Skocz do zawartości
Siematoja

Rtx 2070 super Gigabyte gaming OC termopady

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiem że ten temat powstał już pińcset razy i wiem że mogę sam zmierzyć ich grubość ale może jest na forum ktoś kto już je wymieniał i podzieli się wiedzą ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Siematoja napisał:

Tak wiem że ten temat powstał już pińcset razy i wiem że mogę sam zmierzyć ich grubość ale może jest na forum ktoś kto już je wymieniał i podzieli się wiedzą ??

Nie jest to potwierdzone info, ale pamiętam, że Gigabyte stosuje 1mm na vrm i 0,5 mm na pamięci w większości modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na vrm jest 1mm a ile ma reszta nie pamiętam :E pytanie tylko po co chcesz zmieniać ? to nie 3080/3090 ze jest problem z temp pamięci, rozbierałem ta kartę 4 razy i za każdym razem składałem z tymi samymi padami (bo się nie rozleciały przy sciąganiu chłodzenia)

Ps. ale jak już będziesz zmieniał dla sportu to zostaw info gdzie jaki jest xD 8:E

Edytowane przez Send1N
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Saren7 napisał:

Nie jest to potwierdzone info, ale pamiętam, że Gigabyte stosuje 1mm na vrm i 0,5 mm na pamięci w większości modeli.

A na backplate ?

 

8 godzin temu, Send1N napisał:

Na vrm jest 1mm a ile ma reszta nie pamiętam :E pytanie tylko po co chcesz zmieniać ? to nie 3080/3090 ze jest problem z temp pamięci, rozbierałem ta kartę 4 razy i za każdym razem składałem z tymi samymi padami (bo się nie rozleciały przy sciąganiu chłodzenia)

Ps. ale jak już będziesz zmieniał dla sportu to zostaw info gdzie jaki jest xD 8:E

Jak narazie pytam z ciekawości, może się do tego przyłożę jak to dobrze ująłeś " dla sportu " za jakiś czas ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Siematoja napisał:

A na backplate ?

 

 

Te na backplate widać normalnie bez rozbierania karty przyjrzyj się i ten obok kondensatora przy napisie gigabyte też widać, są białe dobrze widoczne, przystawiłem suwmiarkę do tego obok kondensatora i jest taki sam jak te między pcb a backplate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gelid gp-extreme 12w/mk tylko nie kupuj wersji ultra bo są zbyt twarde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to mozliwe że między pcb a backplate znajduje się termopad o grubości ok 2 mm lub więcej ? jeszcze nie mierzyłem ale jest bardzo gruby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe, moj ventus rtx 2060 miał w niektórych miejscach 0.5cm :E 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...