Skocz do zawartości
Send1N

Prawdopodobna degradacja r5 2600 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Kumplowi jakieś 3 miechy później składałem i robiłem oc i trafiłem fajnego 2600 @ 4150mhz zrobił na 1.31v i smiga tak do dzis ? Z tym 2600 z tematu to od zakupu cos nie bangla bo trzeba bylo juz wtedy manualnie go ustawiać :E no ale to ze działa na jednym module teraz to już jakiś fuck fest się robi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie czytałem całego tematu..

Pamiętasz mojego R7 1700 + 2x 8GB G.skill Aegis?

To samo, te kości są popierdolone, powinny być wycofane ze sprzedaży, a producent powinien becelować odszkodowanie.

Losowe zwiechy, restarty, raz na pulpicie, raz w grach, raz CPU szedł pod korek w okolicy 4ghz, raz na 3,7 się wywalał.

Potem już stock CPU ustawiłem a i tak dalej wywalało, doszedłem, że to wina Ramu... Jedna kość działała sama przez 3 dni - ok, potem wsadziłem drugą, też działało bez zarzutu.. .razem przestawały działać :E

Potem działało gdy zamieniłem banki pamięci, żonglowałem tymi pamięciami w każdy możliwy sposób - pomagało na dzień lub dwa i problem wracał.

Sprawdziłem wszystko - zasilacz, cpu, temperatury, stawiałem 3 razy system od nowa, nawet na innym dysku, NO NIC NIE POMOGŁO.

Sprzedałem w pizdu z całość z adnotacją o ewentualnej konieczności wymiany RAM.

Edytowane przez Czeryboj
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki że mi o tym przypomniałeś, jak już odśnieżyłeś nieco temat to powiem że sprzęt działa cały czas od mojego ostatniego postu na jednym module nawet ocniętym na 3200mhz to z dwoma był problem bo ten drugi też normalnie jest stabilny gdy jest "sam"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Składasz jakiemuś dzieciakowi PC. Od początku coś ci nie pasuje, źle działa itd. Jednak mu go wciskasz. Takich "fachnowców" jak ty trzeba tępić.

Edytowane przez skypan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, skypan napisał:

 Składasz jakiemuś dzieciakowi PC. Od początku coś ci nie pasuje, źle działa itd. Jednak mu go wciskasz. Takich "fachnowców" jak ty trzeba tępić.

Prawo dżungli. 

Przynajmniej próbuje naprawić. Inny by mu złożył jakiegoś paździerza, wziąłby więcej kasy za "usługę", a gdyby się coś zepsuło, to usłyszałby komunikat "abonent czasowo niedostępny"

Także ten... przytępić to se możesz, swoją bujną wyobraźnie.

Idź wyć na fachowców od składaków z allegro, co w 2021 roku wciskają HIPER POWER GAMINGI z FX8320 i RX460 8 GIGA!

Edytowane przez Czeryboj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że zadałem mu pytanie czy zwracamy cpu bo był kasztanem od początku ale jak po manualnym nastawie pc mu działał to nie chciał czekać i go to urządzało, nie było z tym pc problemu przez rok od złożenia, teraz też go namawiałem na reklamacje ale mnie błagał abym coś wymyślił tymczasowo przez okres wakacji ? 

Edytowane przez Send1N
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Czeryboj napisał:

Prawo dżungli. 

Przynajmniej próbuje naprawić. Inny by mu złożył jakiegoś paździerza, wziąłby więcej kasy za "usługę", a gdyby się coś zepsuło, to usłyszałby komunikat "abonent czasowo niedostępny"

Także ten... przytępić to se możesz, swoją bujną wyobraźnie.

Idź wyć na fachowców od składaków z allegro, co w 2021 roku wciskają HIPER POWER GAMINGI z FX8320 i RX460 8 GIGA!

Widzę samą śmietankę fachnowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...