Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po zakupie m11 lite przyszedł czas na słuchawki troszkę nie wygodnie jest przez adapter więc wolałbym jakieś słuchawki bluetooth mam na oku parę modeli 

JBL t110

Xiaomi mi true wireless

Ewentualnie co możecie polecić.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ciężko będzie ci tutaj uzyskać odpowiedz - ja bym odwiedził forum mp3 store i temat o tanich słuchawkach z chin.

np tutaj :
https://forum.mp3store.pl/topic/199587-najlepsze-dokanałowe-słuchawki-bezprzewodowe-w-okolicach-100zł/

Problemem jest budżet - poniżej 100zł ciężko kupić w miare dobrze grajace dokanałowki na kablu i to chińskich brendów, a co dopiero bt.
Wybór raczej będzie sie sprowadzał do tego co w miare działa i rozpada się po 2 tyg. Czesto też realnie bezprzewodowe słuchawki żle leżą w uchu, wypadają itp a to ciężko wyczuć bez wsadzenie do ucha ;) 

Ma być szybko  to idź do eletromarketów i sie przymierz do kilku modeli i kup co jest wygodne, długo pracuje na 1 ładowaniu i co ci się podoba, bo w tej cenie o jakosci dzwięku to nie ma co debatować ;) 

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem te xioami. Kupiłem je chyba za jakieś 50zł i nie wytrzymały dwóch tygodni. Zapadły się piny w słuchawkach i nie dało się ich naładować. Była próba podlutowania tego, ale albo miałem za gruby grot, albo za mało umiejętności. Tak zupełnie szczerze, to przejrzyj sobie OLX. Może będą gdzieś wystawione Jabry 65T Active. Nowe kosztują 250zł, a używki może wyrwiesz za połowę tego. Jakość dźwięku i wykonania będzie o wiele lepsza.

https://www.x-kom.pl/p/603411-sluchawki-true-wireless-xiaomi-mi-true-wireless-earbuds-basic-2.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi