Skocz do zawartości
blankname

[po kosztach] 2060 czy może coś tańszego?

Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec miesiąca zamierzam kupić nową kartę graficzną, ale mam problem z wyborem. Gdyby była to kwestia wydajności, to na pewno brałbym 2060, ale tak nie jest. Problem polega na tym, że kartę graficzną chcę kupić tylko dlatego, że moja 1060 6GB zaczyna niedomagać i robi się dość głośna w takich tytułach jak na przykład MSFS 2020, co mnie trochę irytuje. Mniej dlatego, że chciałbym mieć coś wydajniejszego, bo wiem, że jeśli kupię teraz coś pokroju 1660 S, to i tak to będzie wydajniejsze od mojej aktualnej karty. Co brać? czy warto dopłacać 300-400 zł do różnicy między kartami? Którą Wy byście wzięli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna i druga są przepłacone , ale jak musisz kupić , moim zdaniem 2060

nie ma między nimi nawet takiej różnicy cenowej jak napisałeś, warto dopłacić

nowego RTX 2060 kupisz za 2069zł  INNO 3D ( x-kom ) , superki nie znajdziesz 300-400zł taniej

w używkach podobnie, za 1800zł znajdziesz zna allegro , z długa gwarancją 2060, superki za 1500-1400zł nie znajdziesz

jak chcesz sporo taniej, to zwykłe 1660 i je podkręcić.  Te akurat tanieją, nikt na nich nie kopie.

Choć, ja bym na razie się wstrzymał, sprawdź wentylatory na swojej staruszce, może trzeba ją przeczyścić, przesmarować itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj do połowy przyszłego tygodnia - ma być wysyp 3060 więc ceny wszystkich wymienionych powinny spaść. 

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...