Skocz do zawartości
7Frihu

Dzwonią do mnie nieznajomi twierdząc, że do nich dzwoniłem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam nietypowy problem, może ktoś się z tym spotkał i wie jak to rozwiązać.

Mianowicie, od kilku dni otrzymuję telefon od osób, które twierdzą że do nich dzwoniłem i oddzwaniają na mój numer.

W moim telefonie nie widnieje żadna historia połączenia na te numery. Oczywiście są to nieznajome prawdziwe osoby, które są zdziwione, po moim tłumaczeniu, że jednak nie dzwoniłem do nich.

Problem występuje od momentu mojego wyjazdu na urlop w góry, następnego dnia (środa) otrzymałem pierwszy telefon, dziś w piątek rano otrzymałem kolejny. W czwartek nikt mógł się nie dodzwonić bo byłem poza zasięgiem.

Czy może to być, tzw. spoofing numeru telefonu? Czy problemem może być co innego?

Jako, że jestem osobą techniczną, to wszelkie aplikacje instalowane na moim urządzeniu są przeze mnie weryfikowane i nie są instalowane te, które są niewiadomego pochodzenia. Być może, gdzieś mój numer mógł wyciec...

Sprawa została zgłoszona do operatora, on skierował ten temat do działu technicznego w celu weryfikacji i czekam teraz na informację.

Jednakże, chciałbym się tutaj zapytać, czy ktoś miał podobny problem i czy może rozwiązał go w jakiś sposób?

 

Z góry dzięki,

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos mogl sie Twoim nr telefonu przedstawic, nie martwilbym sie i olal temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...