Skocz do zawartości
kubikolos

Internet mobilny z nocami bez limitu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie odnośnie tego czy znacie może jakiegoś dostawcę, który ma pakiet na mobilniaki conajmniej 500 GB + jakieś noce bez limitu lub coś podobnego? Orange chyba tylko ma, ale pakiet mały. Druga sprawa jest taka, ze chyba nie da rady wziąć powiedzmy w Play tego pakietu 1000 GB bez urządzenia? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na osobe prywatna obecnie nie ma bez limitu, sa wysokie limity typu 1 TB, na firme tmobile ma bez limitu ale sporo kosztuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, xede napisał:

na osobe prywatna obecnie nie ma bez limitu, sa wysokie limity typu 1 TB, na firme tmobile ma bez limitu ale sporo kosztuje

Na firmę to i tak musiałbym udokumentować działalność, prawda? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

musialbys miec firme, placic podatki i inne takie ;)

@kubikolos

masz farta, tmobile wprowadza internet bez limitu, zostaje tylko przetestowanie czy dobrze u Ciebie by chodzil ;)

Edytowane przez xede

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 19.07.2021 o 12:44, xede napisał:

musialbys miec firme, placic podatki i inne takie ;)

@kubikolos

masz farta, tmobile wprowadza internet bez limitu, zostaje tylko przetestowanie czy dobrze u Ciebie by chodzil ;)

Wiem,. byłem pytać o światłowód, ale wiedziałem, że jadą na kablach Orange. Dostałem info odnośnie tego. Prędkość 90/90 bez limitu danych pobierania/ U mnie jak miałem na testach 60 to śmigało aż miło 65 cały czas a czasami do 70 skakało :D Nie było sytuacji, że spadło poniżej. Tylko ciekawi mnie czy streamy będą dobrze śmigać. W sensie streamowanie ode mnie. OBS może działać tak, że dajesz mu odpowiednią kartę sieciową po ustawieniach i takim sposodem streama puszczałem z mobilnego LTE a w grę grałem ze stacjonarnej neostrady po kablu dzięki czemu ping mialem niski :) 

Edytowane przez kubikolos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi