Skocz do zawartości
komputronik

Teraz z laptopami Acer darmowy dostęp do player.pl przez cały rok!

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Nie kolego. Ja mówię że dane na które ja się powołałem to prawidłowo wykonane badania statystyczne dot. skuteczności szczepionek. A ty wyciągasz wnioski na podstawie  błędnych założeń i złych danych wejściowych. Dalej tego nie rozumiesz? No patrz, niby ujemna, ale wpisali 0%? Zastanowiłeś się może czemu? Jeśli nie, to ja ci podpowiem: Więc trzeba jasno sobie powiedzieć że badania w katarze nie były zrandomizowane więc znów (powiem delikatnie) mijasz się z prawdą. Losowość w takich badaniach to podstawa. Szczególnie jest to ważne gdy bada się właśnie skuteczność przed zakażeniami. Bo powtórzę kolejny raz - osoby które nie wierzą w COVID nie będą się badać czy zachorowały. Oni dopiero będą szukać pomocy dopiero w ciężkim przypadku. Już nie wspomnę że piszesz tak jakbyś wprost oczekiwał że szczepionki okażą się do d... ("a szkoda") i że będą bardziej narażać nas na zakażenie. I to ma być obiektywne przedstawianie jakichkolwiek danych?  
    • On odpisywał a post @voltq i chodziło o AC Odyssey a potem Valhalla
    • no to jednym słowem tylko wynosić koparki na strych? u mnie na strychu powietrze jest dodatkowo osuszane wylotem z powietrznej pompy ciepła, więc ze skraplaniem się nie powinno być większego problemu
    • Raz się zrobi będzie do emerytury. Warto wiedzieć, albo móc choć sprawdzić, co tam się pod maską gotuje.
    • Przetestuj procesor testem obciążeniowym w ramach OCCT (na początek powiedzmy 1 godz.), a RAM sprawdź Memtestem86.  Pokaż zrzut ekranu z Crystal Disk Info: https://crystalmark.info/en/software/crystaldiskinfo/ Sprawdź też, czy na innym zasilaczu będzie to samo.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...