Skocz do zawartości
Jaycob

Dead Space Remake

Dead Space Remake ankieta  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy grałeś w oryginalnego Dead Space z 2008 roku

    • Tak
      40
    • Nie
      16
  2. 2. Czy Dead Space Remake spełnił twoje oczekiwania

    • Tak
      46
    • Nie
      10
  3. 3. Czy ogólnie pozytywnie oceniasz zmiany w nowej wersji gry

    • Tak
      52
    • Nie
      4
  4. 4. Czy gra boryka się z problemami technicznymi na premierę

    • Tak
      30
    • Nie
      26
  5. 5. Czy powinien się pojawić remake części drugiej

    • Tak
      47
    • Nie
      9
  6. 6. Czy chciałbyś aby powstał Dead Space 4

    • Tak
      48
    • Nie
      8
  7. 7. Jak oceniasz Dead Space Remake w skali 1 do 10

    • 1
      1
    • 2
      0
    • 3
      1
    • 4
      0
    • 5
      2
    • 6
      2
    • 7
      9
    • 8
      24
    • 9
      13
    • 10
      4
  8. 8. Jak oceniasz Dead Space 2008 w skali 1 do 10

    • 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      2
    • 6
      1
    • 7
      5
    • 8
      23
    • 9
      19
    • 10
      5


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, lpcl napisał:

Gdzie ty tam widzisz 40 to ja nie wiem, jak ja w robocie mam koleżanki po 50 co lepiej wyglądają i żadne z nich celebrytki. Ale rozumiem, że w gierkach nie ma sensu pokazywać zdrowych, fajnych i młodych dupeczek, bo jakieś kaszaloty by się na to obraziły. Szkoda, że te kaszaloty nie napędzają sprzedaży grom jak DS. 

_20230131_135154.JPG

A ja znam 30tki co wyglądają jak te bardziej zapyziałe baby po 50tce. Jak sie dba tak ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Zigu17 napisał:

A ja znam 30tki co wyglądają jak te bardziej zapyziałe baby po 50tce. Jak sie dba tak ma

No wiadomo i 20 czasem wyglądają jak szlaufy, ale też nie generalizuje, że he he 20 to zawsze szprycha a kobita 40 lat to już bezzębna żulica, bo jak dziewczyna jest fajna to nagle po przekroczeniu jakiejś tam bariery wiekowej nie następuje jej degeneracja do poziomu laski żul. Chyba, że jest członkiem załogi ishimura, jak widać w kosmosie czas płynie inaczej. Woke grandma. 

Żeby nie było zmiana gęby isaaca też jest bez sensu, ja tam lubiłem ten jego januszowy wygląd, tak samo bez sensu było postarzenie Joela w remaki tlou, gdzie wygląda jak swój stary niemalże. 

Edytowane przez lpcl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, laski laskami ale co jakis czas (moze co 1 h lub ciut wiecej) mam straszne dropy FPS do 40 - 50 ktore czuc jak 30 lub mniej, przy obrocie kamery klatkuje by po jakis 15 minutach wrocio znow do srednio 80 fps (dlssq, wszystko ultra max RTAO 3440x1440p). Shadery laduja sie przed gra wiec to chyba nie to, myslalem ze lokacje ale jak pozniej wrocilem w to samo miejsce to juz bylo ok. Ktos cos? Nie moglem jeszcze sprawdzic po ostatnim paczu ale widze ze poprawili pixeloze? To przez dodanie opcji mozlwiosci wylaczenia variable shadow? 

Edytowane przez aureumchaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCLAB w formie, brakuje jeszcze @azgan z pierdyliardem linkow do newsow etc na kazdym kroku.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

79fc9y.jpg

Heh, wiedziałem że ktoś ten przykład poda. W takim przypadku oczywiście, że abonament na miesiąc nie ma sensu. Ale w przypadku takiej gry jak Dead Space już jak najbardziej.

 

Wczoraj pobrało mi aktualizację. DLSS już nie rozmazuje tekstur, ale przycinki dalej są.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze to proc nie domaga ale widze ze masz 8 watkow wiecej i skoro tnie to ciac musi... Moze Denuvo znowu... w RE tez tnelo na oryginale a jak spiracielm na wersje bez to nie tnelo... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek ok 50% zużycia, karta praktycznie cały czas 99-100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Zigu17 napisał:

A ja znam 30tki co wyglądają jak te bardziej zapyziałe baby po 50tce. Jak sie dba tak ma

Może dawała w szyję :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Dark Ambient napisał:

Procek ok 50% zużycia, karta praktycznie cały czas 99-100%.

U mnie karta tez 99-100% ale proc troche wyzej... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma problemy z przycięciami to wyczytałem, że trzeba wyłączyć rozmycie w ruchu, wyjść z gry i w moich dokumentach usunąć folder cache, włączyć grę i poczekać aż shadery się zrobią i po tym już nic nie zmieniać w grafice. Po każdej zmianie grafiki trzeba by tak robić bo coś popieprzone jest. Jeszcze nie testowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dalej w las tym lepiej. Dobijam do piątego rozdziału i coraz bardziej przekonuję się do słuszności wydania tej gry po raz drugi. Historia niby oklepana ale klimacik niepowtarzalny. Naprawdę nie rozumiem tych maruderów co im pompatyczna muzyka nie pasuje albo te "niby" jump scare irytują. Czego  byście ludzie oczekiwali po takiej grze, że wam wszystkie potworki będą  pomalutku pełzły z naprzeciwka pod piłę ? ;)

Edytowane przez Klakier1984
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Crew 900 napisał:

Jak ktoś ma problemy z przycięciami to wyczytałem, że trzeba wyłączyć rozmycie w ruchu, wyjść z gry i w moich dokumentach usunąć folder cache, włączyć grę i poczekać aż shadery się zrobią i po tym już nic nie zmieniać w grafice. Po każdej zmianie grafiki trzeba by tak robić bo coś popieprzone jest. Jeszcze nie testowałem.

Zastosowałem się do tego, ale nic to nie zmieniło. Dalej są mikrościnki. W sumie nie są one jakieś mocno uciążliwe i bo problem z nagłymi dropami fps ustąpił, więc w sumie w końcu mogę w pełni pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Dark Ambient napisał:

Zastosowałem się do tego, ale nic to nie zmieniło. Dalej są mikrościnki. W sumie nie są one jakieś mocno uciążliwe i bo problem z nagłymi dropami fps ustąpił, więc w sumie w końcu mogę w pełni pograć.

też się do tego zastosowałem ale są ścinki wciąż, jak dla mnie trochę gorzej niż w Calisto po trzech aktualizacjach. Chyba poczekam na więcej patchy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pacz na pewno poprawil pixeloze, ale rozmydlone jest dalej wiec sharpen+ dalej uzywam. Wczoraj ciachalem ponad 3h i nie bylo juz tych dropow do 40-55 klatek. Bylo ladnie srednio 80+. Generalnie gra dla mnie genialna, mam ubaw i atmosfera porywa. Callisto zakupie jak bedzie za 100 lub mniej bo opinie nie zachecaja na wydanie pelnej kwoty. Tutaj w ds2r te 250 nie boli bo gra fajna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Callisto to jakby kuzyn DS, tyle że z upośledzeniem :szczerbaty:

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 9700k i kiedys bios do MOBO mi to wlaczyl ale u mnie to jedynie powoduje microstuttering... i to w kadym tytule... Moze dlatego ze niby 9700 oficjalnie nie wspiera ReBAR. Po wylaczeniu nie mam tych mikro zaciec tak to byla tragedia.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, caleb59 napisał:

To nie szybciej włączyć to na stałe w BIOS?

I tak musisz inspector włączyć bo nie ma profilu deadspace, generalnie NVIDIA olewa ReBAR strasznie, w 2022 ledwo paręnaście gier do whitelisty dodali.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już rozumiem w czym rzecz, chodzi o dodatkowy profil do gry a nie tylko ReBAR, spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, caleb59 napisał:

Już rozumiem w czym rzecz, chodzi o dodatkowy profil do gry a nie tylko ReBAR, spoko.

Wyjaśnisz? Bo dalej nie złapałem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Nvidia Inspector ma specjalny dodatkowy profil pod Dead Space, którego nie ma w sterownikach.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dark Ambient napisał:

Callisto to jakby kuzyn DS, tyle że z upośledzeniem :szczerbaty:

Upośledzone to jest Dead Space z tym masakrycznym backtrackingiem, bieganiem w kółko, i tymi alertami z MGSa jak nekromorfy się pojawiają :lol2::thumbdown: Do tego one same poruszają się jak w slow motion, walkę poprzedza jakiś pisk z głośnika, albo jakieś inne śmieszne pobrzękiwanie w tle :lol2: A wszystko wedlug oklepanych schematów które już widziałem sto razy. 11/10 normalnie.

Edytowane przez ditmd
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dark Ambient napisał:

Callisto to jakby kuzyn DS, tyle że z upośledzeniem :szczerbaty:

na tą chwile bym tego nie powiedział. Zacząłem grać w DSR i już mi się odechciało. Ściny cały czas na RTX 3070,  minisekundowe zawiechy. Gram na ultra z Dlss na jakość i bez RT. 

Ktoś wie co pozmieniać w ustawieniach czy pozostaje czekać na kolejne patche, bo w moim wypadku Calsito a DSR to niebo a ziema z przewagą optymalizacyjną dla Calisto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LABrITH.png

Matko jedyna wreszcie mi załapało ja juz myslalem ze skrypt się zawiesił i nie pójdę dalej i mało brakowało żebym gre porzucił na amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...