Skocz do zawartości
dawidoxx

Steam Deck przenośna konsola od valve

Rekomendowane odpowiedzi

I zaczynają się problemy z dryfowaniem analogów 

 

 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle to wróży przy polityce samoserwisowania.. Ale nim to w polsce ruszy z wysyłyka może rozpracują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kszyrztow napisał:

:E

Wszycy otwierają dzwi ze szmata na pysku.. dziwne te stany :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo to ktoś wogóle wychaczył w naszym kraju? Bo tak niespecjalnie widać jakieś info od rzeczywistych userów z PL.//

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wykopie kilka osób już się pochwaliło, tag:#steamdeck  https://www.wykop.pl/tag/steamdeck/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście to? Trochę lipa, bo szczerze mówiąc pierwsze co bym zrobił po zakupie takiego steam decka to zainstalowanie windowsa i przetestowanie gier spoza steama. A z filmu wynika, że na windowsie będzie to działać jak gówno. O wygodzie nie wspominając.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłania się z tej recenzji całkiem fajny kawałek plastiku do grania:

Teraz tylko czekać, aż to coś wpadnie w moje łapska :glodny:

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się bujają, ja sobie grzecznie czekam w kolejce, bo swój egzemplarz zarezerwowałem w lipcu i mam to w pompce, nic mi się z tego powodu nie dzieje...

Jak ktoś jest niecierpliwy i napalony, to niech przepłaca u takich biznesmenów nabijając im kieszenie, ludzie jak zwykle sami na siebie bata kręcą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przenośny "dekoder" do GAME PASSA Microsoftu ?. "XBOX" w wersji mobilnej :szczerbaty:

Steam Deck - Halo Infinite Multiplayer GAMEPASS Version! (On Windows W/ Latest Windows GPU Drivers)

 

 

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.03.2022 o 17:03, azgan napisał:

I teraz będzie tak z każdym nowym sprzętem, co za patola ?

Steam Deck znów na celowniku scalperów, ceny dobijają do 10 tys. zł https://www.gry-online.pl/hardware/steam-deck-znow-eymna-celowniku-scalperow-ceny-dobijaja-do-10-tys-zl/z2217dd

No jeszcze gdyby było czym się tak ekscytować, a to przecietny sprzęt.. no ma swoją nisze ale bez przesady... jak się widzis takie oferty na aukcjach rzędu 12k za 64gb to po prostu żal frajerów co tak przepłacają... wogóle te wersje za 2500 czy 3000 to rozbój w biały dzien... powinni to sprzedawac max na maxa za 1999zł...

Edytowane przez marioking
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciętny? Przecież ciężko, aby upchali do takiej obudowy mocniejszy sprzęt. Jak na gabaryty, to jest szalenie wydajny kawałek elektroniki, nie wiem czego Ty oczekujesz od przenośnego PC-ta.

No tak, rozbój w biały dzień... Powinni to sprzedawać za tyle, bo co? Ty tego oczekujesz, tak? :lol2: Może niech za darmo to rozdają, a co. Wersja 64 GB jest wyceniona na 1899 złotych i to jest bardzo dobra kwota, którą na tę zabawkę trzeba wydać. Stosunek ceny do możliwości jest bardzo dobry, tym bardziej, jak się zobaczy na obecną cenę elektroniki użytkowej, o podzespołach typu GPU nie wspominając.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyna różnica pomiędzy wersjami to pamięć, jak racjonalnie uzasadnisz ze kostka która w hurcie kosztuje może ze 100-150zł oni wyceniają ja na 1200zł.. skoro opłaca im sie sprzedawać to za 1899 to wersja 512 powinna kosztować 1999! I oto mi chodzi, bo własnie od biedy te 1899 ujdzie ale z pamiecia jest za kuso i tu jest to złodziejskie podejscie. Na szczeście zabezpieczyłem sobie kostke 2230 za 70zł zanim pijawki wyczuły trend, bo juz sa o 100-200% droższe.

Edytowane przez marioking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież muszą na tym zarobić, nie będą tego sprzedawać po kosztach. Warianty o różnych pojemnościach i tym samym cenach pozwalają poszerzyć potencjalne grono odbiorców tego sprzętu.

