Skocz do zawartości
larkson

Ryzen 5900x - problem z chłodzeniem

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego mowie arctic z offsetem + podmiana na te silmy i było by chyba najlepiej co może być jeśli buda ma zostać :) sam sie zastanawiam nad czymś takim u siebie tylko szkoda mi tego co mam bo duzo pracy w niego włożyłem, customowe węże, podmiana samej pompy w bloku i lutowanie przewodów od napisu aby na nowej świecił bo to wszystko razem zasilane.. :E + nowy płyn itp 2 dni życia straciłem xD 

PS, tak w ramach ciekawostki jak ktoś nie widział w temacie zen3 to mam węże od arctica w łazience

0124318f4077b.jpg

Edytowane przez Send1N
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Send1N do takich zabaw to się customa pakuje ? . Kosztami pewnie wyszedłeś jak za customa, a nikt teraz nie zapłaci sporo więcej za aio :). I budę powinieneś zmienić , mimo wszystko poszukalbym czegoś fajnego, np tj07 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Novi Moja buda też jest po modach jak aio :) lubię przerabiać pod siebie niektóre rzeczy no może z kartą przesadziłem zrywając ta nalepkę z SN'em z backplate xD ? wiec to jest 1 powód ze mam ją i nie chce zmieniać ale drugi jest taki że na moim stanowisku nie może być nic większego niż ten aquarius na długość jeszcze trochę zapasu jest ale na szerokość nie może być nawet 1cm więcej :) 

ps. https://allegrolokalnie.pl/oferta/arctic-liquid-freezer-ii-240-halasliwy-wentylator hmm ciekawe bo jesli tylko w tym problem to i tak bym wywalał oryginalne :E 

Ten offset jak ktoś kupił wcześniej chłodzenie za nim go zrobili to idzie jakoś osobno dostać?

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie, ale chyba musisz mieć paragon.  

A co do autora 5900x jest ciepłym cepem, więc według mnie Arctic będzie najlepszy, z biedy bez OC może fera5 ? Lub nawet navis z xcum za 319zl bo ta cena jest super, a chłodzenie jest spoko, bo też je miałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typ dal mozliwość negocjacji, zbije cene do 200zl https://allegrolokalnie.pl/oferta/arctic-liquid-freezer-ii-240-halasliwy-wentylator + dwa https://allegro.pl/oferta/arctic-p12-slim-pwm-pst-wentylator-x130-10417524306 i wychodzi taniej niż navis wtedy :E tylko pewnie offsetu nie ma i trzeba go zdobyć ale nawet bez było by najlepiej ze wszystkich opcji tak czuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś użyczył oryginalną fakturę/paragon za jakiegoś Arctica to zawsze można ją zmodować żeby wysępić mocowanie.  :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...