Skocz do zawartości
Passt

Humankind

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie znalazłem strony na forum, więc zakładam.

Strona oficjalna

Premiera 17.08.2021.

Ktoś czeka na gierkę?? Ja bardzo, bo granie w Civilization VI wychodzi mi uszami. Mam nadzieję, że wydawca sprosta oczekiwaniom.

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nią zainteresowany, tylko ponad 200zł na premierę to nie dam, mam dużo innych gier do ogrania, jak potaniej i się okaże że jest naprawdę dobra to kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, wrobel_krk napisał:

Jestem nią zainteresowany, tylko ponad 200zł na premierę to nie dam, mam dużo innych gier do ogrania, jak potaniej i się okaże że jest naprawdę dobra to kupię.

Ma byc w gamepassie od dnia premiery wiec gitarka. Choc do CIV Vi sie nie zblizy zapewne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Humankind – wybrane recenzje:

Everyeye.it – 9/10

Gameblog.fr – 9/10

Gamereactor – 9/10

TheSixthAxis – 9/10

Eurogamer.it – 8/10

God is a Geek – 8/10

PCGamesN – 8/10

Cultured Vultures – 7,5/10

Game Watcher – 7,5/10

PC Gamer – 71/100

IGN – 7/10

No jestem ciekawy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, w gejmpasie za frajer jest wiec gitarka. 

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, joloxx9 napisał:

Pograłem chwile i takie se to.

Co Ci się podoba, a co nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Passt napisał:

Co Ci się podoba, a co nie??

W sumie to z tego co mi sie nie podoba:

Bieganie po mapie i walka, to jest jakas pomylka, majac wiecej jednostek walka trwa strasznie dlugo i jest meczaca.

Interface to samo, niby cos tam rozwijamy budujemy, co chwile dostajemy powiadomienia itd ale jakos nie do konca wiem co sie dzieje na mapie.

Przejmowanie terenu jest glupie, obszary sa z gory zaznaczone, do tego miasto moze sie bardzo rozrastac i wspierac outpostami.

 

Z plusow na chwile obecna ciezko cos wyciagnac. Postaram sie na weekendzie w to zagrac znowu, jako ze jest w gamepass to zalecam sprobowac samemu, ale pelnej wersji bym w zyciu nie kupil.

 

Mowie to jako osboa grajaca bardzo duzo od dzieciaka w civ poczawszy od 1 do 6. 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też spróbowałem i też szybko się odbiłem.

Interfejs słaby, pełno ikonek, pop-upów. Dla mnie chaos.

Z plusów to chyba oprawa graficzna, ale w takich grach to nie jest must have. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, galakty napisał:

Też spróbowałem i też szybko się odbiłem.

Interfejs słaby, pełno ikonek, pop-upów. Dla mnie chaos.

Z plusów to chyba oprawa graficzna, ale w takich grach to nie jest must have. 

Dokladnie, ja wiem ze ciezko konkurowac z cywilizacja ktora no kurde ma wiele lat za soba i jest mega, ale to mega rozbudowana. Dlatego tez myslalem ze o ile beda sie wzorowac na niej(co widac od samego poczatku) to jednak wymysla cos nowego i fajnego. A tutaj mamy miasto, do niego np 2 outpusty i wszystkie pracuja nad 1 i tym samym np jakiejs plantacji, przeciez to sensu nie ma. Do tego walka ehhh straszna jest. Po tych 2h spedzonychz gra jakos nie mam ochoty grac dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw trafiłem za filmik ZagrajnikTV, gdzie się rozpływał jaki to Humankind świetny i lepszy od Cywilizacji.

Ale jak już spojrzałem na jakiś let's play to w oczy rzucił mi się chaos... a już chciałem wykładać hajs na ta produkcję.

Jednak Civka wydaje się bardziej przejrzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Szambo napisał:

Ja najpierw trafiłem za filmik ZagrajnikTV, gdzie się rozpływał jaki to Humankind świetny i lepszy od Cywilizacji.

