Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Samo założenie "płace za to co chce" nie jest jakies złe . Ja np w PESa gram tylko single i jesli mialbym wykupic master leauge w cenie nizszej niz "pełna gra" to jest to dla mnie jak najbardziej ok. Dla mnie zasadnicze pytanie to czy gra obroni sie gameplayem ,mechanika i grafika bo niby mial byc przeciez next gen. Jesli bedzie to gra z ulepszonym gameplayem wzgledem 20/21 i podrasowana grafika i bede mog wykupic master leauge taniej niz calosc to spoko. Obawiam sie jednak  ze Konami calkowicie oleje tryby single i gra z kompem bedzie nudna i przewidywalna ( ot tryb do pociwczenia zagran i trickow przed gra online) Swiatelko w tunelu daje natomiast scena moderow gameplayowych dzieki ktorym pes 20/21 w singlu byl zupelnie inna gra niz oryginal.Pozyjemy zobaczymy, ale przydala by sie w koncu jakas kopana ktora spowoduje u gracza opad szczeny a nie pudrowanie jednej wersji przez kilka lat dopisujac aktualny rok w nazwie

Edytowane przez naczelnik5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z tym UFL?. Cos mi sie wydaje ze to bedzie konkurent dla e football ale dla fify raczej nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało informacji więc nie wiadomo czym to tak naprawdę będzie, trzeba poczekać na więcej konkretów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFL jak czytałem na PC może w późniejszym czasie, głównymi platformami są konsole.

 

Cytat

With regards to the platforms, we're primarily focused on bringing UFL to PlayStation and Xbox but PC is also a platform that we're closely considering.
 

Q: Are there any offline modes planned? Career mode?
UFL: We’re very focused on our core game mode, which is online. There’s a lot of infrastructure that needs to run properly in order to make the game stable, but UFL will have an offline mode that you can play with friends.

 

Gameplay, niepubliczny na YT z 4 września.

 

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Reddzik napisał:

Gameplay, niepubliczny na YT z 4 września.

Koszmarnie to wygląda, i wcale nie chodzi mu to o grafikę bo widać, że było to nagrywane kalkulatorem. Na pewno też to nie jest finalna wersja gry, chociaż ta co wyjdzie też nie będzie finalna :D

Murawa to lodowisko, piłkarze cały czas wpadają w kolizje ze sobą, nie ma płynności w grze, składanie się do strzałów trwa wieki. Szału nie ma :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak wygląda lepiej niż FIFA, tam to dopiero dramat jest jeśli chodzi o gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Little Sun napisał:

I tak wygląda lepiej niż FIFA, tam to dopiero dramat jest jeśli chodzi o gameplay.

Jasne, że tak. Ja to porównuje do wcześniejszych odsłon serii gdzie ewidentnie widać regres

Edytowane przez Pavel87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miejmy nadzieje ze na premiere bedzie lepiej. zeby tylko sie nie powtorzyla sytuacja z najgorszym pesem w historii czyli 2014 ktory byl totalnie niegrywalny

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat
W PS Store pojawil sie pre-order pakietu eFootball 2022.
Za kwote 169 zł mozna zakupić podstawowa gre eFootball 2022 (do pobrania od 30 Września za darmo), a dodatkowo otrzymamy :
* 2800 monet eFootball
* wyjatkowe oferty x6 (cytat z PS Store - red.) Dzieki temu benefitowi bedziemy mogli zatrudnic 1 z 16 pilkarzy, ktorzy zostali ambasadorami najnowszej kopanki od Konami , oraz grających w klubach partnerskich eFootball.
Dodatkowo, decydujac sie na zakup bezpośrednio z poziomu efootball PES 2021 otrzymamy 10% rabatu.
Zakupiony pakiet bedzie można odebrac 11 Listopada i to wlasnie tego dnia wystartuje nowy myclub.
Edit. O 3 w nocy powstało małe zamieszanie, teraz już wiemy, że cena to to koszt pakietu premium/dodatku, który możecie kupić, ale nie musicie, a i tak będziecie mogli korzystać z MyClub


cnlpsNs.png

źródło:https://www.facebook.com/379988712359075/photos/a.442915036066442/1505912136433388/



edit:
Strona na steamie: https://store.steampowered.com/app/1665460

Jak ktoś miał nadzieję na normalną piłkę to może zapomnieć, typowa mobilka z premium...

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eFootball 2022 – minimalne wymagania sprzętowe na PC

  1. Procesor: Intel Core i5-7600 / AMD Ryzen 5 1600
  2. Pamięć RAM: 8 GB
  3. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 660 Ti / AMD Radeon HD 7790
  4. Miejsce na dysku: 50 GB
  5. System operacyjny: Windows 10 64-bit

eFootball 2022 – zalecane wymagania sprzętowe na PC

  1. Procesor: Intel Core i5-7600 / AMD Ryzen 5 1600
  2. Pamięć RAM: 8 GB
  3. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 590
  4. Miejsce na dysku: 50 GB
  5. System operacyjny: Windows 10 64-bit

Macie wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eFootball to gra pokroju FIFY Online, jest to nowy produkt który nie ma nic wspólnego z normalną dużą grą piłkarską. Fifa została bez konkurencji podobnie jak bez konkurencji jest NBA 2k, Madden, NHL, jak widać w świecie dużych gier sportowych nie ma miejsca na konkurencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kupiłem ps5 pod next genowa fife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli gracze to oleja i nie beda kupowac dlc to za rok wrocimy do normalnego pes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha co do wymagan to w porownaniu do tego jak bylo do tej pory mamy solidny przeskok od strony GPU bo wczesniej taki gtx 760 byl zalecany teraz mamy juz 1060 i tez duza roznica miedzy minimalna karta  a zalecana bo miedzy 660 ti a 1060 jest przepasc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera i w temacie cisza...Gra ktos juz? Mi sie pobiera na ps5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po filmach na yt widze ze zalecany gtx 1060 jest na styk do 60 fps w 1080p....grubo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Eltik napisał:

Premiera i w temacie cisza...Gra ktos juz? Mi sie pobiera na ps5

Ludzie chyba są tak zniechęceni do tego formatu, że mają to gdzieś. Ja w sumie jednocześnie ubolewam zmianę koncepcji gry i leje na najnowszą odsłonę. Gierka w tym wydaniu mnie niezbyt interesuje. 

PES wszedł na naprawdę dobre tory, edycja 20 sta była bardzo dobrą grą, wystarczyło pieścić mechanikę gry, wziąć się za jej tryby i właściwie można na tym było jechać jeszcze przez jakiś czas. Wyczuwam kompletną klapę nowej edycji i za jakiś okres czasu porzucenie tej drogi rozwoju. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tak gra interesuje jedynie ze względów piłki kopanej, której jestem fanem, ale z racji tego, że ten twór który powstał na bazie gry mobilnej z premium. Na forum evoweb śmiali się jak to demko PES17 miało więcej zawartości niż eFootball na premierę ^^
Jestem mocno sceptyczny i nie liczę na nic dobrego, co już pokazało i uświadomiło, że to będzie F2P z mocnym naciskiem na premium, nawet jeśli wyjdą jakieś tryby offline to i tak nie można być pewnym co do ich jakości i zawartości.
Mało gram online, bo piłkę traktuję jako zagranie kilka meczyków a nie siedzenie non stop i farmienie coinsów, bo nie lubię FUT/MyClub. Towarzysko, albo zwykłe sezony są ok- w PES19 grałem w ligę na pewnym forum i byłem w czołówce.
Jednak najlepszy tryb ML w który grałem od czasów PSX jest dla mnie najważniejszy. Może sprawdzę to "demko" z 9 zespołami jak to działa i wygląda na własne oczy.


edit
Ale na fejsie jadą po eFootball, tak wygląda na PC. 8% pozytywów na steamie na ponad 2.4k komentarzy :rotfl: Wiedziałem, że tak będzie?
JWh7HOm.png

Edytowane przez Reddzik
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komentarz z fejsa
 

Cytat

Co jest z tym kurna, gra obsługuje maks rozdzielczość 1600x900 w oknie a na full screen 1200x800, nie mogę też w ustawieniach dodać pada do urządzeń buaha

Ktoś napisał, że czuje się jakby grał na emulatorze w grę mobilną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A też sobie ściągnę to "demo" i zobaczę na własne oczy jak wygląda ta next-genowa rozgrywka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
    • 14700F nigdy bym nie brał bo to totalny crap. Dostaniesz zawyżone napięcie, to ten CPU będzie siorbał niesamowicie dużo papu i nic z tym nie zrobisz. Do tego kompletnie nic nie wiesz jakie podzespoły otrzymasz. Druga sprawa, połączenie i7 + RTX 4070S jest dalekie od opłacalnej wydajności w zestawie do gier. Za 9200 zł na gotowo masz https://proline.pl/koszyk/35ad9d7d z Ryzen 7 7700 i RTX 4080 Super albo możesz dać i https://proline.pl/koszyk/8f26d0eb 7800X3D + RX 7900 XTX Office w jakiej wersji? 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...