Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

PES umarł. To koniec.

 

 

Edytowane przez raul_ole
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałeś, teraz Messiego się jeszcze bardziej nie lubi :szczerbaty:@raul_ole

Masakra, to jest..... brak słów, zostaje PES21 na PC, Fifa raczej nie będzie rewolucją na PC, więc poczekam, Ty masz PS5 więc Fifa będzie dużo lepsza i jedyna do wyboru, ten cały mobilniak to nic dobrego, poszli po najmniejszej linii oporu, do tego będzie downgrade graficzny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chociaż FIFA daję nadzieję na next gen ver. Ale teraz na kolejne lata nie ma konkurencji..

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Pc to i nawet w tym roku fifa bedzie ssala, to bedzie za friko wiec imo lepsza alternatywa nawet jesli skupiaja sie tylko online co dla mnie jest ok, od czasu do czasu pyknac sobie z kims a ze bedzie cross-play to bedzie o wiele latwiej cos znalezc. Maja byc osobno platne tryby wiec mozna sobie kupic to co bedzie sie chcialo. Jak za free to sie ogra i zobaczy czy warto czy nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zobaczę tak jak piszesz, ale to jest mobilniak, nie ma czego się spodziewać, mobilna gra przeniesiona na PC i konsole, plus cross play z mobilną wersją, chciałbym żeby coś dobrego z tego wyszło, ale aktualnie to jest lipa.

1tcyJy6.png

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest, ale przez to ze EA leje na PC to ja leje na nich :D wiec jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma :D czy to bedzie nowy pes ekhm efootball czy stary czy totalnie sie pilke oleje na jakis czas. Ja tak mialem jak cod sie zeszmacil i przeszedlem na bfa, jesli oba zejda na psy to sie poszuka czegos innego, Brakuje tutaj teraz 3 gracza takiego "Pro", wiec moglo by EA moze NHL na PC wydac, wtedy bym sobie z kijem pojezdzil, na lato akurat jak goraco ;) czekajac na lepsza kopaną ;)

Plus jest taki ze nie trzba bedzie za to placic, tylko stracony czas ewentualnie sie poswieci ;)

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od czasu do czasu gram sobie w FIFĘ 18 i mi starcza :E
BTW - warto kupić za grosze 20-21, gameplay poprawili jakoś?

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się aż takiego rozczarowania. Do końca się łudziłem, że ten test połączenia sieciowego to jakaś zasłona dymna i nowy PES pozamiata wszystko co było do tej pory, a wszyło coś zupełnie odwrotnego. Wygląda na to, że poprzednia edycja + mody pozostanie z nami wiele lat. R.I.P PES :(

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto... Jak już to 21. W 20 ruszają się najgorzej, jak na łyżwach. Problem w tym że już nie mogę patrzeć na PES 21. Chcę powiewu świeżości. Zobaczymy co nowa FIFA przyniesie

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PES18 i PES21 oraz Sensible Soccer 96/97 z modem 2020 starczy. :) A Sensibla z modem 2020 polecam, fajna piłeczka jest. :D

Edytowane przez Stjepan666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PES 19 i 21  jak i Fifę 20 za ok 20zł na PC, ale wolę PESa. 
Mam zmodowanego PES21 ze stadionami mod zajmuje 200gb na dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię to!!!

 

Edytowane przez raul_ole
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem PES6 i znalazłem, dzięki za info, bo na evo mod w temacie o "rip pes" wrzucił do PES5, jestem ciekaw jak się będzie grać, kupę lat nie grałem, ostatnio na konsoli w PES9.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam poczekam do czasu, aż zagram, Te ich filmiki zawsze wyglądały jak gówno. Będzie faktycznie kaszana, to się odpuści, nie ma co na zapas się podniecać :E

Edytowane przez czarny1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio jestem wstrzasniety tymi info jakie sie pojawily,...dobrze zrozumialem ze dostaniemy 9 druzyn i mozemy sobie tym lokalne mecze zagrac a za reszte trzeba bedzie zaplacic i nie bedzie to dostepne od razu tylko za jakis czas??? Tragedia zenada

Teraz fifa na PC to juz nie musi wystarczy ze bedzie.....w normalnej formie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra, jedna z nielicznuch gier na ktora czekalem , mial byc next gen itp. Jako ze gram tylko w ML to ten twor wogole mnie nie interesuje. Trzeba sie bedzie przemeczyc kolejny rok z PES 20 badz przemoc sie do fify22 choc ta i tak na pc ma byc wybrakowana wzgledem ps5. Masakra sie stala bo fifa zostanie bez konkurencji jesli chodzi o standardowe granie kariery. Swoja droga to mega dziwne ze najpopularniejszy sport na swiecie mial swoje gry tylko od 2 marek. Teraz zostanie tylko fifa a brak konkurencji nigdy nie wychodzi na dobre. Szkoda ze nie ma innej alternatywy, ale tutaj wszustko rozbija sie o licencje. I nikt na powaznie nie stworzy gry pilkarskiej bez licencji bo podzieli los pesa. Chyba ze stworzyli by jakis mega realistyczny gameplay ale to kupa roboty kasy itp a bez licencji zysk niepewny. Pozostaje 20 z modami ale szczerze to juz mam jej powoli dosyc , przydalo by sie cos nowego

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne że to że najpopularniejszy sport na świecie(?) a nikt nie potrafi dobrej gry zrobić o nim, o ile FIFA zasługuję na 4/10 tak rok co roku a teraz jeszcze to :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Little Sun napisał:

Śmieszne że to że najpopularniejszy sport na świecie(?) a nikt nie potrafi dobrej gry zrobić o nim, o ile FIFA zasługuję na 4/10 tak rok co roku a teraz jeszcze to :E 

To raczej nie to, że nie potrafi, każdy ma zwyczajnie wywalone bo po co się starać skoro i tak się sprzeda? Gry sportowe już od dawna powinny wychodzić raz na całą generację i co roku jedynie zakup aktualizacji składów, koszulek i innych pierdół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, niektórzy się łudzili ze szykuje się nextgen na nowym silniku a prawda jest taka że przesiadka na unreala byla spowodowana tylko tym że ten silnik w łatwy sposób można przekonwertowac praktycznie na każdą możliwą platformę, zwłaszcza chodziło tutaj o platformy mobilne na które od jakiegoś czasu konami ma duże ciśnienie, zamiast tworzyć kilka gier to zrobią jedną i przekonwertują na wszystko.

Do tego zespoły które trzeba kupować w  dlc... EA wygląda teraz przy konami jak firma która dba o graczy :lol2: miejmy nadzieję że to nie wypali bo jak fifa też pójdzie w tą stronę to nie będzie żadnej dużej normalnej gry piłkarskiej a tak przynajmniej mamy Fifę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie lipa, niestety ale piłka nożna na konsoli, PC umarła, została jeszcze Fifa, ale z monopolem jaki będą mieć to nic dobrego nie wróży, i tak jak teraz na PC będzie okrojona wersja, bo mają wylane na graczy na PC, zostaje granie w FM ewentualnie starsze PESy i Fify co kto lubi.
zGG02Lj.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwości rozegrania sezonu ligowego offline nie będzie? Chyba że wykupie jako DLC? To jest jakoś tak przekazane że nic nie wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby dodatkowe drużyny, tryby gry jak liga offline, master league itp będą dostępne w późniejszym czasie jako płatne DLC.
Aktualnie wypuszczą F2P na bazie tej całej bety jaka była wrzucona na konsoli i testowali tryb online, więc bez ładnej grafy i tylko 9 zespołów i granie online. Reszta będzie dodawana z czasem, na ich mapce "road map" to jak widzą dodawanie trybów, patchy do gry, to tryby nie mają nazw, jakby nie są przygotowani na to, nie wiedzą w ogóle jak to ma wyglądać, wrzucili coś na szybciocha i po zabawie.
Nie będzie Serie A, lig, obstawiam, że będą same drużyny do których uzyskają licencje. Gra będzie wyglądać podobnie jak jedna gra zwana Dead or Alive 5/6 z mnóstwem DLC... tak się wyciąga kasę, plus pełno mikropłatności rodem z mobilnych gier- w końcu to mobilka, może lekko będzie wyretuszowana, ale nie liczę na super hiper UE4, bo gra ma mieć cross play, więc musi działać na PS4, telefonach itd.
n0Go67R.png

edit:

Wycięte z evoweb, kolejne info:
aoa4jHO.png

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jeszcze HALO nie widziałem w grach, oczywiście przy teście FALD widoczne bo brakuje stref wygaszania (pewnie przy 1000 byłaby bajka na 27").  Domyślnie nie ma wcale, ustawiłem średni bo na wysokim overshoot srogi. To jednak VA więc jakieś smużenie musi być, ale to nie takie jak miałem na AOC C24G1, tam wszystkie animacje smużyły  
    • Ja uważam inaczej. Samo e-core dużo energii nie pobiera.  W najnowszym CPU Z możesz wskazać które rdzenie przetestować. Mam u siebie e-core na 4.4 Ghz - W singiel Core wynik porównywalny do Core i7 7700K. Jeżeli system dobrze tym zarządza (co testy pokazują że w normalnej pracy Intele pochłaniają mniej energii od AMD) to e-core spisują się bardzo dobrze.  W pracy multi (obróbka audio/video) bardzo fajnie wspomagają główne rdzenie. 
    • Nie doszliśmy do żadnego porozumienia. Twoje ustawienia nie maja żadnego sensu, bo prześwetlają obraz. Więc rozumiem, że zepsuty jest kalibrator windows i zepsute są wszystkie gry. Żeby na Twoich ustawieniach mieć prawidłowo ustawiona jasność, trzeba w grach dać 570 nit jako max jasność. Co powoduje, że nie ma technicznie możliwości aby dało Twoje 1000 nit.  Więc zapraszam do mnie abyś zrobił te pomiary swoje. Ugoszczę Cię chętnie i sprawdzimy kto ma rację
    • Na dzień dzisiejszy nadal plusy przewyższają minusy. A biorąc pod uwagę korelację  plusów i minusów po wyjściu z UE - wygląda to jeszcze bardziej nie opłacalne dla Polski.  Ale to nie tylko wina UE - że wprowadzane są przepisy które nam, Polakom nie pasują  -  nasz rząd sam się do tego przyczyniał (2015-2023): - brak negocjacji, szczególnie w tych rozmowach nie jawnych (tylko narzekanie jaka UE zła) - podpisywanie wszystko jak leci Morawieckiego, a potem narzekanie że UE kazała podpisać a było wiele decyzji gdzie sam Morawiecki w pojedynkę mógł nie dać podpisu = veto. - pieniądze z ETS'ów pozostaje w danym kraju tj. w Polsce i zgodnie z wytycznymi powinniśmy 100% tej kwoty wydać na energetykę, gdzie oficjalnie wydajemy 12%. Ja się pytam, co rząd zrobił z pozostałymi 88% pieniędzmi z ETS'ów? grube miliardy zł..... - zaproponowanie przez polski rząd kamieni milowych do odblokowania KPO, a potem narzekanie że kamienie milowe nie są możliwe do zrealizowania.
    • kurde między 7900XT a 7900 XTX to jest już 1000 zł więcej... Chyba nie chcę aż tak dużo wydawać na kartę która nie będzie eksploatowana w pełni i tak często żeby dopłacać kolejne tysiące
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...