Skocz do zawartości
azgan

Netflix chce zająć się produkcją gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Element Wojny napisał:

Prison Break dałeś radę obejrzeć do końca ? Gratuluję. 4ty sezon tego serialu to było takie dno fabularne że długo się zastanawiałem jak osoby które brały udział w tworzeniu fenomenalnego sezonu 1-ego mogły brać udział w tworzeniu czegoś takiego... 

Tak sezony 1-3 mnie zachwyciły 4 byl dla mnie dobry , tylko 5 sezon ten nowy mi się nie podobał i nie obejrzał bym go 2 raz juz

2 minuty temu, Element Wojny napisał:

Prison Break dałeś radę obejrzeć do końca ? Gratuluję. 4ty sezon tego serialu to było takie dno fabularne że długo się zastanawiałem jak osoby które brały udział w tworzeniu fenomenalnego sezonu 1-ego mogły brać udział w tworzeniu czegoś takiego... 

Nasz Wiesiek miał świetną muzę, klimat i atmosferę. Netflixowy ma tylko świetnego Cavilla. 

Sceny walki ma świetne i cgi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, voltq napisał:

Tak sezony 1-3 mnie zachwyciły 4 byl dla mnie dobry , tylko 5 sezon ten nowy mi się nie podobał i nie obejrzał bym go 2 raz juz

Tego finałowego - później dokręconego - nie tknąłem palcem. Za dużo debilizmów. Michael zginął ? Ale gdzie tam, żyje - pomimo że każdy widział jego śmierć. Sarze ucięli głowę ? Ale gdzie, to nie ona - pomimo iż każdy widział zbliżenie na twarz. Kellermana zastrzelili w ciężarówce ? Ale gdzie, przecież go tam nie było - pomimo iż ostatnia scena pokazywała że w niej jest. 🤣

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jednak streaming gier 

Netflix chce konkurować z Google Stadia, Xbox Game Pass i Apple Arcade. Streaming gier już w przyszłym roku

Czyli konkurencja bardziej dla Google Stadia niż XBOX GAME PASS

Co jest grane że teraz wszyscy wciskają streaming gier i to w jakości 1080p 🤗?

Jak tak ma wyglądać przyszłość to ja dziękuję zwłaszcza z szybkością Internetu jaka jest osiągalna globalnie.

Jak chciałbym bawić się w streaming gier to odpaliłby sobie GeForce NOW.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No jak to czemu. Bo taniej jest postawić maszynę która ciągnie 1080p(2k) niż 4k a komuś kto z tego skorzysta i tak wszystko jedno.

Edytowane przez kadajo
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się tylko boję, że gry w końcu całkowicie przejdą w abonamenty i będą takimi taśmowo produkowanymi kupsztalami jak gry EA czy Ubi. Na szczęście PS5 sprzedało się lepiej niż Xbox, więc gracze dotychczasowo nadal głosują portfelami za klasyczną dystrybucją. Myślę, że przejście w 100% na abonamenty byłoby dla mnie końcem grania, bezdusznym abonamentówkom na 300h podziękuję : D

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sadze ze przejscie na abonament bedzie sie wiazac z zanikiem dobrych gier. Przeciez wszystkie studia dalej beda chcialy robic gry i beda, netflix czy inny streaming im tego nie zabroni.

To dalej gry napedzaja sprzedaz maszynek wiec ani ms ani sony nie przestanie wydawac gier od wszystkich studi bo to strzal w stope by byl.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gry nigdy nie przejdą całkowicie na abo bo zbyt duża ilość ludzi nadal kupuje gry czy kolekcjonuje. To się nigdy nie zmieni. Natomiast ceny gier będą systematycznie rosnąć. Jeśli ktoś będzie w każdy tytuł chciał zagrać na premiere to będzie to go kosztowało fortune.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, kadajo napisał:

Gry nigdy nie przejdą całkowicie na abo bo zbyt duża ilość ludzi nadal kupuje gry czy kolekcjonuje. To się nigdy nie zmieni. Natomiast ceny gier będą systematycznie rosnąć. Jeśli ktoś będzie w każdy tytuł chciał zagrać na premiere to będzie to go kosztowało fortune.

Na pc zlikwidowano własność prywatna czyli nośniki cd/DVD itd dobrze przeczytajcie regulamin na takim steamie gry nie naleza do nas tylko do valve uzytkownik steam je tylko wypożycza ale w każdej chwili mogą mu ten dostęp zabrać, jestem przeciwny ingerencji we własność prywatna dlatego jestem zwolennikiem gier na własność na nośnikach oby  konsole jak najdłużej posiadały taka możliwość

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się ale co ci dziś z tej płyty jak gry i tak nie uruchomisz bez tych platform. I sytuacja o której piszesz jest praktycznie niemożliwa bo gdyby cos takiego nastąpiło to byłby to koniec Steam i podobnych rozwiązań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Sheeneek napisał:

Nie sadze ze przejscie na abonament bedzie sie wiazac z zanikiem dobrych gier. Przeciez wszystkie studia dalej beda chcialy robic gry i beda, netflix czy inny streaming im tego nie zabroni.

To dalej gry napedzaja sprzedaz maszynek wiec ani ms ani sony nie przestanie wydawac gier od wszystkich studi bo to strzal w stope by byl.

Wiesz, obyś miał rację, kwestia jest jednak taka, że jakby hipotetycznie gry przeszły totalnie na abonamenty (a jeszcze gorzej - streaming), czyli brak pudełek, brak gier na własność, ot, popcorniaki do pogrania po pracy, to nie opłacałoby się nikomu tworzyć ambitnych tytułów na 10 - 20h, lepiej walnąć kopię gry sprzed roku na kolejne kilkaset godzin, żeby utrzymać tych ludzi przy abonamencie. Mielibyśmy do wyboru gry AAA w stylu Ubisoftu, multiplayery i indyki, bo produkowanie czegokolwiek innego byłoby zajebiście nieopłacalne.

Oczywiście, tak jak pisze kadajo - raczej do takiej sytuacji nie ma prawa dojść, przynajmniej nie w najbliższych 20 latach, ale kto wie jakie mroczne czasy kiedyś nastaną, upadku telewizji też raczej nikt nie przewidywał : D

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak z ciekawości sobie obejrzałem jak wygląda ta przyszłość gamingu :E

EA DICE twierdzi że przyszłość gier to streaming podobnego zdania jest Ubisoft, Microsoft, Google i Amazon a teraz Netflix chce dołączyć do tego grona.

58 minut temu, Przemcio666 napisał:

Ja się tylko boję, że gry w końcu całkowicie przejdą w abonamenty i będą takimi taśmowo produkowanymi kupsztalami jak gry EA czy Ubi. Na szczęście PS5 sprzedało się lepiej niż Xbox, więc gracze dotychczasowo nadal głosują portfelami za klasyczną dystrybucją. Myślę, że przejście w 100% na abonamenty byłoby dla mnie końcem grania, bezdusznym abonamentówkom na 300h podziękuję : D

Żebyś się nie zdziwił - SONY też ma swoje PlayStation NOW i nawet dogadali się z Microsoftem 😁

Sony komentuje podpisanie umowy z Microsoftem. Ostatnie dni przyniosły ze sobą niespodziewaną wiadomość o podpisaniu umowy pomiędzy dwoma gigantami – Sony i Microsoftem. Na mocy porozumienia, obie firmy mają rozwijać technologię grania w chmurze oraz pochylić się nad zagadnieniem sztucznej inteligencji.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Streaming nie jest zły sam w sobie, jest świetną alternatywą, ale alternatywą - dopóki będzie stał obok, dopóty nie będzie za bardzo mieszał w standardowej dystrybucji i to jest okej. Jak jednak gry totalnie przejdą na streaming, to w ciągu kilku następnych lat możemy pożegnać się z jakością w grach, jakby już teraz nie był problemem fakt, że większość rynku AAA to bardzo bezpieczne gierki : D

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, joloxx9 napisał:

Jak to ma byc streaming to niech zginie w jednym koszu ze stadia i innymi pomyslami.

Google ma nowy pomysł i nie poddaje się mimo sporej konkurencji 

Google ma nowy pomysł na darmowe gry - zapłaci twórcom za logujących się graczy. Nie wszyscy są zadowoleni.

• Google Stadia wprowadza nowy sposób płacenia twórcom za gry
  • Deweloperzy darmowych tytułów otrzymają pieniądze za liczbę logowań
  • Pomysł wywołał pewne kontrowersje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, Przemcio666 napisał:

Streaming nie jest zły sam w sobie, jest świetną alternatywą, ale alternatywą - dopóki będzie stał obok, dopóty nie będzie za bardzo mieszał w standardowej dystrybucji i to jest okej. Jak jednak gry totalnie przejdą na streaming, to w ciągu kilku następnych lat możemy pożegnać się z jakością w grach, jakby już teraz nie był problemem fakt, że większość rynku AAA to bardzo bezpieczne gierki : D

Jak nawet net 100mb ma z tym problemy.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, azgan napisał:

Google ma nowy pomysł i nie poddaje się mimo sporej konkurencji 

Google ma nowy pomysł na darmowe gry - zapłaci twórcom za logujących się graczy. Nie wszyscy są zadowoleni.

• Google Stadia wprowadza nowy sposób płacenia twórcom za gry
  • Deweloperzy darmowych tytułów otrzymają pieniądze za liczbę logowań
  • Pomysł wywołał pewne kontrowersje

A co mnie to interesuje, gry AAA na to sa mega drogie, jakosc przesylanego obrazu jest zenujaca w porownaniu z tym co mozna miec natywnie chocby z konsoli(z ktorej dana gre mozna odsprzedac) a dodatkowo input lag kladzie wszystko na lopatki. Sorry ale nie.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, kadajo napisał:

Zgadza się ale co ci dziś z tej płyty jak gry i tak nie uruchomisz bez tych platform. I sytuacja o której piszesz jest praktycznie niemożliwa bo gdyby cos takiego nastąpiło to byłby to koniec Steam i podobnych rozwiązań.

Jaka sytuacja ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ghost of Tsushima trafi na PC, niewiele rzeczy mnie zdziwi. Koszty produkcji gier są horrendalne.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Granie w chmurach dokąd nas to prowadzi 🤔?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgaduję, że gry będą streamowane w 4K i bitrate 2MB/s ze spadkami do 500KB/s i kiedy któraś nie osiągnie spodziewanej popularności to wyleci z serwisu? :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.07.2021 o 19:58, azgan napisał:

Granie w chmurach dokąd nas to prowadzi 🤔?

Już na prawdę nie miałeś jakiego filmiku wrzucić tylko tego idiotę.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie zamierzam płacić abonamentów za granie. Gra to takie coś co kupuje się ukończone, najlepiej na płycie albo kartridżu i potem gra. A nie jakieś dziwne wymysły Netflixów i tym podobnych.

W dniu 16.07.2021 o 11:31, azgan napisał:

EA DICE twierdzi że przyszłość gier to streaming podobnego zdania jest Ubisoft, Microsoft, Google i Amazon a teraz Netflix chce dołączyć do tego grona.

Ja w tej przyszłości uczestniczyć nie zamierzam. Gry to nie filmy. Ja gry chcę modować, chcę ustawienia zmieniać, chcę robić co mi się podoba.

W dniu 15.07.2021 o 18:21, azgan napisał:

Netflix nazywa to produkcjami oryginalnymi tak jak ich filmy czy seriale.

"Ich" filmy czy seriale są "oryginalne" tylko dlatego, że jedynie u nich w danym czasie są legalnie dostępne w danym kraju do streamowania. I tyle. Nie są zwykle ich produkcji.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz jak kupisz boxa na pc to tam nie ma płyty😋

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak w grę wejdą exy z konsol, nie mam nic przeciw. Netflixa czasem użyje, a jak mam zostać przy dotychczasowej cenie (nawet na jakiś określony czas), to tym bardziej.... czemu nie :)

Edytowane przez HDR'o
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawi mnie jak to netflix rozwiąże. Może to być ślepy strzał przy obecnej infrastrukturze. Bo o ile przesył danych już jest w miarę to sama szybkość komunikacji trochę kuleje. Na pewno z czasem to poprawią.

Ja oczywiście na tak dla streamingu. Wygoda + mogę grać na czym chcę przy dużo mniejszym poborze prądu bo nie będę potrzebował miliona redzeniuf i karty grafisznej za 10tys zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi