Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć wszystkim :)

Mam taki problem.. Otóż nie mogę połączyć słuchawek airpods z moim Macbookiem. Wykrywa je owszem, pokazuje że połączono - a po chwili pojawia się błąd. Jak klikam info jaki błąd to prosi mnie o podanie kodu, który wyświetla się na urządzeniu. Dodam, że lapek to staruszek z 2012, ma wgrany najnowszy możliwy Macos tj. Catalinę 10.15.7 a słuchawki to Airpods 2 generacji. Czy jest jakiś uniwersalny kod który pozwoli mi się połączyć z tym kompem, czy najzwyczajniej jest już za stary na takie manerwy? :(

Edytowane przez _Mary

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teoretycznie wszystko powinno działać, komp ma wsparcie do tego systemu i słuchawki powinny automatycznie się z nim połączyć, aczkolwiek znalazłem kilka dyskusji na reddicie więc to nie jest odosobniony przypadek. A pokazuje Ci jak długi powinien być ten kod który masz wpisać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 cyfry. Próbowałam 1234 ale niestety.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, _Mary napisał:

Próbowałam 1234 ale niestety.

W obliczu takiego zaklęcia można spróbować jeszcze wpisać 2032 / 2031.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po restarcie kompa, ponownym parowaniu i 100 próbach zaczęło działać :) Bez kodu. Pytanie czy problemy będą za każdym razem.. zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Tylko że w tym jest sporo miejskich mitów. Dom nie składa się w 100% ze styropianu i stali. Tak, jest drożej teraz budować (o jakieś 20% względem 2019) ale mieszkania też są ok. 20% droższe, więc jeden pies. A wiadomo, jak to jest z liczeniem na korektę. Jesteś tego pewien? Stała stopa to chyba najgorsze, co możesz teraz brać. Po pierwsze, będziesz miał ratę jak przy stopie referencyjnej ~ 2,5%. Czyli wyzej, niż było przed pandemią. Podwyżki stóp będą, ale entuzjaści tego pomysłu z RPP mówili raczej o 0,30% na start... Po drugie, to i tak nie unikniesz wzrostu raty. Po prostu będzie to skokowo co 5 lat, a nie stopniowo. Po trzecie - ktoś tu wspominał o tym, że w umowie pojawia się największe oszustwo wszechczasów, czyli możliwość dochodzenia rekompensaty za utracone zyski przez bank Nie wiem, czy to prawda, ale jesli tak, to nawet ochrony przed wzrostem stóp procentowych mieć nie będziesz. Za to podobno pisowcy pracują nad tym, by oferty na stałe stopy % były lepsze, tj. bliższe tym na zmiennej. Wtedy można się nad tym zastanowić. Obecnie to kanał.
    • Dzięki za sugestie. Naprawdę ciężki wybór :D. Mam jeszcze jedno pytanie do ultrawide, które też rozważam. Czy któryś jest wstanie wyświetlać obraz 2560x1440@120? Wtedy mógłbym to wykorzystać z xboxem.
    • Akurat ten model Seagate miał wadliwy firmware tak jak wcześniej napisał to DisconnecT, też mi to cholerstwo padło, po prostu któregoś pięknego dnia przestał być całkowicie widoczny. W każdym razie nie kupuje się używanych dysków na Allegro szkoda kasy i nerwów. 
    • Zrobiłem co mogłem. Z lampą się nie da. W oświetlonym pomieszczeniu wychodzi na niebiesko. Po ciemku zaszumione.   Użytkowa jasność;   użytkowa jasność po ciemku;   100% jasności;   100% jasności po ciemku;   Jak na masówkę uważam, że jest całkiem dobrze. Lepszych nie zrobię telefonem, przykro mi. Odsyłam do recenzji, tam zapenw mają lepsze.
    • Ale które wyniki chodzi? Nie licząc taktowania CPU istotne jest taktowanie Uncore(Intel), taktowanie pamięci, single/dual rank, timing/dopieszczenie timingów oraz bios płyty głównej, który ma wpływ na wyniki pamięci. Czyli w skrócie istotny jest podsystem pamięci.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...