Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, aktualnie jestem szczęśliwym posiadaczem zestawu Creative 250D THX natomiast gdzieś powoli szukam czegoś mocniejszego. Aktualnie z tego co widziałem Z906 od Logitecha w modzie, natomiast czy ktoś ma jakieś inne propozycję ? Szukam czegoś naprawdę mocnego. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo @Trepcia napewno wezmę ten zestaw pod uwagę, czekam jeszcze na inne propozycję ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyście mieli wybór pomiędzy tym Teufel Concept C a Logitech Z906 to co byście wybrali :) ? Bo szczerze to między tymi zestawami się zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich głośników - 500W mają tylko na papierku. Normalnie to 2x50W w stereo jeśli nie nagłaśniasz remizy a pokój powiedzmy 20m2 to ci łeb urwia odkręcone na max 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup używane z5500 są lepsze od z906, za 500zł można wyrwać sprawny zestaw. Subwoofer potężny i potrafi zatrzęść blokiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej sam sub niech kupi? XD

Nie wiem czy jednodrożne miniaturowe satelity i sub rozmiarow stodoły ma coś wspólnego z dźwiękiem ? XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Minciu napisał:

To może lepiej sam sub niech kupi? XD

Nie wiem czy jednodrożne miniaturowe satelity i sub rozmiarow stodoły ma coś wspólnego z dźwiękiem ? XD

Trzeba dopasowywać zestawy do potrzeb użytkownika, chłop jasno się określił że mają nakurwiać, no to takie mu polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skasowane

Edytowane przez Boronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech to bardzo znana i ceniona marka w świecie audio i kina domowego. Słuszny wybór. Prawdziwy top i wieloletnie doświadczenie zasługuje na zaufanie.

ps. Jak już nie ma Bronka to to wyżej, to oczywiście bzdura. XD tak też mam Logitechy w garażu. Zostały tam po remoncie mieszkania. Nadają się idealnie do słuchania audiobooka. Tylko sub musi być za winklem w innym pokoju. Wtedy zestaw łapie bardziej liniowy charakter XD

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...