Skocz do zawartości
zephan0055

Xbox Live

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjaśni mi ktoś czemu nie mogę się ZAREJESTROWAĆ do Xbox Live? Powtarzam: ZAREJESTROWAĆ, nie zalogować. Wszędzie szukam jakieś solucji to gdzie nie spojrzeć to jest "Jak się zalogować do Xbox Live", ale do rzeczy. Ostatnio wróciłem do Xboxa 360, nie używałem go od 2017, no ale jak już wróciłem to był problem, nie mogłem się na żadne z 3 kont z Xbox Live zalogować, przez 3 tygodnie próbowałem odzyskać przynajmniej jedno z nich, ale pomoc od Microsoft przyczepiła się że niestety podaje za mało informacji, mimo że podaje tylko to co pamiętam. Niestety albo stety musiałem stworzyć nowego avatara, a przy tym musiałem też zarejestrować się do Xbox Live by zakupić grę na Xbox Live Arcade, ale nawet tego nie mogę zrobić, bo po wypełnieniu pierwszej informacji wyskakuję mi okno pokazane na załączniku. Przez cały dzień wpisuje różne imiona i nic, ciągle to samo, normalnie krew mnie chyba zaleje. Także jeśli ktoś miał taki sam problem, który został rozwiązany to bardzo bym prosił o pomoc. Z góry dziękuję.live.jpg.60fb3a7c33b72734487dfcdec2130a9a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż konto na PC i zaloguj się nim na Xboxie.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...