Skocz do zawartości
Passt

Smartfon do 2000 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Chelsey napisał:

Obecnie większość s20 fe 4g jest na snapach więc argument o procesorze można sobie wsadzić. Generalnie zdecydowanie s20 fe, nawet jeśli mówimy o wersji 4g. Jest to bardziej kompletny i pozycjonowany wyżej smartfon od a52s. 

 

 

S20 FE 4G jest na tylko na Exynosie 990, zarówno wersja 6GB jak i 8GB RAM.

Tak czy siak brałbym S20 FE, ale tylko w wersji 5GB ze względu na Snapdragona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz nieaktualne informacje. Już od dawna wypuścili wersję ze snapem 4g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, vvintereq napisał:

S20 FE 4G jest na tylko na Exynosie 990, zarówno wersja 6GB jak i 8GB RAM.

w  takim razie we wszystkich sklepach musieliby oszukiwać ?

oficjalny sklep samsunga :

https://allegro.pl/oferta/samsung-galaxy-s20-fe-4g-128gb-niebieski-2021-10797840187?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aqueryandcategory&bi_c=YjM4YmRkOTEtYjFlYy00YjQ2LWEwMmItMTczZGYyMDVhZGVmAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=3f333cb7-4c6d-43d8-a1c5-29de07e651a9

baj de łej dziś ponoć był przez chwilę S20FE na snapie w zadowolenie po 1820 bodaj, to już jest świetna cena

sklep pixelgame.pl , zna ktoś ?

S20FE 5G w cenie 2000zł, nowy :

https://www.pixelgame.pl/samsung-galaxy-s20-fe-5g-sm-g781-6128gb-niebieski-p-772.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, mimuszek napisał:

 

sklep pixelgame.pl , zna ktoś ?

S20FE 5G w cenie 2000zł, nowy :

https://www.pixelgame.pl/samsung-galaxy-s20-fe-5g-sm-g781-6128gb-niebieski-p-772.html

Dziwny ten sklep. Tam S21 jest tańszy o 400 zł niż w innych sklepach.

Może też biorą chińczyki i masz później problem z zasięgiem, bo są inne pasma/anteny niż europejskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"

Fałszywa strona zablokowana dla Twojej ochrony

https://www.pixelgame.pl/samsung-galaxy-s20-fe-5g-sm-g781-6128gb-niebieski-p-772.html

Nieuczciwe strony zwykle próbują nakłonić użytkownika do wysłania pieniędzy w celu uzyskania nielegalnego zysku."

 

Tyle w temacie okazyjnej ceny....

Edytowane przez bergercs
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest master edition, a wersja 6/128 jest za jedyne 1499.. 

 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kyriakos napisał:

Nie widzę by porównywano zdjęcia w OpenCamera, a jeśli fabryczną, to przynajmniej z zapisem do RAW (wyłączone filtry wyostrzające i rozmydlające), tylko robią fabryczną aplikacją, która przy zapisie do JPG generuje taką samą kupę jak samsungi czy inne fApple. Także powyższe porównanie na śmietnik.

Aparat ultra-szerokokątny praktycznie zbędny, biorąc pod uwagę, że ma dużo gorszą matrycę niż główny w 99% smartfonów.

Do Zoom też dają małe matryce i takim zoomem nie zrobimy na prawdę dobrego jakościowo zdjęcia.

Tak wygląda zdjęcie z Mi 10, które jest NATURALNE, gdzie nie ma wyostrzania krawędzi, a płytka głębia ostrości wynika z właściwości optyki, a nie jest generowana programowo jak w jakimś Samsungu:

fe4918f9aa129.jpg

- tutaj można sobie pooglądać naturalną fakturę liści. Oczywiście to zdjęcie nie zostało wykonane fabryczną aplikacją.

Xiaomi Mi Note 10 ma subtelnie gorszy aparat, bo nie można ustawić niższego ISO niż 100 ( przy ISO 50, które pozwala ustawić Mi 10 są minimalnie niższe szumy), ale poza tym zdjęcia powinny być takie same przy takich samych ISO.

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten master edition do mnie jakoś nie przemawia, to już lepiej szukać promo na pełne GT

ale w ole ole jest promo na Xiaomi 11 Lite 5G  ( wersja 5G zdecydowanie lepsza od wersji LTE )

6/128 1649 a 8/128 za 1749 , ceny jak z Chin, w tej cenie chyba warto..

S20FE 1899zł RTV euro, cena 2099 i 200 odlicza w koszyku, coś się dzieje :)

https://www.pepper.pl/promocje/samsung-galaxy-s20-fe-ze-snapdragonem-865-niebieski-435056#comments

Edytowane przez mimuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waham się między Realme GT a tym s20 fe. Jak wygląda ładowanie w tym s20 fe, w ile do pełna? Za 1900, hmm kusząca propozycja, pytanie tylko jak długo będzie wspierany i czy odczuje jakoś brak 5G? 

Edytowane przez Blaine07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samsung trochę zmienił politykę dłużej wspierają dużymi aktualizacjami, dawniej były to 2 duże aktualizacje ( nowszy android ) i 4lata aktualizacji zabezpieczeń , teraz ponoć 4 duże aktualizacje, teoretycznie nawet na andka 13 można więc w takim 20fe liczyć... pożyjemy , zobaczymy..

Z 5G, tu jest zagwozdka, większości niepotrzebny teraz, ale co będzie za 2-3lata ? nawet jak będziesz chciał sprzedać wtedy fon, to każdy będzie już chciał mieć z 5G , tak mi się wydaje, lepiej mieć niż nie mieć.. dlatego ja skłaniam się ku 11lite 5G lub A52S, od 11lat mam Samsungi, jakoś przywiązany jestem.. najlepiej jakby zrobili super promo na S20FE 5G, wybór byłby prosty. Premiera S21FE się oddala, więc raczej nie ma co liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie s20 fe LTE jest teraz za 1899, a telefon na jakieś max 3 lata.

Edytowane przez Blaine07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Samolub napisał:

sprawdź czy ma NFC i wejście na jacka ? może się przydać, 5 G większość telefonów w tej cenie już ma, natomiast ja nie widzę konieczności posiadania 5G

NFC ma ale wejścia na jacka już nie, z resztą teraz wiele smartfonów rezygnuje z tego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wielu sklepach A52S 1999 - 300 kod rabatowy ( promo z dodaniem akcesoriów do koszyka, wystarczy czasem najtańsze etui i kod rabatowy, np w ME jest to P-11454 )

1700zł za taki fonik, to już nieźle.

Przedwczoraj to samo było w x-kom, ale za 1699zł dodawali jeszcze do niego powerbank samsunga, sam fon wychodził teoretycznie 1560zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mimuszek napisał:

W wielu sklepach A52S 1999 - 300 kod rabatowy ( promo z dodaniem akcesoriów do koszyka, wystarczy czasem najtańsze etui i kod rabatowy, np w ME jest to P-11454 )

1700zł za taki fonik, to już nieźle.

Przedwczoraj to samo było w x-kom, ale za 1699zł dodawali jeszcze do niego powerbank samsunga, sam fon wychodził teoretycznie 1560zł

Nad tym A52s też się zastanawiam, tylko właśnie czekam na jakieś promocje żeby kupić jakiś tel, zawsze to może być parę stówek do przodu. Ogólnie jak te Samsungi? Robią dobre zdjęcia w porównaniu do swojej konkurencji w tym przedziale cenowym? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Blaine07 napisał:

Nad tym A52s też się zastanawiam,

patrząc na wszelkie testy to aparat jest naprawdę ok, dla mnie to też dość ważny element fona

Wczoraj była premiera nowego xiaomi 11 Lite 5G NE  ( gubię się już w ilości tych xiaomi )  kolejny killer ma być  ?   choć ponoć to właściwie odświeżony mi11 lite 5G, pewnie podobnie jak samsung a52 5g a potem a52S, przez brak częśći...

Edytowane przez mimuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...