Płaczu na temat pojemności nie rozumiem tym bardziej, że dysk SSD można wymienić na większy wykazując się odrobiną manualnych umiejętności w posługiwaniu się śrubokrętem:

O slocie na kartę SD już nie wspominam, serio, szukanie dziury w całym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem te 12k postów, nawijasz pierdoły byle udowodnić jakieś głupie racje...

Mamy produkt 64gb na którym muszą zarabiać, w mysli twojej koncepcji zarabiania...a nie działalności charytatywnej.... teraz uwazasz ze ciut wieksza pamięć uzasadnia jakieś 1500% marży? Bo muszą zarobić i propagować oraz poszerzać grono odbiorców... Ironicznie stwierdę że to logiczne, bo wyższa cena wyższych wariantów poszerza krąg odbiorców :P Te 150zł to było mocno na wyrost, bo to pewnie  kosztuje jakieś ~15$ za 512gb w hurcie. Jestem na bank przekonany że gdyby sprzedawali chociaż 256gb wersje za 1999 wciąż by zarabiali więcej niż na 64gb i myślę że by jeszcze bardziej propagowali i poszerzali krąg odbiorców. Przestan wypisywać jakieś korpo propagande że muszą nas golić za drobne udogodnienie....

Ja własnie sobie za grosze zrobię upgrade we własnym zakresie ale kolejni nabywcy bedą musieli zapłacić haracz, bo 2230 jest nietypową pamiecią która nie jest zbyt dostępna detalicznie... więc to już nie będzie odrobina zdolności manualnych tylko dostosowanie do jakis 40-50% wywindowanej ceny przez Valve... do niedawna mozna było kupic 128gb nvme 2230 za ok 50zł... teraz to juz 120-140zł... 

Ps. Ciekawe czy będziesz taki wyrozumiały jak za kilka miesiecy bedziesz chciał sobie zrobić ten manualnie prosty upgrade i przyjdzie ci za 256gb 2230 bęknąć 300-350zł :P bo tak valve wywinduje te ceny.

Edytowane przez marioking

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, ale o czym Ty się tutaj rozpisujesz.

Ja nic nie muszę tutaj udowadniać, to Ty masz jakieś wypaczone wyobrażenie rzeczywistości. Firma chce zarobić jak najwięcej na urządzeniu, które produkuje, no niesamowite rzeczy. Pisałeś, że to produkt przeciętny i cena to rozbój w biały dzień. Znajdź mi w takim razie urządzenie o podobnych czy tych samych parametrach w tej właśnie cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, marioking napisał:

Ps. Ciekawe czy będziesz taki wyrozumiały jak za kilka miesiecy bedziesz chciał sobie zrobić ten manualnie prosty upgrade i przyjdzie ci za 256gb 2230 bęknąć 300-350zł :P bo tak valve wywinduje te ceny.

Nie będę musiał być wyrozumiały, bo wersję o takiej pojemności zamówiłem :lol2: 64 GB pamięci to jest dzisiaj śmieszna ilość. Prędzej dołożę jakąś szybką kartę SD jak już.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, marioking napisał:

No jeszcze gdyby było czym się tak ekscytować, a to przecietny sprzęt.. no ma swoją nisze ale bez przesady.

 

16 godzin temu, marioking napisał:

Na szczeście zabezpieczyłem sobie kostke 2230 za 70zł zanim pijawki wyczuły trend, bo juz sa o 100-200% droższe.

 

14 godzin temu, marioking napisał:

 

Ja własnie sobie za grosze zrobię upgrade we własnym zakresie ale kolejni nabywcy bedą musieli zapłacić haracz, bo 2230 jest nietypową pamiecią która nie jest zbyt dostępna detalicznie..

Sprzęt gówno-przeciętny dla niszy, ale już kupiłeś kości i rozbudujesz sobie taniej? :E dwubiegunówka jak nic.. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można. Tylko nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że najbardziej emocjonalnie do tego tematu podchodzisz właśnie Ty.

