Skocz do zawartości
Ania1984

Błąd Google Drive - zawieszone przesyłanie zdjęć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałam wrzucić kilkanaście zdjęć na google drive i chyba padł w trakcie przesyłu internet. Przesył się zawiesił i nadal kręcą się niebieskie kółka sygnalizujące przesyłanie plików. Internet już działa, a ja wykonałam wszystkie porady dotyczące tego problemu jakie znalazłam w necie - restart telefonu, wstrzymanie aplikacji, usuniecie cache w opcjach aplikacje oraz bezpośrednio w google drive, przełaczenie z wi-fi na dane komorkowe, wlaczenie i wylaczenie trybu samolotowego i jedyne co mi zostalo to wyczyszczenie danych w opcjach "aplikacje - zarzadzanie pamięcią" ale czy to mi skasuje wszystkie zdjecia i filmy ? jest jeszcze opcja odinstaluj i zainstaluj ponownie (usuniecie wszystkich aktualizacji?) pytanie tylko czy dane sa bezpieczne podczas tych dwoch operacji. Generalnie wszystko juz dziala tylko te krecące sie 20 kółek jest irytujace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie pliki jakieś masz na dysku Google znajdują się w chmurze i usunięcie danych aplikacji nie ma nie wpływu. Nie wiem jakie dane przechowuje aplikacja na telefonie, być może kopie plików dostępne offline i jakieś miniaturki zdjęć. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...