Skocz do zawartości
komputronik

Jak zmniejszyć input lag? Czyli NVIDIA Reflex w praktyce!

Rekomendowane odpowiedzi

W najnowszym filmie porównaliśmy skuteczność (celność) chłopaków, w zależności od opóźnień generowanych przez PC - przekonajcie się, czy to faktycznie coś daje!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Spoko kolesie. Jak trzech muszkietróf ;)

ps. tylko czemu film nagrany przy skaczących 25 FPS :/

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale teatr :E

Ten po lewej powinien się leczyć.

Co do opóźnień, to jest super, oby to działało w jak największej liczbie gier.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większość tytułów e-sportowych, które się liczą na scenie, wspiera tę funkcję :) W grach jak Cyberpunk 2077 zdecydowanie nie jest to potrzebne, więc nie dziwi że Reflex w nich nie gości ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• W punkt, szkoda ze Netflix skasował serial, no a pozatym ja tam jeszcze mysle ze Deadpool 3 im wyjdzie i na tym zakończą jego trylogie.(Deadpoola akurat tez lubie)
    • Karta z mojego prywatnego komputera do gier. Licytacja bez ceny minimalnej https://allegro.pl/oferta/karta-graficzna-asus-gtx-1080-ti-strix-oc-od-1zl-11318707180
    • A coś z matrycą FullHD? Błagam, nie proś żebym tłumaczył czemu 😂
    • https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/krzysztof-zaremba-nie-zna-angielskiego-na-odpowiednim-poziomie-tak-orzekl-sad/kh7rwre,79cfc278   - języki obce? - wykształcenie? - doświadczenie zawodowe? Nie! ważne że bierny, mierny, ale wierny PI$.
    • IMHO ten hype na jednowątkową wydajność jest kompletnie przesadzony. Pamiętam, jak zacierałem ręce na 5950X, który wówczas był TOP lub blisko TOP w większości testów. Moje pierwsze wrażenia po podłączeniu kompa to było coś w stylu "k..., ale to jest głośne...". NH-D15S wbijała max obroty, bo CPU potrafił przekroczyć 70°C podczas odtwarzania filmu na YT. Pojedynczy rdzeń ciągle boostował do 5.0GHz i pobierane 1.4V generowało masę ciepła. PC co chwilę zwiększał i zmniejszał obroty wentylatorów nawet podczas najprostszych prac. Dramat. Dużo czasu mi zeszło na dobieranie ustawień i ostatecznie stanęło na permanentnym UV do 1.2V oraz OC wszystkich rdzeni na 4200MHz bez boosta na pojedynczym jajku. Efekt? W benchmarkach +15% na wydajności wielowątkowej i -7% na jednowątkowej. W praktyce te 15% jest odczuwalne. Komp zagoniony do konwersji plików audio i video robi to błyskiem. W grach nie widzę absolutnie żadnej różnicy. Gram głównie w RPG i MMO RPG. Przed i po OC mam takie same AVG,  i 1% low FPS. Nawet w MMO RPG, które nie grzeszą wydajnością i dobijają każdy CPU, nie zaobserwowałem, aby było gorzej. Także bardziej bym się obawiał (braku) kultury pracy, niż zacierał ręce na wydajność nowych Inteli. Jakby nie patrzeć, mamy trzecią dekadę XXI w. i chwalenie się wydajnością jednowątkową brzmi nieco staroświecko. Szczerze mnie ciekawią 12XXX i chętnie bym wrócił do niebieskich ze względu na o wiele przyjemniejsze OC, ale zapowiadający się pobór energii jest po prostu przerażający. I nie chodzi to o koszty, tylko o to, że to trzeba schłodzić, a odkurzacz pod biurkiem to żadna atrakcja.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...