Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.
Od lat użytkuję jeden rodzaj myszki, a mianowicie Logitech mx 500. Kilka dni temu musiałem kupić nową myszkę bo stara się juz zajechałą. Po podłączeniu nowej do kompa ściągnęły się sterowniki dla nowej ( zwykle się nie ściągały) i uaktualnił się SetPoint. Niestety w Setpoint nie ma możliwości spersonalizowania przycisków i konieczne jest doinstalowanie kolejnego programu Logitech Options. Tak też zrobiłem. Program się zainstalował, ale jak próbuję go uruchomić to pojawia się czarne okno i na tym koniec pracy z programem.
Czy ktoś z was również spotkał się z takim problemem?
Czy można w inny sposób przypisać działania do poszczególnych przycisków?
Windows 10 64bit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj. Ja akurat do laptopa używam myszy Logitech M590. I ona też korzysta z oprogramowania Logitech Options. Odinstaluj program SetPoint, bo on działał z poprzednimi modelami tej myszy i zobacz co będzie. Prawdopodobnie oba sterowniki się gryzą ze sobą i dlatego jest problem. A nowe myszy, choć może z wyglądu są takie same jak stare, to mają inną elektronikę. I tak - Logitech Options sam się doinstalowywuje. Nie trzeba go nigdzie szukać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.07.2021 o 12:49, Mirao napisał:
Cześć wszystkim.
Od lat użytkuję jeden rodzaj myszki, a mianowicie Logitech mx 500. ściągnęły się sterowniki dla nowej ( zwykle się nie ściągały) i uaktualnił się SetPoint. Niestety w Setpoint nie ma możliwości spersonalizowania przycisków i konieczne jest doinstalowanie kolejnego programu Logitech Options.

Konieczne jest ??? Od kiedy to Logitech Options jest do myszy MX500 ???  :wow:

Producent czyli LOGITECH nic o tym nie wie !   :>

W dniu 22.07.2021 o 07:57, gilban napisał:

Witaj. Ja akurat do laptopa używam myszy Logitech M590. I ona też korzysta z oprogramowania Logitech Options. 

M590 i owszem - jak najbardziej korzysta z Logitech Options, ale nie każda Logitech jest kompatybilna z tym programem. MX500 nie jest ! 

Edytowane przez Szpajza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi