Skocz do zawartości
oizo76

Antec Torque...oraz inne ulepy :)

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.09.2021 o 17:05, Finac napisał:

Modding Polsce w 99% umarł w momencie gdy w sklepach pojawiły się obudowy z czarnym wnętrzem

Myślałem ze w momencie jak Darmacz ojebał klientów na kasę XD

A tak całkiem serio to nie widzę sensu dyskusji z takimi ludźmi,  oczywiście ciężko taka prace nazwać modingiem jak sie dostaje gotowe elementy i trzeba je skręcić do kupy, ale projektem już jak najbardziej, projekt na takiej i takiej obudowie z takimi i takimi opcjami kolorystycznymi. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wogole reagujecie na jego wypowiedzi. Typowy, zakompleksiony attention whore. 

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dotarly kable...a czekalem ponad piec tygodni(to oczywiscie nie wina Zawiszy).Masa nerwow,bo paka omylkowo znalazla sie w innym miescie,duzo pisania,telefonow...serio,to bylo cos okropnego.

Do tego clo.

 Biorac pod uwage koszt wysylki i wlasnie clo,to z cala pewnoscia najdrozsze kable w moim zyciu. :)

...ale rozpakowujac je,wiem ze bylo warto...na dniach rozkladam wiec starego kompa i zaczynam zabawe z obecnym.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze taka uwaga co do naklejek-Slawek przygotowal mi dwa komplety zoltego.

Przymierzajac zolty z kabli,jest on jakby pomiedzy tymi kolorami-ale mysle ze uzyje ciemniejszych naklejek,bardziej pasuja.

Afi3nN.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy.. gdzie będą? Jak na zewnątrz to wziąłbym ciemniejszy bo kable w środku będą pewnie ciemniejsze (mniej światła, szybka and so and so). A najlepiej to złóż jako tako kompa i poprzykładaj sobie te odcienie

Edytowane przez Ocho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.09.2021 o 09:35, GoodUser napisał:

Nie robie,jakbym robił to bym się tu ogłosił.

Dla mnie współczesna scena modderska to jedno wielkie "xD"

 

Jedna obudowa i 30 podwykonawców.

 

 

W dniu 15.09.2021 o 20:18, GoodUser napisał:

Kolejny nudny projekt z cyklu zlecę komuś oplecenie kabli,wydrukuje se obudowę w CNC i tyle.

 

 

0/10.

 

Ale perełka się trafiła ?

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, niklot1981 napisał:

 

Ale perełka się trafiła ?

 

To idiota. Nie mam pojęcia dlaczego jest dalej na forum.

 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.10.2021 o 22:20, ahaed napisał:

 

To idiota. Nie mam pojęcia dlaczego jest dalej na forum.

 

Dlaczego miałbym nie być na forum?

Masz jakieś papiery by tak sobie mnie oczernić i wyzwać od idiotów?Rozumiem,że jesteś psychiatrą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, GoodUser napisał:

oczernić

rasista

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz,przeciagnmelo sie wszystko w czasie,bo nie zdarzylem skonczyc kompa,a musialem zaczac remont pietra no i tak rozgrzebane to lezalo.

Nie wiem,po prostu nie moge pozbyc sie powietrza z ukladu,masakra.

KqRsJ0.jpg


G0Gyg0.jpg


KyiDib.jpg


Id5B2V.jpg


elXbHC.jpg


xuwsFg.jpg


TUosv0.jpg


PnWqH5.jpg


hId83C.jpg


ujQ5YG.jpg


lJAzYi.jpg


2iaBuH.jpg


GoLHQm.jpg


NiD08d.jpg


4QZu3F.jpg

 

Tak podsumowujac,to chyba juz mi sie nie chce zaczynac projektow,ten zrobilem bo po prostu juz mialem kupione czesci.Nastepny komp, to bedzie jakas fajna ,kompaktowa buda,jakies aio 360 i tyle.

  • Like 12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne to mosz. I fotki jak na to, że tak bardzo Ci się nie chce też przyzwoite :E

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, oizo76 napisał:

Nastepny komp, to bedzie jakas fajna ,kompaktowa buda,jakies aio 360 i tyle.

 

Rafał na luzie, Twoja żona tu nie zagląda... nie musisz pierdzielić głupot ;)

  • Like 1
  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny układ - zawsze podobały mi się w pełni symetryczne układy, które można składać dzięki distro plate :). Nawet mi tu nie pierdziel, że to ostatni Twój projekt :P.

PS: Kolor płynu jakiś taki blady - przydało by się dorzucić trochę więcej barwnika, żeby go nasycić :D.

Edytowane przez zawisztheblack
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwny jakimkolwiek naklejkom, ale tutaj przyjemnie się to prezentuję ?

Edytowane przez Ocho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za mile slowa Pany.

No coz,zdjecia robione sredniawym telefoneem,bo moj Huawei rozdeptany,a ze lustrzanke sprzedalem to i do sasiada nie chcialo mi sie isc pozyczyc ;)

 

serio,naprawde stracilem zapal.Najpierw czekanie na grafike 5 miesiecy,pozniej znowu cos i tak to wygladalo-wczesniej mi sie chcialo,mialem podjare,a teraz zero przyjemnosci,bywa.

  • Sad 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TRACIMY GO

  • Haha 1
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę szkoda panie @oizo76, bo te buildy były jednymi z fajniejszych na forum.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@oizo76, bardzo fajny transformer :thumbup::-D Co do Twojej wypowiedzi - ciśnienie zeszło, szału w sprzęcie nie ma, fajnych gier jak na lekarstwo (mówię o sobie)... Ileż można żreć ten sam kisiel :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki huudy

Wiesz Finac,jak cos przestaje dawac przyjemnosc-to traci tez sens.

Jakos mniej tez czasu,jak rozgrzebie kompa ,to zaraz baba warczy ze srubki,czesci sie walaja po sypialni ;) 

Z czasem skleje jakiegos kompa,w jakiesj eleganckiej,nieduzej obudowie,moze zaleje tylko samego proca,bo czesci masa.

nie mowie na 100%,ale po prostu cos sie zawsze konczy-staros nie radosc :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minelo troche czasu i naszla mnie jednak ochota na zmiany-nie bede natomiast zakladal odrebnego tematu,po prostu tutaj bede wrszucal jakies fotki

Zachcialo mi sie zmiany platformy-wiec wracam do intela.

Odpuscilem i9-po prostu nie potrzebuje tego proca,dodatkowo jak sie okazalo jest to smok.Kupilem 13700kf,plyte MSI z690 edge wifi ddr4....generalnie bedzie MSIowo :)

Tak,zostaje przy ddr4,bo por prostu zakup 4090 zniszczyl moj tajny ;) budzet komputerowy,traktuje ta platforme jak przejsciowa.Przy kolejnej generacji intela zaopatrze sie juz w fajne ddr5.

Obudowa to Hyte 60,jestem zachwycony ta obudowa.wykonanie,,wyglad-rewelacja.

Mialem kupic jakies fajne aio 360,ale jednak jakos tak glupio,chcociaz procka zaleje.Fajnie wyglada plyta z tym blokiem.w kompie bedzie tylko jedna chlodnica-alphacool 360st,bo 45 niestety na top nie wlezie.

IppsDb.jpg
7qi49z.jpg

Xq2Luc.jpg
DxqCD2.jpg

coz,4090 to grube lochy-ta grafika ledwo sie miesci,od wentyli do bocznej szyby bedzie moze z 10mm :)

F7hBiv.jpg
lKD3K0.jpg

mialem dac weze,ale moze pobawie sie w giecie rurek...hmmm,kilka mi zostalo,wiec az sie prosi.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjalem rurki,zaczalem przykladac,badac i  ...stwierdzilem ze po prostu nie chce mi sie tego robic,finalnie dobrze sie stalo,bo po pierwszych testach,okazalo sie ze karta sie gotuje,jest zbyt blisko szyby frontowej-gdybym najpierw zrobil ten uklad,to by byla robota na darmo,bo najzwyczjniej w swiecie,karciocha nie moze zostac na fabrycznym riserze,tzn miejscu gdzie jest zamocowany-niestety nie mam mozliwosci regulacji,a za karta jeszcze sporo miejsca.

Myslalem co zrobic,do glowy przychodzila mi juz pleksi z wycietymi otworami na wentyle karty :)

Przypadkiem w czelusciach internetow trafilem na temat typka ktory ma bardzo podobny set do mojego-udalo mu sie przesunac karte kilka cm w strone plyty,dzieki temu karciocha moze spokojnie brac powietrze.Mysle ze Marka hyte powinna pomyslec o rev2 tej budy,bo na chwile obecna 4090 na powietrzu nie daja rady normalnie dzialac w tej budzie,tzn bez kombinacji.

Typek o ktorym wspominalem zakupil ten oto bracket,i pasuje on idealnie,to jest to cudo

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B096V8WK96/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

HPJevk.jpg

zreszta to bardzo iniwersalne ustrojstwo,gdyz podstawa jest na magnesy i mozna dosyc swobodnie przesuwac mocowanie z karta,jest tez mozliwosc pochylenia karty do tylu-u mnie z racji ze kartta dosunieta maksymalnie do tylu,ta opcja nie wchodzi w gre.

Jak widzisie,karta wpieta w fabryczny riser mial doslownie milimetr do szyby.
l2N1LM.jpg

Bo zdemontowaniu fabrycznego risera i wlozeniu nowego,zyskalem ok3.5 cm-co absolutnie wystarcza...super sprawa.
Rm033a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem bez rurek,bloku na cpu.Tak chcialem-w pewnym momencie wyjalem rurki,zaczalem przymiarki-ale stwierdzilem ze po prostu nie mam na to ochoty,wiec finalnie powstal prosty ukladzik.

przyjemne wrazenie robi rez ekwb,zreszta blok velocity jak dla mnie tez swietny,

 

Moze kilka slow odnosnie obudowy.

swietnie wykonana,ale nieprzystosowana do najmocniejszych,4-slotowych kart-na szczescie mozna uzyc innego mocowania,ale sa to tez dodatkowe koszta-przy czym ten bracket jest bezinwazyjny dla obudowy,nic ne wiercimy itd

Uratowalo to temperatury-wczoraj wymienilem wentyle na chlodnicy i boku obudowy-w miejsce raijintekow wpadly ekwb vardar,wiec powinno byc jeszcze lepiej.Wentyle hyte przenioslem na tyl obudowy ,sa za rezem.

Na spodzie obudowy fabryczne wentyle hyte 120mm(swoja droga calkiem niezle)zastapily wentyle od fractala 2x140mm .

cablemoc wypuscil katowe przejsciowki do zasialania 4090,ale niestety nie pasuja do msi...szkoda,ale finalnie jakos ulozylem ta wiazke zasilajaca ,vel trytka mod i nie jest zle.

Z racji tego,ze musze uzyc tej wtyczki zasilajacej,zrezygnowalem tez z jakichkolwiek custom kabli,kolor pc to tylko i wylacznie podswietlenie ledwiec wybor duzy ;)

 

Generalnie prosty build a daje mi mase frajdy-wiem,swiatelka itd-ale to jakos mi nie przeszkadza.

o6GVaC.jpg


9LYZgA.jpg


sw0Pdr.jpg


yEYj5d.jpg


LJwqs5.jpg


RrdZjA.jpg


bK3KbF.jpg


0ItsYh.jpg


QF66Ay.jpg


8gj8cR.jpg


4TYAoa.jpg


xIC32S.jpg


k1NjzF.jpg

 

zu7tVf.jpg

Edytowane przez oizo76
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...