Skocz do zawartości
komputronik

Dodajemy możliwość zakupienia subskrypcji MS Xbox Game Pass!

Rekomendowane odpowiedzi

Po licznych prośba ze strony naszych Klientów dodajemy możliwość zamówienie przez nasz sklep (w formie cyfrowej) abonamentu na usługę Microsoft Xbox Game Pass. Dostępne warianty to:

Klucze wysyłamy natychmiast po odnotowaniu wpłaty, nawet w środku nocy! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Ja bym się nie martwił. Mam Xeroxa Workcentre 6515dn (też stary model) i problemów nie sprawia pod win11, działa ze sterownikami z 10.
    • Przychodzi jakiś bot, dodaje swoje żale, Ty czytasz i jeszcze odpowiadasz, gratulacje.
    • Dzięki za dołączenie do dyskusji. Ogólnie jestem już bardzo bliski podjęcia decyzji na temat zwrotu, zobaczę dziś jutro jak nic nie ustąpi to oddaje, nie idzie przy tym wysiedzieć wieczorem w pokoju kiedy komputer jest dosłownie praktycznie bezgłośny poza tą pompką. W drodze rozwiązania problemu zrobiłem : Zmiana pozycji bloku z wentylatorem na dół, do boku i nadal to samo.  Popuściłem śruby montażowe by zobaczyć czy może to nie zbyt mocny docisk powoduje te pyrkanie/bzyczenie, nadal to samo.  Wyciągałem chlodnice i dawałem ja najwyżej jak pozwalały węże, nadal to samo.  Poruszanie chłodnica na lewo prawo w szybkim tempie powoduje że słuchać jak pompa zaczyna pompować wodę.  Zmiana ustawień pwm pompy nic nie daje pyrka czy to na 40% czy 100%.  Jeszcze zrobię test jutro z tym "trzepaniem" bloku wodnego jak pisał kolega wyżej. Założę na chwilę cooler Intela. Jak pyraknie nie ustąpi to zwrot innej opcji nie widzę. Swoją drogą jestem bardzo ciekawy czy niezbyt mało wody jest w AIO. Miałem dwa AIO Corsair i w nich nie spotkałem się z przypadkiem" chlupania" wody w układzie, mimo że wiele razy były montowane  w różnych obudowach i od strzała działały z pełną wydajnością 
    • Wpływ też ma optymalizacja + czystość systemu . U mnie optymalizacja jest zerowa, wgrany windows i wszystkie te jego usługi działają w tle itp, jedynie hpet wyłączyłem w menadzerze urządzeń. Ram mam tak ustawiony, pozostaje jeszcze doszlifować cady. Płyta ożyła po reflashach , zaczynając od biosu z przed prawie roku, kończąc na najnowszym. Wstaje od strzała , więc teraz mogę zoptymalizować opory itp, wcześniej nie było wiadome czy po wejściu do biosu, płyta wstanie ... Nastaw z forum ocuk , okolice 52-51.8ns powinienem na nim ukręcać jak wszystko jest optymalnie ustawione. 
    • Całe szczęście to Twoje zdanie. Ja mam inne. Konsola to wygoda. Włączam i działa. A PC to wieczna walka z systemem, sterownikami itd. Nawet jak mam xcloud włączyć na laptopie to zawsze chwile to trwa. Plus to ze mam tv w salonie i podłączanie laptopa tez zajmuje czas. 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...