Skocz do zawartości
dawidoxx

Samsung S21 ULTRA czy  Xiaomi 11 ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie to niby tak tanio było? po ofercie to wnioskuje że jest to głowny sklep samsunga

https://www.samsung.com/uk/offer/summer-festival/

https://www.techradar.com/news/these-samsung-galaxy-s21-and-s21-ultra-deals-come-with-up-to-pound150-in-cashback

Nie wiem jak Ci wyszło 3500 pln :E 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znizka pracownicza -10% lub kod z facebook na -10% i oddajac byle jaki smieciowy telefon, za który zwracaja kase i masz 3500. Sprzedaz glosnik i wychodzisz ponizej 3000.

Edytowane przez sensej0s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tych wszystkich  promocji nie da rady łączyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze sie dalo kiedy ja uzywalem tej promocji. Jesli uzyjesz platnosci SAMSUNGA  masz kolejne -5%. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.07.2021 o 12:27, dawidoxx napisał:

Siema, chcę wymienić swojego huawei p30 pro na jakiś nowszy telefon - na oku mam dwa modele konkretnie: samsunga s21 ultra oraz  xiaomi 11 ultra, który z tych telefonów wybrać? zależy mi głównie na dobrym aparacie i jak najlepszym ekranie (120hz) , oraz dobrej baterii.
 

Mam oba, zdecydowanie lepiej mi się korzysta z Samsunga. Wydaje mi się, że ma również lepszy aparat? (subiektywne odczucia) a już na pewno lepszy soft. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bleck napisał:

Mam oba, zdecydowanie lepiej mi się korzysta z Samsunga. Wydaje mi się, że ma również lepszy aparat? (subiektywne odczucia) a już na pewno lepszy soft. 

Też mam już oba telefony i wg mnie aparat jak i sam soft w samsungu są zdecydowanie lepsze.

btw. czy Twoj xiaomi też się tak mocno nagrzewa? wystarczy odpalić wideo rozmowe na fb i po 15 minutach plecki telefonu są aż gorące - niezależnie od tego czy rozmowa jest prowadzona na WIFI/ LTE..

Edytowane przez dawidoxx
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aparat w Xiaomi mi 11 lepszy, bo ma wyższą rozdzielczość koloru ( mozaika Bayera ma 27 Mpix w Xiaomi, natomiast w Samsung tylko 12 Mpix ). Aplikacja domyślna w obu niespecjalnie nadaje się do robienia zdjęć, z powodu filtrów dewastujących obraz (ale jak ktoś chce robić domyślną sztuczniawką, bo akceptuje pewne sztuczne efekty przetwarzania obrazu, to może faktycznie z dwojga złego lepsza ta z Samsung). Gdyby nie różnice filtra Bayera, to matryce światłoczułe w obu byłyby takie same ( 1/1,33" vs 1/1,33", oba 108 mln. punktów ).

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, katystopej napisał:

A ten dalej to samo :hahaha: Idź się chłopie onanizuj na elektrodę czy inne only fans.

Co Ci? Po prostu widać różnicę między zdjęciem 12 Mpix a 27 Mpix (oczywiście polecam oglądać zdjęcia bez filtrów, a nie te sztuczne wymoczki ze standardowych aplikacji). Bo chyba wiesz, że jak nie chcesz filtrów zniekształcających, to max co Ci wypluje Samsung S21 Ultra to 12 Mpix, natomiast Xiaomi mi 11 już 27 Mpix.

12 Mpix Samsunga jest wysokiej jakości, ale we flagowcu trochę szkoda, że nie poszli dalej (12 Mpix, przy tak dobrej optyce, która ma większą rozdzielczość optyczną, to wręcz większe ryzyko efektów mory).

Także aparat w Samsung S21 Ultra jest bardzo dobry, ale w Xiaomi Mi 11 jest jeszcze lepszy.

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, dawidoxx napisał:

Też mam już oba telefony i wg mnie aparat jak i sam soft w samsungu są zdecydowanie lepsze.

btw. czy Twoj xiaomi też się tak mocno nagrzewa? wystarczy odpalić wideo rozmowe na fb i po 15 minutach plecki telefonu są aż gorące - niezależnie od tego czy rozmowa jest prowadzona na WIFI/ LTE..

Nie, ale też nie użytkuje go specjalnie długo. Głównie rozmowy z klientami (czyli jakieś 20-30 telefonów dziennie i nic więcej). 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi w tej cenie to jakiś żart. S21U kupiłem za 4250 zł, do tego czekam na cashback 900 zł, co da cenę 3350 zł. W tej kwocie brak konkurencji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłem xiaomi z powodu temperatur.. nie wiem czy moja sztuka była walnięta czy tak wszystkie mają, ale telefon potrafił się nagrzać tak mocno że parzył w ręce i to przy zwykłej video rozmowie przez wifi.. nagrywanie filmów, korzystanie z aparatu również powodowało to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...