Ale jak już spojrzałem na jakiś let's play to w oczy rzucił mi się chaos... a już chciałem wykładać hajs na ta produkcję.

Jednak Civka wydaje się bardziej przejrzysta.

Mamy 2021r wiec youtuber to zwyczajnie forma reklamy, zle nie powie. Jak stwierdzil ze jest lepsza od cywilizacj ito jest zwyklym debilem i tyle. Jest chaos i jakies to takie, nie wiem ciezko powiedziec ale jakby nieprzemyslane. Tutaj civka gniecie to cos na potege, jest nie dosc ze duzo bardziej rozbudowana to przejrzystsza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, joloxx9 napisał:

Mamy 2021r wiec youtuber to zwyczajnie forma reklamy, zle nie powie. Jak stwierdzil ze jest lepsza od cywilizacj ito jest zwyklym debilem i tyle. Jest chaos i jakies to takie, nie wiem ciezko powiedziec ale jakby nieprzemyslane. Tutaj civka gniecie to cos na potege, jest nie dosc ze duzo bardziej rozbudowana to przejrzystsza. 

Ja czekam co powie Quaz, bo ta reszta to jest od lokowania produktu, a ten koleś jest merytoryczny i w miarę obiektywny, wyłoży plusy i minusy danej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Ja czekam co powie Quaz, bo ta reszta to jest od lokowania produktu, a ten koleś jest merytoryczny i w miarę obiektywny, wyłoży plusy i minusy danej gry.

Radze samemu zagrac bo jest w gamepassie, a nie opierac sie na czyjejs opinii. To ze jakiemus Quazowi sie spodoba nie znaczy ze Tobie tez. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, joloxx9 napisał:

Radze samemu zagrac bo jest w gamepassie, a nie opierac sie na czyjejs opinii. To ze jakiemus Quazowi sie spodoba nie znaczy ze Tobie tez. 

Zagram spokojnie, później, moja kupka wstydu jest taka duża że jeszcze poczeka. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie brzmiało, że niekoniecznie taktyka na zwycięstwo to zakładaj nieskończoną ilość miast.

Zawsze mnie to denerwowało w Cywilizacji, że jednak na początku trzeba się skupiać na produkowaniu osadników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Szambo napisał:

Fajnie brzmiało, że niekoniecznie taktyka na zwycięstwo to zakładaj nieskończoną ilość miast.

Zawsze mnie to denerwowało w Cywilizacji, że jednak na początku trzeba się skupiać na produkowaniu osadników.

Czy ja wiem czy trzeba? Rozne rozgrywki robie, nie raz ide szybko w wojsko byleby podbic jakies miasta. Przy czym z drugiej strony, jak stworzyc imperium wlasnie bez miast? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale Amplitude nie są niby leszczami... Endlessy były chyba mocno chwalone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zas napisał:

No ale Amplitude nie są niby leszczami... Endlessy były chyba mocno chwalone?

Endlessy były super, dużo fajnych pomysłów, każda frakcja to kompletnie nowe podejście do rozgrywki.

Tylko też ciężko się wgryźć na początku we wszystkie mechanizmy.  Może nie zmiatało to cywilizacji ale na pewno coś oryginalnego.

Ale jak widzę po recenzjach to podobne błędy, walka słaba, czasem dużo chaosu i duży próg wejścia. 

Edytowane przez Little Sun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dużo grałem w Endless Space.

A z tymi miastami to mi chodziło, że jednak w Cywilizacji trzeba posiadać sporą liczbę miast. Z tego co wyczytałem w Humankind jest to lepiej rozwiązane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej czy inaczej? Bo np ja lubie miec wiecej miast, mozliwosc szybszej budowy wiekszej ilosci wojska. Mnie gra odrzucila po 5h. Wrocilem do civki, odpalilem mod golden age i kurde... To jest gra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem pykać i nie jest źle. Efekt "jeszcze jedna tura" identycznie działa jak w cywilizacji ?

Będą jakieś dodatki/usprawnienia wydawane? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...