Teksty o ...kasy sobie daruj, bo to zwykłe dziecinne odzywki. Rozmawiamy o kawałku plastiku, który służy do grania, to nie jest coś, co do życia jest niezbędne. Chcesz - kupujesz, nie chcesz - olewasz. Ja Ci do portfela zaglądać nie muszę, bo mnie to za przeproszeniem akurat gówno obchodzi tak gwoli ścisłości.

Ty żyjesz jakimś naiwnym przekonaniem, że jakaś firma będzie się przejmować tym, że Ty jako konsument będziesz przepłacać za sprzęt. No to witamy w prawdziwym świecie, bo wszyscy kroją na wszystkim, tak to działa. Jak sobie rozłożysz na części pierwsze TV czy głupią mikrofalówkę to też Ci wyjdzie, że chciwe korpo Cię okradają i robią w jajo :lol2: To się nazywa kapitalizm.

Wszystko się zaczęło od tego, że Twoim zdaniem Steam Deck to sprzęt przeciętny. Zapytam więc jeszcze raz. Znajdź mi w cenie 1899 złotych kawałek elektroniki o podobnej wydajności i gabarytach, bo może wiesz o czymś, o czym nie zdaje sobie sprawy cała reszta świata. Zobacz ile Nintendo woła za Switcha w wersji OLED i jakie tam bebechy siedzą w środku to dopiero zobaczysz, kto tutaj potrafi najlepiej golić konsumentów :lol2:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma niewymienialny SSD? Tylko karta SD?

Oglądałem recenzję, oglądałem jak rozbierali i nie pamiętam... :E 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wymienić dysk jak i rozszerzyć pamięć kartą SD.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Wszystko się zaczęło od tego, że Twoim zdaniem Steam Deck to sprzęt przeciętny. Zapytam więc jeszcze raz. Znajdź mi w cenie 1899 złotych kawałek elektroniki o podobnej wydajności i gabarytach, bo może wiesz o czymś, o czym nie zdaje sobie sprawy cała reszta świata. Zobacz ile Nintendo woła za Switcha w wersji OLED i jakie tam bebechy siedzą w środku to dopiero zobaczysz, kto tutaj potrafi najlepiej golić konsumentów :lol2:

A co tu ma do rzeczy że brakuje alternatyw? To że oddychasz powietrzem na wysypisku nie pachnie ci fiołkami jak na łące. Fakt że nie masz lepszej alternatywy nie czyni z jedynej dostępnej opcji cudu objawionego! Valve tym produktem nie odkryła ameryki... na długo nim były pierwsze newsy o steam decku pojawiały sie takie chinśkie wynalazaki, oczywiscie o mniejszej funkcjonalnosci i wsparciu oraz wysoką ceną i mocno ustepujące temu co zaoferował steam deck, ale wciąż nie czyni go rarytasem, z racji na fakt ze Valve sensownie spropagował i wprowadził pod strzechy takie rozwiązanie. W cenie <1900 spoko... ale grosza więcej bym nie dał, bo tak ani to konsola pełną gebą ani pc, czy lapek, taka zabawka która nie zastąpi w pełni żadnego z tych urządzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu niezdrowo się podniecasz. Nikt tego sprzętu cudem nie nazwał, nikt nie pisał, że wcześniej czegoś podobnego nie było. Ty sam siebie chyba do dalszej dyskusji nakręcasz, serio. Wdech, wydech, oddychaj.

Ja się wcale nie zdziwię, jak oni na wersji za 1899 będą stratni, a odbijają sobie po prostu windując ceny za model 256 GB i 512 GB.

To jest zabawka do grania,  jak pisałem wcześniej to nie jest coś niezbędnego do życia. Jak ktoś ma taką zachciankę, to sobie kasę na to wyda. To ewidentnie nie jest urządzenia dla Ciebie i tyle. Tylko jak zwykle - najwięcej krzyczą Ci, którzy tego nie kupią, tak więc klasyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy się tu wykłócacie o miejsce na dysku a ciekawe jak długo "wydajny" będzie ten układ GPU którego nie wymienicie ;)

Przenośny PCMR, przecież to jakaś kpina :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...