Skocz do zawartości
PynioPL

Otwieranie aplikacji z zapamiętanymi ustawieniami

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

chyba dobry dział, w sumie wahałem się czy nie zrobić tematu w dziale inne oprogramowanie, ale finalnie trafiłem tutaj. Do rzeczy: 

 

W pracy bazuję na 2x 34" + 1x 27" monitorach. 2x34" po bokach, 27" w środku w pionie. Na wszystkich monitorach operuję na przeglądarce chrome, a raczej na kilkunastu / kilkudziesięciu instancjach / zakładkach. Za każdym razem, kiedy przychodzę do pracy rozpoczyna się mozolne otwieranie i ustawianie tego wszystkiego na pulpitach. Pominę otwieranie, bo to się da przeżyć, jednak ustawianie poszczególnych przeglądarek (często "na zakładkę", bo brakuje jeszcze powierzchni) doprowadza do szewskiej pasji... Najlepsze, że czasem jeden monitor potrafi się zawiesić po uśpieniu monitora (nie mam uprawnień administratorskich i nie mogę tego zmienić) i po odblokowaniu połowa rzeczy jest ponownie do ustawienia. 

Czy znacie jakiś program (najlepiej standalone, bez instalacji, bo jak pisałem nie mam uprawnień), który pozwala na ogarnięcie takiego bajzlu? 

W kwestii ikon na pulpicie doskonale sprawdza się DesktopOK, który zapisuje ich ustawienie i przywraca na odpowiednie miejsce jak wysypie się skalowanie itp. Nie znalazłem natomiast nic, co pomogłoby mi w opisanej wyżej kwestii. 

ps. Rozszerzenia do Chrome także nie wchodzą w grę. Zablokowana jest instalacja dodatków :)

 

POMOCYYYYY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji. Po zakończeniu zmiany musisz się wylogować ze swojego konta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...