Skocz do zawartości
rokfor

Eagle Code LTD

Rekomendowane odpowiedzi

Uważajcie na Eagle Code LTD - taka firma nie istnieje i wysyła fałszywe faktury.

Edytowane przez rokfor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomożemy i robimy ?

Proszę o odpowiedź na maila ws zamówionego bota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.! 

 

 

 

W dniu 26.07.2021 o 02:42, rokfor napisał:

Uważajcie na Eagle Code LTD - taka firma nie istnieje i wysyła fałszywe faktury.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam współpracy z Eagle Code. Pan Tomasz ciągle wymyśla inne powody do przeciągania terminów. Ostatecznie nie wykonują zleceń i nie oddają zaliczek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, wykonałam dla nich pracę jako podwykonawca. Faktury nie opłacił od trzech miesięcy.  Sprawa  zgłoszona na policję. Tylko słyszę - zapłaciłem, zrobiłem przelew, dzisiaj zrobie przelew. po co takie rzeczy pisać jak przelewu nie zrobił i nie zrobi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.07.2021 o 02:42, rokfor napisał:

Uważajcie na Eagle Code LTD - taka firma nie istnieje i wysyła fałszywe faktury.

Poważnie?! Skąd ma Pan takie informacje?! Według moich informacji ten post dotyczył nieco innego wpisu, potwierdzonego zrzutami ekranu. Po kilku dniach nastąpiła zmiana treści ogłoszenia - przez Pana.
Najpierw poszukiwał Pan wykonawcy do bota na serwisie allegro. Sprawa oczywiście zgłoszona w sierpniu m.in do sądu o zniesławienie, zakładam, że w ciągu kilku dni/tygodni otrzyma Pan stosowne pismo z sądu.

W dniu 4.09.2021 o 08:20, mihao21 napisał:

Potwierdzam.! 

 

 

 

 

Poproszę o szczegóły.

W dniu 13.09.2021 o 22:49, mpt2021 napisał:

Nie polecam współpracy z Eagle Code. Pan Tomasz ciągle wymyśla inne powody do przeciągania terminów. Ostatecznie nie wykonują zleceń i nie oddają zaliczek. 

Przykro mi z zaistniałej sytuacji. Proszę o kontakt, postaram się wyjaśnić i dojść do wyjaśnienia sprawy. Rozliczenia, ani rola project managera nie jest w kompetencji Pana Tomasza.

9 godzin temu, milena932 napisał:

Potwierdzam, wykonałam dla nich pracę jako podwykonawca. Faktury nie opłacił od trzech miesięcy.  Sprawa  zgłoszona na policję. Tylko słyszę - zapłaciłem, zrobiłem przelew, dzisiaj zrobie przelew. po co takie rzeczy pisać jak przelewu nie zrobił i nie zrobi? 

Pani Mileno przepraszam za zaistniałą sytuację.

Nie ukrywam mamy problemy z dostępem do rachunku. Takie wpisy jak ten powodują liczne trudności. Jak najbardziej odpowiedzialne za to osoby zostaną pociągnięte do odpowiedzialności cywilno-prawnej z uwagi na poniesione straty finansowe. 

Znajdziemy rozwiązanie.
Proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się doprosić nie potrafię już od 3 miesięcy na przelew, pan tomasz ciągle mnie zbyta "Takie wpisy jak ten powodują liczne trudności. Jak najbardziej odpowiedzialne za to osoby zostaną pociągnięte do odpowiedzialności cywilno-prawnej z uwagi na poniesione straty finansowe. " to jest naprawde smieszne, bedzie kasa przestane pisać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, milena932 napisał:

Ja się doprosić nie potrafię już od 3 miesięcy na przelew, pan tomasz ciągle mnie zbyta "Takie wpisy jak ten powodują liczne trudności. Jak najbardziej odpowiedzialne za to osoby zostaną pociągnięte do odpowiedzialności cywilno-prawnej z uwagi na poniesione straty finansowe. " to jest naprawde smieszne, bedzie kasa przestane pisać. 

Pani Mileno przepraszam za niedogodności. Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Ustalimy czego dotyczy sprawa, przyczynę powstałego problemu i rozwiążemy sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, milena932 napisał:

No, napisałam na wiadomośc prywatną i cisza. Tak własnie wyglądają wasze działania. 

Pani Mileno, nie da się być cały czas na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na meilu też? 

 

edit

 

zapewniono mnie ze DZISIAJ moja sytuacja ostanie zmieniona :D Nie doczekałam się. 

 

EDIT 

 

Nadal czekam, chyba raczej nic z tego nie bedzie. 

Edytowane przez milena932

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...