawy, że kupiona baza danych osobowych z prawnego pkt widzenia jest nieużywalna bez dopełnienia szeregu wymogów 

Edytowane przez Eclipse

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przynajmniej 80% kont i tak jest martwych.

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.08.2021 o 09:25, Bono[UG] napisał:

Przynajmniej 80% kont i tak jest martwych.

Krąg życia - ludzie dorastają i mają mniej czasu na starte hobby.:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, większość rejestruje się, żeby zadać jedno pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pier*o*ę, przecież na tym forum jestem prawie od samego początku (wcześniej miałem inny nick), ponad pół życia, pamiętam prawie wszystkich modów, szczególnie Amolaracisa (jakoś tak), ile ja z tego forum wiedzy wyciągnąłem, tutaj pierwszy raz zacząłem podkręcać mojego Bartona, potem Semprona, a potem już co nowy komp/kompy, wszystko podkręcane. Może za dużo ludzi osobiście nie znam z forum, ale kuźwa, wiecie co? normalnie rozyebało mnie to że forum to już dogorywa. Niestety, dużo osób jest na grupach PC na fejsie, sam jestem na wielu, sam jestem na konkretnych pod moją branżę i tam jest że tak powiem dość wysoki poziom wiedzy, natomiast forum pclab - sami sobie odpowiedzcie, ale wciąż się wiele można dowiedzieć, szczególnie początkujący. Pclab - ciekawe testy robił itd. Chociaż jak mam być szczery to pure pc - robi lepsze, z innej strony, dokładniejsze, bardziej się zagłębiają w technikalia.

Osobiście mi jest przykro. Mimo że nie piszę i nie siedzę na forum jak kiedyś, że dzień bez forum to dzień stracony, ale to kawał życia.

Niestety, jak z wieloma forami - grupy na FB wygrywają i wygrywać będą.

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dołączyłem dużo później, a mój Athlon całe życie chodził na fabrycznym taktowaniu, ale za to umiem poprawnie napisać nick anomalocarisa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też - analomasacris.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę urosło w ostatnim miesiącu.

Ale trend wzrostowy widać na wszystkich stronkach o tej tematyce. GOL to w ogóle bydle. A oni jeszcze mają kilka dużych kanałów na youtube.

dfsgfdfdgfd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Paczę co miesiąc na similarweb i znowu spadło forum.

Trzeba więcej koleguf nagonić.

BTW w jednym temacie na GOLu o to czemu nie ma recki gry pracownik zasugerował, że mają określoną ilość recek w miesiącu i bardziej opłaca się tłuc różne newsy i tematy. Pewnie liczba wyświetleń i ilość włożonej pracy lepiej wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.08.2021 o 09:10, Bono[UG] napisał:

Nie, większość rejestruje się, żeby zadać jedno pytanie.

I widząc to jeszcze w czasach moderatorskich, nigdy nie sugerowałeś wprowadzenia możliwości logowania się przez konto Google?

Nie wiem w sumie, jak wyglądał wtedy silnik, ale teraz to popularna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto następny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.09.2021 o 13:28, Kamiyan napisał:

I widząc to jeszcze w czasach moderatorskich, nigdy nie sugerowałeś wprowadzenia możliwości logowania się przez konto Google?

Nie wiem w sumie, jak wyglądał wtedy silnik, ale teraz to popularna opcja.

Jakbym korzystał z takich funkcji, to może by mi przeszło przez myśl, a że przez 90% czasu jestem w internecie wylogowany, to nigdy mi nie przyszło.

Nie wiem czy to w jakikolwiek sposób by zmieniło sytuację, czy dzięki innym sposobom logowania, więcej osób brało aktywny udział w forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.08.2021 o 12:36, Marches napisał:

Ja pier*o*ę, przecież na tym forum jestem prawie od samego początku (wcześniej miałem inny nick), ponad pół życia, pamiętam prawie wszystkich modów, szczególnie Amolaracisa (jakoś tak), ile ja z tego forum wiedzy wyciągnąłem, tutaj pierwszy raz zacząłem podkręcać mojego Bartona, potem Semprona, a potem już co nowy komp/kompy, wszystko podkręcane. Może za dużo ludzi osobiście nie znam z forum, ale kuźwa, wiecie co? normalnie rozyebało mnie to że forum to już dogorywa. Niestety, dużo osób jest na grupach PC na fejsie, sam jestem na wielu, sam jestem na konkretnych pod moją branżę i tam jest że tak powiem dość wysoki poziom wiedzy, natomiast forum pclab - sami sobie odpowiedzcie, ale wciąż się wiele można dowiedzieć, szczególnie początkujący. Pclab - ciekawe testy robił itd. Chociaż jak mam być szczery to pure pc - robi lepsze, z innej strony, dokładniejsze, bardziej się zagłębiają w technikalia.

Osobiście mi jest przykro. Mimo że nie piszę i nie siedzę na forum jak kiedyś, że dzień bez forum to dzień stracony, ale to kawał życia.

Niestety, jak z wieloma forami - grupy na FB wygrywają i wygrywać będą.

No dokładnie, pół życia. Przyszedłem do pclaba chyba w 2005  i tak już jakoś zostałem. Tyle lat, tylu super ludzi. Ba, poznałem tutaj nawet przyjaciela z którym mamy kontakt do dzisiaj. Tyle internetowych kłótni, wyzwisk, tyle banów. Super sprawa :E 

Edytowane przez Zigu17
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.09.2021 o 10:36, Zigu17 napisał:

No dokładnie, pół życia. Przyszedłem do pclaba chyba w 2005  i tak już jakoś zostałem. Tyle lat, tylu super ludzi. Ba, poznałem tutaj nawet przyjaciela z którym mamy kontakt do dzisiaj. Tyle internetowych kłótni, wyzwisk, tyle banów. Super sprawa :E 

śmieszkujesz, a pamiętam jak chwaliłeś się ile zarabiasz i wklejałeś swój wyciąg z konta xd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi