Skocz do zawartości
Trepcia

Gdzie zniknal off polityczny?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jw, tylko ja nie mam uprawnien? Pis juz zaczal cenzure?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat tylko dla tych z dyplomem XD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
20 minut temu, Trepcia napisał:

Pytanie jw, tylko ja nie mam uprawnien? Pis juz zaczal cenzure?

Zatrważające jest to, że wierzy w brednie o cenzurze wprowadzonej przez PIS.  Ja za to pamiętam jak w 2012  na trybunach piłkarskich i nie tylko pojawiło się hasło

"Tusk matole, twój rząd rozwalą kibole". Aresztowano wtedy wiele osób ze środowiska kibicowskiego i po okresie wielomiesięcznego aresztu po skazywano na kary pieniężne. Był to czas rządów PO. Wtedy jak rozumiem cenzura wprowadzona przez PO nie przeszkadzała Tobie.

Tutaj artykuł o tym, byś nie zarzucił mi jakiegoś kłamstwa - artykuł

Edytowane przez zen3x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiboli aresztowalbym za samo bycie kibolem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co się stało z tematem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@zen3x

coz za szufladkowanie mnie :) cenzura moj drogi mnie odrzuca, w jakiej kolwiek postaci by nie byla. Tak jak kiedys najezdzalem na rudego Tuska tak teraz jebie w PIS bo nie wiem czy zdazyles zauwazyc ale teraz u sterow sa miernoty z PISu. Przyjdzie inna partia to na beben wrzuce inna partie. Po prostu lubie wytykac tym u sterow ich bledy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyżby przygotowanie do zamknięcia forum na 20-lecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A coście tam odwalili :E ?
Ja powiedziałem sobie, że wracam koło grudnia, bo za dużo czasu mi to zżerało, a wtedy przynajmniej sytuacja będzie już jasna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam jestem zdziwiony że go nie ma, ale w sumie tam i tak był tylko jad i naskakiwanie na siebie i zero merytoryki wiec może to i lepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ten temat był kompendium debilizmu rządu i przestępstw rządzących, więc nie dziwię się. Będę starał się postować codziennie w tym dziale. Jak zniknę to wiadomo dlaczego.

Edytowane przez Everyman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, zen3x napisał:

Zatrważające jest to, że wierzy w brednie o cenzurze wprowadzonej przez PIS.  Ja za to pamiętam jak w 2012  na trybunach piłkarskich i nie tylko pojawiło się hasło

"Tusk matole, twój rząd rozwalą kibole". Aresztowano wtedy wiele osób ze środowiska kibicowskiego i po okresie wielomiesięcznego aresztu po skazywano na kary pieniężne. Był to czas rządów PO. Wtedy jak rozumiem cenzura wprowadzona przez PO nie przeszkadzała Tobie.

Tutaj artykuł o tym, byś nie zarzucił mi jakiegoś kłamstwa - artykuł

niestety bledem rzadu i prokuratury bylo wypuszczenie tej holoty - tak XXXXX XXX za kobiety , za ochorne pedofilow w sukeinkach za obkradanie i rozdawnictwo z aklamstwa i nieudolnosc 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Damian-32 napisał:

Sam jestem zdziwiony że go nie ma, ale w sumie tam i tak był tylko jad i naskakiwanie na siebie i zero merytoryki wiec może to i lepie

Buhahha mówisz o sobie trolu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, gruzin don Leonides napisał:

niestety bledem rzadu i prokuratury bylo wypuszczenie tej holoty - tak XXXXX XXX za kobiety , za ochorne pedofilow w sukeinkach za obkradanie i rozdawnictwo z aklamstwa i nieudolnosc 

Bardzo trafnie opisałeś osoby uczestniczące w spędach ludzi  (hołoty zgodnie z twoim określeniem) domagających się wolności w zabijaniu ludzi, a przy tym dewastujące kościoły, kapliczki, krzyże, pomniki. Dlaczego piszesz jakieś X? Wstydzisz się, że masz PUSTY ŁEB. 

1 godzinę temu, Wintereeq napisał:

Kiboli aresztowalbym za samo bycie kibolem.

Oj widzę, żeś przesiąknięty jesteś marksistowską doktryną prawa.  - Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie.

Nie chwal się tym. Bo nie ma czym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tm ostatnio nawet nie było o polityce tylko teorie rozjeżdżania patologii autobusami.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, zen3x napisał:

Bardzo trafnie opisałeś osoby uczestniczące w spędach ludzi  (hołoty zgodnie z twoim określeniem) domagających się wolności w zabijaniu ludzi, a przy tym dewastujące kościoły, kapliczki, krzyże, pomniki. Dlaczego piszesz jakieś X? Wstydzisz się, że masz PUSTY ŁEB. 

Oj widzę, żeś przesiąknięty jesteś marksistowską doktryną prawa.  - Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie.

Nie chwal się tym. Bo nie ma czym.

Rozumiesz różnicę między byciem kibicem a kibolem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miejmy nadzieję, że tylko na czas czyszczenia, bo sam ze 2-3 raporty posłałem na lecące wulgaryzmy, nie licząc poziomu debilizmu w komentarzach o zdarzeniu w Katowicach.
Jeżeli ktoś wpadł na "genialny" pomysł usunięcia, to gratuluję, zamiast jednego śmietnika będą co chwila nowe tematy i x10 tyle sprzątania.

@BlindObserver żebyś nie przeoczył

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Wintereeq napisał:

Rozumiesz różnicę między byciem kibicem a kibolem?

Nie rozumie, dla kibola to jedno i to samo i jest z tego dumny, a jak masz z tym problem to w ryj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Bono[UG] napisał:

Miejmy nadzieję, że tylko na czas czyszczenia, bo sam ze 2-3 raporty posłałem na lecące wulgaryzmy, nie licząc poziomu debilizmu w komentarzach o zdarzeniu w Katowicach.
Jeżeli ktoś wpadł na "genialny" pomysł usunięcia, to gratuluję, zamiast jednego śmietnika będą co chwila nowe tematy i x10 tyle sprzątania.

@BlindObserver żebyś nie przeoczył

Temat przywrócony. Coś zabugowało i jakieś problemy z bazą wywalało po ukryciu kilku ostatnich stron. W efekcie ukryło wszystko. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...