Skocz do zawartości
BartexVP

Z moim telefonem dzieją się dziwne rzeczy po zbiciu szybki.

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon to galaxy m21. Myślałem żeby wymienić wyświetlacz, ale teraz już sam nie wiem czy to na pewno tylko wyświetlacz, odkąd telefon mi spadł i stukła się szybka to najpierw zaczęło się robić tak że czasem mi się samo kliknęło na ekranie, potem już co raz częściej się to działo, czasami nawet jak coś się zrobi to nie mogę korzystać z telefonu przez kilkanaśnie minut bo cały czas się klika w którymś miejscu, potem kolejna rzecz, dotyk przestaje jakby działać czasami, niby telefon działa, ale nic nie można palcem zrobić, pomaga zablokowanie telefonu i odblokowanie bocznym przyciskiem, a teraz doszła kolejna rzecz przyciski dolne przestały mi działać, te do wracania do ekranu startowego itd. niby dotyk w tych miejscach działa, ale same przyciski nie, nwm o co chodzi, to wszystko wina tego zbitego wyświetlacza/szybki czy nie? Wyświetlacz kosztuje 400zł+ koszty dojazdu, mieszkam na takich wsiach bardziej, blisko nie ma żadnego serwisu, a prawka jeszcze nie mam, a za darmo nikt mnie nie będzie woził, więc jak miałbym wydać ponad 400zł na wyświetlacz, a miałoby się okazać że jeszcze coś jest uszkodzone to już bym wolał kupić nowy telefon szczerze mówiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekran na. Pewno, cyrki dzieją się przez uszkodzony digitizer. Czy coś jeszcze padło jikt Ci nie powie, do póki nie rozbierze telefonu i nie zajrzy do środka. 

Imo nie opłaca się naprawiać, telefon sam z siebie nie wart nawet tych 400zl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jednak pomęczę się z nim na razie i zbiorę na nowy, rzeczywiście się nie opłaca, jeśli miałbym dać ponad 400zł, gdy nawet nie wiadomo czy coś jeszcze nie padło, a telefon nawet ten 800zł, to już w sumie lepiej drugi taki sam niż naprawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...