Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, MASTERVIKING napisał:

Lian Li O11Dynamic XL

nie ma wentyli w zestawie

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, to jest plus i zaoszczędzenie czasu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Send1N napisał:

Tak jak pisałem, to jest plus i zaoszczędzenie czasu ?

Czyli temp w karcie spadną nawet bez wentyli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.08.2021 o 11:13, Passt napisał:

Ja się w chwili obecnej zastanawiam nad be quiet Silent Base 802 i Phanteks Eclipse P500A.

Tylko nie wiem jakiej potrzebujesz.

W wymienionych obudowach zmieścisz chłodnice 360 mm.

Taką która pzwoli również na zmniejszenie temp gpu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, MASTERVIKING napisał:

Czyli temp w karcie spadną nawet bez wentyli ?

To jest plus bo wsadzisz swoje wentyle, nie trzeba sie pier..lic z wystawianiem oryginalnych z budy za poł darmo aby ktoś łyknął :E To miałem na myśli ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Send1N napisał:

To jest plus bo wsadzisz swoje wentyle, nie trzeba sie pier..lic z wystawianiem oryginalnych z budy za poł darmo aby ktoś łyknął :E To miałem na myśli ;)

chodzi Ci o wentylatory ze starej obudowy dalej nie kumam po prostu chcę również spadku temp ja gpu po zdjęciu szkła miałem góra 75 stopni

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi o to że zazwyczaj chujowe są te w komplecie z budą a tu taki plus że ich niema. Po taniości możesz kupić 5PAK P12 PST + dokupić jeszcze 2 sztuki żebyś całą bude zapełnił. Jak na swoją cenę są spoko loko a nawet bardziej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile nie trafi egzemplarzy z "elektrycznym buczeniem" na danych obrotach  a raczej trafi bo większy % ludzi na to narzeka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Ocho napisał:

Nie, chodzi o to że zazwyczaj chujowe są te w komplecie z budą a tu taki plus że ich niema. Po taniości możesz kupić 5PAK P12 PST + dokupić jeszcze 2 sztuki żebyś całą bude zapełnił. Jak na swoją cenę są spoko loko a nawet bardziej.

Najważniejsze żeby dobrze chłodziło jakiś link do tych wiatraków? do CPu już wiem jakie chłodzenie teraz chcialbym dobrze wychodzić kartę przynajmniej o te 10 stopni 

Edytowane przez MASTERVIKING

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MTSJJww.png

TAAA DAAM! Z nudów takie dzieło narysowałem. Tak bym to ustawił wszystko, AIO na górze wyciągające powietrze tak samo jak wentyl po lewej stronie a bok i dół zaciąga świeże dzięki czemu karta i cpu ma świeże chłodne powietrze. Możesz też chłodzenie umieścić na boku wtedy będzie wyciągać powietrze z budy i tyle ze zmian względem mojego malunku. 
5 Pak, pojedyncza sztuka, pojedyncza sztuka 14cm no i chłodzenie (edit. dopiero zauważyłem że już sam wybrałeś chłodzenie)

Wszystko jak na tacy, pochwal się wynikami jak coś

Edytowane przez Ocho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.08.2021 o 20:20, Ocho napisał:

MTSJJww.png

TAAA DAAM! Z nudów takie dzieło narysowałem. Tak bym to ustawił wszystko, AIO na górze wyciągające powietrze tak samo jak wentyl po lewej stronie a bok i dół zaciąga świeże dzięki czemu karta i cpu ma świeże chłodne powietrze. Możesz też chłodzenie umieścić na boku wtedy będzie wyciągać powietrze z budy i tyle ze zmian względem mojego malunku. 
5 Pak, pojedyncza sztuka, pojedyncza sztuka 14cm no i chłodzenie (edit. dopiero zauważyłem że już sam wybrałeś chłodzenie)

Wszystko jak na tacy, pochwal się wynikami jak coś

Jak tylko uzbieram cała kasę i robociznę to dam znać dzięki  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.08.2021 o 20:20, Ocho napisał:

TAAA DAAM! Z nudów takie dzieło narysowałem. Tak bym to ustawił wszystko, AIO na górze wyciągające powietrze tak samo jak wentyl po lewej stronie a bok i dół zaciąga świeże dzięki czemu karta i cpu ma świeże chłodne powietrze. Możesz też chłodzenie umieścić na boku wtedy będzie wyciągać powietrze z budy i tyle ze zmian względem mojego malunku. 
5 Pak, pojedyncza sztuka, pojedyncza sztuka 14cm no i chłodzenie (edit. dopiero zauważyłem że już sam wybrałeś chłodzenie)

Wszystko jak na tacy, pochwal się wynikami jak coś

A ja zmodyfikował Twoją koncepcję.

Myślę że wystarczyłoby zakupić 5-pak wentyli. Zrezygnowałbym z montażu tej jednej 120-ki u samej góry, bo ledwie wdmucha chłodne powietrze do budy to zaraz ALF będzie to wyciągał. Zawsze można w późniejszym czasie dokupić i zamontować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, yupii napisał:

Zrezygnowałbym z montażu tej jednej 120-ki u samej góry, bo ledwie wdmucha chłodne powietrze do budy to zaraz ALF będzie to wyciągał

no i super bo alf będzie miał świeżutkie powietrze od razu a op zależy na schłodzeniu procka. Ale tak, jeden wentyl 120 na boku zapewne tak czy siak nie wiele zmieni, z drugiej jednak strony to niecały 30zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście korzystałem z  tego poradnika i mogę go polecić:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...