Skocz do zawartości
azgan

Netflix chce zająć się produkcją gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Konkurencja dla XBOX GAME PASS?

Netflix chce zająć się produkcją gier. Pierwsze efekty już za rok? Śmiały ruch.

Rynek zmienia się na naszych oczach. Czy abonament to przyszłość gamingu?

Jakie macie zdanie odnośnie usług tego typu?

  • Netflix chce produkować gry wideo
  • Pierwsze tytuły mają pojawić się na platformie za rok
  • Początkowo nie wpłyną na cenę abonamentu
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

To będą exy?

Netflix nazywa to produkcjami oryginalnymi tak jak ich filmy czy seriale.

622e9cc4ef13aae0bdb24ebcbe571ec5

Myślę że tak, będą takie produkcje mające przyciągnąć do siebie nowych graczy. Pewnie będzie to wyglądać podobnie jak u Microsoftu no chyba że pójdą całkowicie w streaming.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to niech oni zajmą się produkcją seriali i filmów, bo spadek jakości jaki zaliczyli w ostatnich latach jest tak gigantyczny że w styczniu zrezygnowałem z ich usług po wielu latach.

Znając ich obecne podejście te gry z pewnością zadowolą określone grupy społeczne...

  • Like 1
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

Czyli odpadam jak mam grać afroamerykańskimi elfami które całują tą samą płeć.

W grach SONY jakoś Ci to nie przeszkadza :E

Wario64-Dfc-b2t-U0-AE4-BQ

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

41 minut temu, ODIN85 napisał:

Laski akceptuje,konary nie.

Co za dyskryminacja :E

Edytowane przez lukadd
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ma byc streaming to niech zginie w jednym koszu ze stadia i innymi pomyslami.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Laski akceptuje,konary nie.

:E

  • Haha 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

Konkurencja dla XBOX GAME PASS?

Netflix chce zająć się produkcją gier. Pierwsze efekty już za rok? Śmiały ruch.

Rynek zmienia się na naszych oczach. Czy abonament to przyszłość gamingu?

Jakie macie zdanie odnośnie usług tego typu?

  • Netflix chce produkować gry wideo
  • Pierwsze tytuły mają pojawić się na platformie za rok
  • Początkowo nie wpłyną na cenę abonamentu

Co kurwa 33- zdjęcia, obrazki, kwejk - Giwera.pl

  • Haha 6
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Element Wojny napisał:

Najpierw to niech oni zajmą się produkcją seriali i filmów, bo spadek jakości jaki zaliczyli w ostatnich latach jest tak gigantyczny że w styczniu zrezygnowałem z ich usług po wielu latach.

Znając ich obecne podejście te gry z pewnością zadowolą określone grupy społeczne...

No jak przecież ma być 2 sezon ?

 

b7011499bd007f9befd84dbdeaa1e9b4348cfcbc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Element Wojny napisał:

Najpierw to niech oni zajmą się produkcją seriali i filmów, bo spadek jakości jaki zaliczyli w ostatnich latach jest tak gigantyczny że w styczniu zrezygnowałem z ich usług po wielu latach.

Znając ich obecne podejście te gry z pewnością zadowolą określone grupy społeczne...

Z tego roku chyba, bo w ostatnich latach to dość sporo ciekawych seriali wypuścili, w tym anime. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon też ładnie wyglądał na trailerach a potem była kupa.

Dopóki obecna showrunnerka się tym zajmuje nie wróżę poprawy. 

Teraz, Jaycob napisał:

Z tego roku chyba, bo w ostatnich latach to dość sporo ciekawych seriali wypuścili, w tym anime. 

Wymień, może coś przegapiłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

 

Wymień, może coś przegapiłem. 

np. The Last Kingdom albo Rojst'97 z ostatnich 

26 minut temu, kadajo napisał:

 

Zobaczymy jak sobie z grami poradzą :E

Microsoft wydał sporo zielonych na te 23 studia żeby im gierki do XBOX GAME PASS robili a co ma Netflix ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

np. The Last Kingdom albo Rojst'97 z ostatnich 

Last Kingdom oglądałem zanim pojawił się na Netflixie, Rojst'a pierwszego nie dokończyłem więc nie widzę sensu iść w drugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Last Kingdom oglądałem zanim pojawił się na Netflixie, Rojst'a pierwszego nie dokończyłem więc nie widzę sensu iść w drugi.

No zgadza się też zaczynałem oglądać The Last Kingdom na Canal + ale później nowe odcinki i sezony były już od Netflixa kupili prawa podobnie zresztą jak Lucyfer (też polecam obejrzeć).

Ja się bardziej martwię o gry od nich niż seriale i filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam. Wiedźmina spierdzielili kompletnie co jest wielkim osiągnięciem kiedy ma się taki materiał źródłowy.

HoC zwalili dokumentnie w finale po wywaleniu Spacey'ego. Mindhunter - jeden z najlepszych seriali w tym gatunku - nie wiadomo czy go w ogóle dokończą. ATypowy który miał fenomenalne sezony 1-2 w 3-cim zjazd totalny a finałowy który właśnie skończyłem... 13 Reasons Why - sezon 1 niezły, sezon 2 słabiutki ale 3-4 to jakaś parodia. Ania, Nie Anna zakończony przedwcześnie pomimo wysokiego poziomu... 

Mógłbym tak wymieniać i wymieniać... o wiele bardziej wolę Amazon. Mają tam o wiele mniej treści, ale za to większość z nich trzyma wysoki poziom.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

E tam. Wiedźmina spierdzielili kompletnie co jest wielkim osiągnięciem kiedy ma się taki materiał źródłowy.

 

Bo Netflix to nie HBO. Gdyby Wieśka zrobili tak jak Game of Thrones to jest spora szansa że byłoby epicko ale i tak chętnie obejrzę 2 sezon ?.

Z grami od nich raczej lepiej nie będzie bo do tego trzeba mieć utalentowane studia które wykupują Microsoft i SONY ?.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, azgan napisał:

Bo Netflix to nie HBO. Gdyby Wieśka zrobili tak jak Game of Thrones to jest spora szansa że byłoby epicko ale i tak chętnie obejrzę 2 sezon ?.

Z grami od nich raczej lepiej nie będzie bo do tego trzeba mieć utalentowane studia które wykupują Microsoft i SONY ?.

Kiedyś tam pewnie wykupię sobie Netflix na 1 miesiąc, obejrzę co będzie warte obejrzenia i zrezygnuję.

Prawdę mówiąc jednak jak na 7 miesięcy bez tej platformy jedyne co w tym czasie od nich obejrzałem to finał Atypowego i finał The Kominksy Method. Niewiele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Element Wojny napisał:

Najpierw to niech oni zajmą się produkcją seriali i filmów, bo spadek jakości jaki zaliczyli w ostatnich latach jest tak gigantyczny że w styczniu zrezygnowałem z ich usług po wielu latach.

Znając ich obecne podejście te gry z pewnością zadowolą określone grupy społeczne...

Ja czasami kupie netflixa żeby obejrzeć jeszcze raz stare seriale ostatnio obejrzałem całego spartakusa i prison break świetne seriale , z nowych ostatni byl wiedzmin i wikingowie 

19 minut temu, azgan napisał:

Bo Netflix to nie HBO. Gdyby Wieśka zrobili tak jak Game of Thrones to jest spora szansa że byłoby epicko ale i tak chętnie obejrzę 2 sezon ?.

Z grami od nich raczej lepiej nie będzie bo do tego trzeba mieć utalentowane studia które wykupują Microsoft i SONY ?.

 

Ja 2 sezon wiedzmina obejrzę tylko ze względu na henrego cavila , bardziej mi się podoba nasz wiedzmin serial 13 odcinkowy z 2002 roku

Edytowane przez voltq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, voltq napisał:

Ja czasami kupie netflixa żeby obejrzeć jeszcze raz stare seriale ostatnio obejrzałem całego spartakusa i prison break świetne seriale , z nowych ostatni byl wiedzmin i wikingowie 

Prison Break dałeś radę obejrzeć do końca ? Gratuluję. 4ty sezon tego serialu to było takie dno fabularne że długo się zastanawiałem jak osoby które brały udział w tworzeniu fenomenalnego sezonu 1-ego mogły brać udział w tworzeniu czegoś takiego... 

3 minuty temu, voltq napisał:

bardziej mi się podoba nasz wiedzmin serial 13 odcinkowy z 2002 roku

Nasz Wiesiek miał świetną muzę, klimat i atmosferę. Netflixowy ma tylko świetnego Cavilla. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Element Wojny napisał:

Prison Break dałeś radę obejrzeć do końca ? Gratuluję. 4ty sezon tego serialu to było takie dno fabularne że długo się zastanawiałem jak osoby które brały udział w tworzeniu fenomenalnego sezonu 1-ego mogły brać udział w tworzeniu czegoś takiego... 

Tak sezony 1-3 mnie zachwyciły 4 byl dla mnie dobry , tylko 5 sezon ten nowy mi się nie podobał i nie obejrzał bym go 2 raz juz

2 minuty temu, Element Wojny napisał:

Prison Break dałeś radę obejrzeć do końca ? Gratuluję. 4ty sezon tego serialu to było takie dno fabularne że długo się zastanawiałem jak osoby które brały udział w tworzeniu fenomenalnego sezonu 1-ego mogły brać udział w tworzeniu czegoś takiego... 

Nasz Wiesiek miał świetną muzę, klimat i atmosferę. Netflixowy ma tylko świetnego Cavilla. 

Sceny walki ma świetne i cgi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, voltq napisał:

Tak sezony 1-3 mnie zachwyciły 4 byl dla mnie dobry , tylko 5 sezon ten nowy mi się nie podobał i nie obejrzał bym go 2 raz juz

Tego finałowego - później dokręconego - nie tknąłem palcem. Za dużo debilizmów. Michael zginął ? Ale gdzie tam, żyje - pomimo że każdy widział jego śmierć. Sarze ucięli głowę ? Ale gdzie, to nie ona - pomimo iż każdy widział zbliżenie na twarz. Kellermana zastrzelili w ciężarówce ? Ale gdzie, przecież go tam nie było - pomimo iż ostatnia scena pokazywała że w niej jest. ?

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak streaming gier 

Netflix chce konkurować z Google Stadia, Xbox Game Pass i Apple Arcade. Streaming gier już w przyszłym roku

Czyli konkurencja bardziej dla Google Stadia niż XBOX GAME PASS

Co jest grane że teraz wszyscy wciskają streaming gier i to w jakości 1080p ??

Jak tak ma wyglądać przyszłość to ja dziękuję zwłaszcza z szybkością Internetu jaka jest osiągalna globalnie.

Jak chciałbym bawić się w streaming gier to odpaliłby sobie GeForce NOW.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak to czemu. Bo taniej jest postawić maszynę która ciągnie 1080p(2k) niż 4k a komuś kto z tego skorzysta i tak wszystko jedno.

Edytowane przez kadajo
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...