Skocz do zawartości
LaHiTo

Zamykające się gry bez żadnego komunikatu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem z komputerem. Mianowicie podczas grania w gry po jakimś czasie się zamykają do windowsa bez żadnego komunikatu (oprócz jednej). Robiłem reinstall windowsa który nie za wiele pomógł. Przed reinstallem zauważyłem że gry zamykają się w momencie kiedy w windows update pojawia się jakaś minimalna aktualizacja, kiedy ją zainstalowałem i uruchomiłem ponownie komputer gra działała dobrze do momentu aż nie pojawiła się nowa aktualizacja (czasem po 3 na dzień). Dodatkowo działo się to również w momencie kiedy były dostępne aktualizacje np. do karty graficznej itp. Co w takiej sytuacji można zrobić? Z góry dziękuję za pomoc.

GTX 1660 GAMING OC 6GB
ASRock B450 Pro4
AMD Ryzen 5 2600
3200MHz CL16 XLR8 Gaming

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie lepiej raz a porządnie dać Windows Update czas na przemielenie i zainstalowanie wszystkich aktualizacji by później mieć z tym spokój? Nigdy nie zrozumiem toku myślenia niektórych ludzi w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, caleb59 napisał:

To nie lepiej raz a porządnie dać Windows Update czas na przemielenie i zainstalowanie wszystkich aktualizacji by później mieć z tym spokój? Nigdy nie zrozumiem toku myślenia niektórych ludzi w tej sprawie.

Przecież napisałem, że pojawiały się 3 dziennie, nie razem tylko osobno, jak miałem je wszystkie zainstalować za jednym razem skoro ich jeszcze nie było?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Duży jakiś nie jest, zwróciłem uwagę na to w wiedzminie jak w "stanie skupienia" co się szuka śladów itd. sam mi skręcał w lewo i tera jak gram w tomb raidera to podobnie, podczas celowania jak przechylę grzyba na bok to lekko skręca, ale nie podczas chodzenia.  Takie czyszczenie zdałoby egzamin? Bo zastanawiam się czy w ogóle otwierać, bo to pad 20th anniversary, więc nieotwierany, niegrzebany więcej wart teoretycznie, ale jak driftuje to na to samo wychodzi w sumie, cenę trza zbić. Jak bym otwierał to od razu wymienię grzyby, bo takie za 1zł z allegro są lepsze jakościowo od tego co sony oferuje...  
    • G.Skil twierdzi że jednak 3600: https://www.gskill.com/product/165/168/1536218612/F4-3600C17D-16GTZKWTrident-ZDDR4-3600MHz-CL17-18-18-38-1.35V16GB-(2x8GB)
    • Mnie po tym co wpisałeś wychodzi 2400 Mhz. Do tego procka kupuje się minimum RAM o taktach 3200 Mhz (optimum 3600). Inaczej komputer traci nieco na wydajności.
    • Ogólnie elektronika rowerowa, także od wiodących producentów, daleka jest od doskonałości, zwłaszcza w kontekście ceny. Rozważałem przez jakiś czas zakup Karoo 2 od Hammerheada, ale po dogłębnej analizie tego co można znaleźć przede wszystkim na forach, gdzie normalni użytkownicy przedstawiają swoje opinie, darowałem sobie. Oczywiście, te opinie też podlegają selekcji i trzeba je traktować z dystansem, ale można się dowiedzieć o wielu rzeczach, o których recenzje branżowe nie wspominają ani słowem. Pozostanę przy Garminie 830 i choć sprzęt spisuje się nieźle, zdecydowanie nie jest wart ceny w jakiej się go oferuje. Widać tutaj delikatne zacofanie choćby względem telefonów. Wiadomo, tam rynek jest nieporównywalnie większy, a co za tym idzie - konkurencja, jednak od sprzętu za prawie 1.7k powinno wymagać się trochę więcej. Zwłaszcza że to produkty o mocno ograniczonych możliwościach, przez co dopracowanie strony hardwarowej i softwarowej powinno stać na wyższym poziomie. Żeby nie być gołosłownym (Edge 830): przeliczanie trasy działa miejscami bardzo wolno, a przeliczanie w locie loteryjnie. Nawigacja po mapie nadal ułomna, mimo poprawy względem poprzednich modeli. Pomiar prędkości bez zewnętrznego czujnika potrafi być mało precyzyjny. Czujnik nachylenia terenu działa z takim opóźnieniem, że można podjazd przejechać zanim złapie poprawne wartości. Czasem tych ostatnich w ogóle nie łapie, pokazując losowe cyferki. Da się z tym żyć, lecz wrażenia obcowania z dopracowanym sprzętem tutaj nie uświadczysz. Co zrobić, kasę na zapaleńcach robi się od dawna niesamowitą (wiem to również po sobie). Wszelkiej maści komputerki, kaski z kosmicznymi rozwiązaniami, super aerodynamiczne  i turbowygodne ciuchy, obuwie, oświetlenie, pomiary mocy/kadencji/prędkości, elektroniczne napędy, regulowane sztyce, trenażery, więcej i więcej karbonu, oraz nowych materiałów. Celowo nie wspominam o samych rowerach. Nie wszystko warte jest swojej ceny, ale odpowiedni marketing sprawia, że wszystko wydaje się być niezbędnym. W końcu rywalizacja - ze samym sobą i z innymi, jest od zawsze wpisana w ten biznes. Zdrowy rozsądek potrafi temu skutecznie przeciwdziałać, choć i tutaj bywa ciężko. Absolutnie nie oceniam, niech każdy kupuje to co mu się podoba. Nie zmienia to faktu, że sprzedać na tym rynku można naprawdę wszystko.  
    • No nie wiem, to cooler mniej wydajny niż np. Arctic Freezer 34 Duo, a fera 5 jest na poziomie Arctica. Macho to zaskakująco słabe chłodzenie jak na swój rozmiar. Do Intela Scythe Fuma 2, Alpenfohn Bricken 3 Special Edition itp.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...