Skocz do zawartości
LaHiTo

Zamykające się gry bez żadnego komunikatu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem z komputerem. Mianowicie podczas grania w gry po jakimś czasie się zamykają do windowsa bez żadnego komunikatu (oprócz jednej). Robiłem reinstall windowsa który nie za wiele pomógł. Przed reinstallem zauważyłem że gry zamykają się w momencie kiedy w windows update pojawia się jakaś minimalna aktualizacja, kiedy ją zainstalowałem i uruchomiłem ponownie komputer gra działała dobrze do momentu aż nie pojawiła się nowa aktualizacja (czasem po 3 na dzień). Dodatkowo działo się to również w momencie kiedy były dostępne aktualizacje np. do karty graficznej itp. Co w takiej sytuacji można zrobić? Z góry dziękuję za pomoc.

GTX 1660 GAMING OC 6GB
ASRock B450 Pro4
AMD Ryzen 5 2600
3200MHz CL16 XLR8 Gaming

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej raz a porządnie dać Windows Update czas na przemielenie i zainstalowanie wszystkich aktualizacji by później mieć z tym spokój? Nigdy nie zrozumiem toku myślenia niektórych ludzi w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, caleb59 napisał:

To nie lepiej raz a porządnie dać Windows Update czas na przemielenie i zainstalowanie wszystkich aktualizacji by później mieć z tym spokój? Nigdy nie zrozumiem toku myślenia niektórych ludzi w tej sprawie.

Przecież napisałem, że pojawiały się 3 dziennie, nie razem tylko osobno, jak miałem je wszystkie zainstalować za jednym razem skoro ich jeszcze nie było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...