Skocz do zawartości
Jackal_pl

Outlook - losowo nie zapisuje wysłanych wiadomości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam problem z outlookiem z pakietu 2019. Mianowicie losowo nie zapisuje wiadomości wysłanych w folderze SENT.

Oczywiście wszystkie opcje ustawione tak, jak powinny, czyli opcje -> poczta -> wysłane zaznaczone są wszystkie ptaszki, żeby zapisywać wszystkie wiadomości.

I teraz ciekawostka - klikam utwórz wiadomość - opcje - zapisz element wysłany w.... LOSOWO, różnie co uruchomienie programu zaznaczone jest nie zapisuj wiadomości. Wystarczy kliknąć na zapisz w lokalizacji docelowej i wiadomość się zapisze. Co któreś uruchomienie programu (50/50) opcja znowu przestawiona jest na "nie zapisuj". Nie mam pojęcia co można z tym zrobić. Ktoś się spotkał? W Internecie z takim problemem się nie spotkałem. Zmiana folderu do zapisywania wiadomości również działa tylko do ponownego uruchomienia programu, a następnie albo znowu jest zaznaczona lokalizacja docelowa albo żeby wiadomości się nie zapisywały.

Reinstalacja pakietu poprzez opcję naprawa oraz pełna (wraz z usunięciem folderów outlook z appadata, chociaż skrzynki pocztowe zostały zapisane - nie wiem gdzie te informacje są przechowywane) nie pomogły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klasyką gatunku, oczywiście nie znając bliżej sprawy, mogę zaproponować usunięcie profilu i utworzenia go od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, rafall93123 napisał:

Klasyką gatunku, oczywiście nie znając bliżej sprawy, mogę zaproponować usunięcie profilu i utworzenia go od nowa.

Bardzo ciężki temat, przede wszystkim chyba jest tam kilkanaście skrzynek i ich ponowna konfiguracja to będzie droga przez mękę. Natomiast napisałem na forum microsoftu i zaproponowali tam coś takiego: https://answers.microsoft.com/pl-pl/outlook_com/forum/oemail-osend/outlook-2019-losowo-nie-zapisuje-wiadomości/15f60922-807b-4468-9c55-3b9d4913877f?auth=1 Na razie testujemy co i jak ;-)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi