Skocz do zawartości
komputronik

Teraz z laptopami Acer darmowy dostęp do player.pl przez cały rok!

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Z tym jaki to PC jest problematyczny do grania to chyba zależy od sprzętu lub nawet samego użytkownika. U mnie wygląda to tak. Kupiłem MSI GP76 z RTX3070 w lipcu 2021 i od tej pory testuje go w roli "konsoli" Podpinam go do OLED'A (LG CX 55") kablem HDMI 2.1 tak samo jak PS5 lub XSX a sprzęt jest ustawiony z boku na szawce RTV + podstawka  https://iv.pl/images/1b2d8a8ec2499eba32e7754f107c452d.jpg   https://iv.pl/images/5e815c36799b4af174856ae63d6a877b.jpg Przez cały ten czas użytkownika nie mogę napisać żebym miał jakieś poważnie problemy w ten sposób z graniem. Jedyny przypadek jaki miałem to Forza Horizon 5 która na premierę wysypywała się cały czas do pulpitu i ograłem ją w rezultacie na XSX.  Z wł. gier jest tylko trochę więcej zachodu przy klikaniu myszką a później i tak podpinam pada od PS5 lub XSX i nie wa wielkiej różnicy w konforcie użytkowania.  Na GP76 + OLED mam tak samo VRR (G-SYNC), HDR (Win11 wspiera nawet AutoHDR tak jak XSX) + Dolby Atmos więc XBOX poleciał na sprzedaż bo z grami Microsoftu jest taka sama bieda na PC jak na ich konsoli w dodatku GAME PASS na PC jest tańszy (40 zł) a w razie czego wszystkie gry wspierają M+K a nie tylko wybrane tytuły. Dużych różnic w szybkości wł. gier nie ma zarówno PS5 jak i GP76 startują z NVME błyskawicznie. Na PS5 mam gotowe zoptymalizowane pod ten sprzęt presety graficzne a na kompie muszę sobie sam pogmerać i poustawiać pod siebie - oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy. PS5 broni się głównie ceną i biblioteką tytułów których nie ma na PC. Podsumowując. Oba sprzęty u mnie sprawdzają się tak samo dobrze do grania i nie mam z nimi większych problemów. PS5 jest kapkę przyjemniejsze w obsłudze pod TV za to GP76 jest mibilny i pozwala mi dodatkowo pracować oraz zabierać z sobą gry.  
    • Sugeruje tylko ze tak moga wygladac np przerywniki ubrane w chmurki i duperele, a same wyscigi normalnie jak kazdy poprzedni NFS.
    • Witam Podłączę się pod dyskusję Zamierzam kupić robota sprzątające Mam pytanie Jak działają czujnik zbliżeniowe. Czy roboty potrafią zbliżyć się np do przeszkody (typu zabawka, kieliszek), aby ja ominąć nie uszkadzają go? Czy takie roboty muszą "dotknąć" przeszkody, aby ją ominąć, czy potrafią ja "wyczuć" na odległość? Jeżeli muszą "dotknąc" przeszkody, czy one ja obiją? ??? Proszę o opinię Dziękuję
    • Spodobało mi się Fogive me Father. Ktoś może polecić coś podobnego? 
    • No a czego się spodziwałeś? Tylko uczciwie proszę  Ja obstawiałem i obstawiam cenę w okolicy 1PLN plus narzuty przesyłowe, stałe i zmienne  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...