Skocz do zawartości
adif

Corsair k70 MK.2 RGB

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, udało mi się w dość ciekawej cenie zakupić w/w klawiaturę w stanie idealnym jednakże są tu dziwne/zlepek keycapow z różnych wersji ... Klawiatura jest w wersji z dużym enterem

Czy dostanę gdzieś w normalnych pieniądzach keycapy do cherry mx? 

Klawiatura jest w czarnej wersji kolorystycznej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie pisać na support Corsaira, ale tam pewnie skroją jak za zborze.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego chciałem uniknąć, kolejna sprawa czy nowsze klawiatury wymagają uefi?

Siedzę na dość starej platformie 1366 i klawiatura w biosie nie działa, podłączana na USB 2.0 oraz 3.0

W systemie śmiga aż milo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z takim problemem osobiście. Ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Wiem, że urządzenia po BT nie działają jeśli połączone są przez tzw. dongla, który nie jest dedykowany do danego urządzenia.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawiatura na kablu, wgrałem najnowszy fw na klawiaturze ale problem nie został rozwiązany a jest to dość uciążliwe bo przy chłodzeniu wodnym wywala za każdym razem CPU fan error bo zbyt niskie są obroty i abym mógł go uruchomić muszę klikać f1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
19 godzin temu, adif napisał:

Witajcie, udało mi się w dość ciekawej cenie zakupić w/w klawiaturę w stanie idealnym jednakże są tu dziwne/zlepek keycapow z różnych wersji ... Klawiatura jest w wersji z dużym enterem

Czy dostanę gdzieś w normalnych pieniądzach keycapy do cherry mx? 

Klawiatura jest w czarnej wersji kolorystycznej 

Jest dużo tego w normalnych cenach na allegro. Szukaj keycapsów pbt lub double shot pbt. Do 100zł powinieneś znaleźć.

Za 50zł są całkiem znośniej jakości keycapy pbt SilentiumPC.

Z tego co wiem k70 ma niestety trochę inne klawisze niż standardowe cherry MX ale tutaj nie jestem pewien jak to dokładnie wygląda.

Na pewno na alli po wpisaniu keycaps k70 pbt wyskoczy dużo tego w normalnych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, wompierz napisał:

Jest dużo tego w normalnych cenach na allegro. Szukaj keycapsów pbt lub double shot pbt. Do 100zł powinieneś znaleźć.

Za 50zł są całkiem znośniej jakości keycapy pbt SilentiumPC.

Z tego co wiem k70 ma niestety trochę inne klawisze niż standardowe cherry MX ale tutaj nie jestem pewien jak to dokładnie wygląda.

Na pewno na alli po wpisaniu keycaps k70 pbt wyskoczy dużo tego w normalnych cenach.

Mam inną mechaniczna klawiaturę motorspeed i keycapy pasują, jest to typowa gwiazdka, niestety tak jak kolega pisze niektóre klawisze mają dziwne mocowania jak przykładowo spacja i najdrozsadniej będzie chyba kupić uszkodzona taka klawiaturę i powymieniac keycapy 

Niestety problem z klawiaturą w biosie jest chyba nie do rozwiązania :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...