Skocz do zawartości
dawidoxx

Samsung S21 ULTRA czy  Xiaomi 11 ultra

Rekomendowane odpowiedzi

ta 1 - stawiasz fona i jest fajnie xd- i galaxy buds tez naladuje 

Edytowane przez gruzin don Leonides
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pierwsza wygląda na bardziej funkcjonalną, chyba ją sobie kupię :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ładowarkę od p30 pro więc nie kupuje ?

3 godziny temu, ODIN85 napisał:

W telefonie za 5k nie ma ładowarki? Parodia.

Jak Apple zrobiło to już wcześniej to samsung się z tego nabijał w mediach społecznościowych i proszę  rok później odwali to samo :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ditmd napisał:

Mnie w tym etui telefon parę razy spadł na beton/chodnik i nic mu się nie stało.

jGEhlR3.jpg

Do nowego chyba wezmę sobie

9HUfbGa.jpg

 

Co to za marki etui??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bardakTe czerwone to Patchworks Level ITG, a czarne Gear4 Denali

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.07.2021 o 17:47, ditmd napisał:

Ten telefon nie ma ładowarki w pudełku, także lepiej jest się w jakąś zaopatrzyć, ja kupiłem sobie tą

YsEeAQx.jpg

Trzeba było brać wersję 45W PD-PPS, która ładuje niemal wszystko z wysoką mocą od laptopa przez Nintendo aż po telefon Huaweia.

W dniu 13.07.2021 o 18:08, ODIN85 napisał:

W telefonie za 5k nie ma ładowarki? Parodia.

Moim zdaniem to ekoterroryzm. Ktoś powie, że chodzi tylko o pieniądze i oczywiście to prawda, bo na tym polega eko terror...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, unknown_solider napisał:

Trzeba było brać wersję 45W PD-PPS, która ładuje niemal wszystko z wysoką mocą od laptopa przez Nintendo aż po telefon Huaweia.

Moim zdaniem to ekoterroryzm. Ktoś powie, że chodzi tylko o pieniądze i oczywiście to prawda, bo na tym polega eko terror...

Najlepsze jest to ze koreance do głupiej zupki  z makaronem produkują więcej plastiku i odpadów jak do takiej ładowarki, ale wiadomo trzeba powiedzieć że robią to w trosce o środowisko a nie z oszczędności..
 

btw. taka ładowarka będzie spoko?

https://www.mytrendyphone.eu/shop/baseus-speed-pps-smart-wall-charger-usb-c-pd-45w-242851p.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i na dobrym aparacie którego ten Twój  polecany telefon nie ma :E 
Ladowarkę bezprzewodową mam przy biurku, ale logiczne że potrzebuje  raz na jakiś czas szybko podładować telefon więc? 

Jak będę szukał gamingowego telefonu dla dziecka to się do Ciebie zgłosze Odin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@unknown_soliderNa co mi 45W, jak i tak będzie ładować telefon z max 25W, bo S21U szybszego ładowania nie obsługuje.

Mam już obydwa pokrowce, i szczerze mówiąc to CamShield od Nilkina wypada gorzej od Gear4 Denali, Denali jest solidniejsze, lepiej wykonane, trochę bardziej pancerne i komfortowe dla naszej dłoni. Nilkin to twardy plastik z osłoną na aparat który nie pogrubia za bardzo naszego telefonu. Zależy kto co lubi, ale dla mnie etui od Gear4 jest po prostu lepsze.

5ULzwlo.jpg

 

Edytowane przez ditmd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nillkin to taki premium chinczy z naciskiem na chinczyk, zawsze byle zawiedziony jakis czas po zakupie, bo a to farba schodzila albo frosted sie wycieral, meh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem raz Nilkina do LG G3. I nigdy już nie spojrzałem na tą markę jak po paru miesiącach miałem obdrapane rogi od tego etui.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra doszły moje fony

fJOrccd.jpg

 

s21 ultra w porównaniu do s21 to jednak kolos.. czekam jeszcze na xiaomi i będę mieć porównanie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to fajnie, zdaj relacje co bardziej sie podoba i gdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, dawidoxx napisał:

Najlepsze jest to ze koreance do głupiej zupki  z makaronem produkują więcej plastiku i odpadów jak do takiej ładowarki, ale wiadomo trzeba powiedzieć że robią to w trosce o środowisko a nie z oszczędności..
 

btw. taka ładowarka będzie spoko?

https://www.mytrendyphone.eu/shop/baseus-speed-pps-smart-wall-charger-usb-c-pd-45w-242851p.html

Powinna działać tak samo jak 45 PD PPS od Samsunga, żeby w pełni ją wykorzystać potrzeba kabel 5A ale powinien być w zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.07.2021 o 10:14, dawidoxx napisał:

Tak i na dobrym aparacie którego ten Twój  polecany telefon nie ma :E 

rog 5 nie ma dobrego aparatu? Polemizował bym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, fliperpl napisał:

rog 5 nie ma dobrego aparatu? Polemizował bym 

Nie wypowiem się na temat sztucznych zdjęć z domyślnej aplikacji przy zapisie do jpg, ale przy robieniu zdjęć naturalnych, aplikacją która to umożliwia, to aparat jest w rejonach przeciętności przy matrycy 1/1,73". ... no i jeśli wierzyć gsmarena nie ma OIS, więc nie będzie taryfy ulgowej przy fotografowaniu z długim czasem naświetlania.

Edytowane przez Kyle_PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wydajesz tyle na telefon to raczej nie po to aby aparat robił średniej jakości zdjęcia.

W poniedziałek dojdzie do mnie xiaomi to porównam aparaty. Na razie ten w s21 ultra robi robotę i jestem zadowolony.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie aparat, wyswietlacz to co?  bateria która po włączeniu 144hz trzyma gorzej od Samsunga jedynie podczas korzystania z 60 Hz widać dłuższy pracy i tyle.

Dla mnie to odpustowy telefon dla dziecka, które lubi grac w fortninte i inne mobilki.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko i tak co 2 lata wymieniam. Piszą trole? Dobre dobre.. piszą je niezadowoleni użytkownicy.

Za darmo  nie wziął bym tego roga a co dopiero zamawiać i sobie kasę mrozić :)

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, fliperpl napisał:

rog 5 nie ma dobrego aparatu? Polemizował bym 

polemizowac mozesz - fakty i spec aparatu niestety dla asusa sa niekorzystne -dxomark nawet go nieklasyfikowal bo nie bylo sensu

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, gruzin don Leonides napisał:

polemizowac mozesz - fakty i spec aparatu niestety dla asusa sa niekorzystne -dxomark nawet go nieklasyfikowal bo nie bylo sensu

tak samo jak nie klasyfikował całej oferty Oppo bo ich szef uważał że ich testy nie mają sensu - co to w ogóle za argument

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, fliperpl napisał:

tak samo jak nie klasyfikował całej oferty Oppo bo ich szef uważał że ich testy nie mają sensu - co to w ogóle za argument

wprzeciwienstwie do twojego, rzetelny nie domniemany argument  - specyfikacja = fakt, recenzje-opinie portali branzowych=fakt, skoro koles ktory prowadzi portal na podstawie ktorego bazuja inni nie jest dla ciebie jednym z wielu wyznacznikow to ok , ale widze ze tak jak w przypadku innych panuje przekonanie ze wiedza lepiej niz ci  ktorzy sie na tym znaja xd

i nie nie hejtuje fona tylko stwierdzam ze aparat ma przecietny, opierajac sie na wiedzy i recenzjach ludzi znających sie lepiej odemnie.

Edytowane przez gruzin don Leonides
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym chciał dobrego aparatu to wybrałbym najwyższego Iphone - poprawność działania aparatu ma najlepszą na rynku i żaden android nawet nie stał obok niego.
Jednakże nie oszukujmy się ze smartfona nie da się zrobić dobrze wyglądającego zdjęcia po za ekranem smartfona, także nie ważne który weźmiesz i tak będzie wyglądał tylko dobrze na 7" smartfona. 

2 godziny temu, gruzin don Leonides napisał:

wprzeciwienstwie do twojego, rzetelny nie domniemany argument  - specyfikacja = fakt, recenzje-opinie portali branzowych=fakt, skoro koles ktory prowadzi portal na podstawie ktorego bazuja inni nie jest dla ciebie jednym z wielu wyznacznikow to ok , ale widze ze tak jak w przypadku innych panuje przekonanie ze wiedza lepiej niz ci  ktorzy sie na tym znaja xd

i nie nie hejtuje fona tylko stwierdzam ze aparat ma przecietny, opierajac sie na wiedzy i recenzjach ludzi znających sie lepiej odemnie.

dxomark nigdy nie był wyznacznikiem jakości aparatu = fakt. 
Według nich X60 pro+ ma gorszy aparat niż X50 Pro+ bo dostał mniej punktów za brak obiektywu teleskopowego XD Tam oni dają punkty za obiektywy do głębi czy makro, szanujmy się - a te ich wykresy i histogramy to można w dupę sobie wsadzić - dużo teorii mało praktyki 
Jak już tak bardzo idziemy pod strone dxomarka to autor powinnien kupić Mi11 Ultra i się nawet nie zastanawiać - bo w końcu jest na pierwszym miejscu, prawda? 
Żadni testerzy nie piszą o tym jak działa najważniejsza rzecz w aparacie - autofocus = fakt
Żadni testerzy nie wspominają o zdjęciach w postaci malowidła przy zdjęciach nocnych = fakt

jeśli inne warianty dla ciebie mogą określać zdjęcia zrobione ze smartfona to śmiało, po prostu różnica w zdjęciach pomiędzy smartfonem za 3000zł a 6000zł jest tak mała, że szkoda to komentować. Jedynie Iphone się wyróżnia ze swoją naturalistką zdjęć oraz genialnie działającym hdr. 

 

autorze = kup cokolwiek - w tej cenie nie ma złych smartfonów. 

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...