Skocz do zawartości
SHINGO

Wycena podzespołów komputerowych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie do Was, ile mógłbym dostać za te podzespoły do komputera stacjonarnego ???

Interesowałaby mnie sprzedaż od razu całości bez bawienia się w detal, itd.

Poniżej dołączam linki do podzespołów aby nie było zbędnych pytań, itd.

Proszę nie sugerować się cenami na stronach rzecz jasna.

Liczę na Waszą pomoc.

Płyta główna

Procek

Chłodzenie do procka, brak wiatraka oraz montujących go do chłodzenia reszty części

Kości Ram 4x8 GB

Zasilacz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mogę wystawić nie znając mniej więcej za ile.

Nie chcę wyjść na jakiegoś sprzedającego wymyślającego ceny z kosmosu, bez przesady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bcm przeważnie towar schodzi w lekko zanizonej cenie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całość sprzedasz raczej za zupełne grosze. Bo mało kto kupi prądożerny zestaw na Visherze jak wala się po portalach mnóstwo oszczedniejszego i nowocześniejszego sprzętu niedrogo.

Jak wystawisz osobno to powinno Ci się udać opchnąć znośnie ram, może zasilacz i ktoś może czapnie też i CPU/Płytę na upgrade.

Jak wystawisz razem pewnie pójdzie po cenie ramu ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Ktoś w tej kancelarii ładną sumkę musiał przytulić... ale to urzędnicy PiS i Andrzej Dupa, więc już nic nie zdziwi, a tym bardziej branie łapówek za ułaskawienie(po zmianie władzy każdą taką decyzję trzeba będzie sprawdzić, tzn. prokuratorsko). I to chyba też wzorowe postępowanie wobec tego typu patologicznych rodzin ze strony tej partii... jak tak zdemoralizowani rodzice jeszcze nie mają odebranych praw rodzicielskich to też zagadka.
    • Brak teleobiektywu i IP68 to kipna z klientów. Główna matryca prosto z obecnych średniaków. Kompletnie nic nie przekonuje do tego modelu. O ile nie grasz w gry to taki realme 9pro plus, A52s lub nord 2 kosztuja duzo mniej a oferuja w zasadzie to samo.... S20 FE 5G ma jeszcze obiektyw tele.... Pixel 6 ostatnio jest w fajnych cenach ale brak wsparcia od strony naszych operatorów dla tego modelu zabija jego zakup.
    • No to mają, co chcieli. Przyoszczędzili.
    • ja na razie dałem wentyla na DDR5 HyperX z hynixami.. radiatorów jeszcze im nie zwaliłem bo ciągle kopię się z myślami czy je rozklejać czy kupić Patrioty 5600 cl36 golasy i po prostu je ubrać bez obawy o utratę gwarancji.. a że Gskille padały na Samsungach, to obawiałem się co będzie z Hynixami. Nie widziałem aby były problemy więc można je oskalpować albo jak mówię, kupić gołe prawdopodobnie lepsze Patrioty.  Druga sprawa to wyginający się socket, tu już mam ramkę żeby w końcu wyeliminować problem z losowym działaniem DDR5 w zależności jak się u mnie poskładało  LGA1700 ssie i nie jednemu udało się tak zapiąć CPU, że nawet jeden z banków nie działał na DDR5 i nie dało się odpalić Duala ( albo QUADa jak kto woli ) Jeden z kanałów nie działał wcale.. Raz trafiłem że działało T1. Inne złożenie i T1 już nie działa.. więc odwlekałem wszystko..  https://www.ceneo.pl/131085616 - chciałbym tylko żeby nieco spadły z ceny, bo moje 6000cl40 HyperX są tańsze nowe niż te patrioty nowe, a głupio trochę dopłacać do golasów niby gorszych, ale domyślam się, że jednak znacznie lepszych selektów Hynixa.
    • W sumie też spoko tylko czekania na przesyłkę trochę jest. Chyba zdecyduje się na Corsaira. Temperaturowo jest jakaś znaczna różnica pomiędzy Corsairem (bez wentyla), a tymi OCZ? 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...