Skocz do zawartości
Sidr

Firefox - wtyczka do zapisywania na dysk filmów z Youtube

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrej, sprawdzonej wtyczki dla firefox, która by bezproblemowo zapisywała filmy z youtube, a najlepiej jeszcze bichute i gabtv. Darmowo z max dostepną jakościa i bez wymagania dodatkowych aplikacji zewnętrznych. Chyba, że nie ma innej opcji. Fajnie gdyby była możliwość zapisywania samego audio z filmu. Od godziny testuje różne i z każdą mam jakiś problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
youtube-dl powinien mieć to, co potrzebujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie musisz używać wtyczki. Możesz skorzystać z tej strony, a jeżeli chcesz pobierać w wyższej rozdzielczości lub wyodrębnić audio, to polecam program 4K Video Downloader.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, omkar napisał:

Nie musisz używać wtyczki. Możesz skorzystać z tej strony, a jeżeli chcesz pobierać w wyższej rozdzielczości lub wyodrębnić audio, to polecam program 4K Video Downloader.

Z tym, że właśnie zależy mi na wtyczce. Ten 4KVD jest chyba płatny. Tak poza tym, to korzystasz z niego i sie sprawdza w 100%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to by było to. Powinno pobrać te dodatkowe rzeczy. Używam od dłuższego czasu i dość nieźle śmiga, chociaż co jakiś czas google coś kombinuje, żeby zablokować pobieranie filmów z YT. Czasami jeszcze używam ant video downloader, ale do tego musiałbyś sobie pobrać dodatkowo ffmpeg, żeby wyciągać audio, więc jak nie chcesz się bawić we wpisywanie poleceń w konsoli, to raczej odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie działa. Myślałem, że to jakiś problem z wersją portable, ale zainstalowałem normalną i to samo.

 

1. instaluje przez firefoxa youtube-dl extension

2. wypakowuje Youtube_dlForExtension.zip i odpalam z uprawnieniami administratora RegistrySet.bat (mam komunikat ze wszystko poszło ok)

3. katalog bin z dekoderami wrzucam do katalogu z wypakowanymi plikami z pkt. 2

4. na stronie z odtwarzanym filmem na youtube nie znajduje mi nic do pobrania (klikam cache refresh).

 

Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
21 godzin temu, Sidr napisał:

Z tym, że właśnie zależy mi na wtyczce. Ten 4KVD jest chyba płatny. Tak poza tym, to korzystasz z niego i sie sprawdza w 100%?

4K Video Downloader za darmo umożliwia 30 pobrań dziennie. U mnie się sprawdza i w przeciwieństwie do dodatków nie obciąża przeglądarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Najpierw przetestuj darmową wersję Video DownloadHelpera, a potem polecaj.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...