Skocz do zawartości
komputronik

Potrzebujesz narzędzia do pracy z grafiką? CorelDRAW taniej o 450 zł!

Rekomendowane odpowiedzi

Aplikacji do pracy z grafiką jest wiele, ale bez wątpienia CorelDRAW zalicza się do tych najlepszych. Nie są to jednak narzędzia tanie do zastosowań komercyjnych. Komputronik wychodzi Wam tutaj na przeciw - pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2021 Enterprise w języku polskim oraz z roczną subskrypcją CorelSure przeceniamy o aż 450 zł! 

Tutaj link do oferty: https://www.komputronik.pl/product/728631/coreldraw-graphics-suite-2021-enterprise-multi-pl-zawiera-corelsure-na-1-rok.html

Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów, ale niezależnie od tego zakończy się z dniem 30 września tego roku, więc nie czekajcie zbyt długo z decyzją!

Licencja jest wieczysta (na pakiet aplikacji) i dotyczy jednego użytkownik. Program po zakupie należy pobrać z serwerów producenta. 

Dajcie też znać, co sądzicie o tym programie? Czy może preferujecie pracę w innych? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Oddałem płytę zostawiłem chłodzenie i ram, chciał za to 300zl
    • Kopalnia perełek ze wstępem na czele:
    • Przy okazji odkryłem interesującą rzecz. Na youtube jest dość popularny kanał o nazwie "Benchmark", robiący porównania różnych procesorów i kart graficznych. Wybrałem do testowania ten fragment w Cyberpunku, bo chciałem mieć bezpośrednie porównanie do tego, co widać na filmach na rzeczonym kanale: - R5 3600 vs R5 5600G (od 6m03s do słupa 6m32s) - R5 5500 vs R5 5600 (od 0m58s do słupa 1m34s) Dlaczego robiłem pomiar tylko "do słupa", a nie dalej, tak jak on? Bo w dalszej, luźniejszej części, przy RAM 4400MHz, zawsze wpadałem już na limit karty graficznej. No i teraz najciekawsze. Gość w opisie zestawu ma wpisane RAM: 32GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz CL16. Pod jednym z jego starszych filmów przeczytałem, że chodzi konkretnie o Crucial Ballistix Red (XMP 3600MHz 16-18-18-38). Przy mijaniu słupa pod którym kończyłem swój test, na filmach widać średnią: - 78fps na R5 5500 4250MHz - 82fps na R5 5600G 4500MHz Tymczasem u siebie na R5 5600G 4450MHz z pamięcia ustawioną na 3600MHz 16-18-18-38-auto uzyskałem średnią 101.1fps. Różnica wykraczająca daleko poza ewentualny błąd pomiarowy. Domyśliłem się o co może chodzić. Zrzuciłem ustawienia RAM do podstawowych 2133MHz (15-15-15-36-auto), i voilà: Średnio 82.9 fps. Zagadka wyjaśniona. Popularny kanał, oglądany przez tysiące ludzi, zapomina włączać w testach XMP (!). Pół biedy gdyby to robił dla wszystkich procesorów, bo wówczas takie porównania dalej byłyby w jakimś sensie uczciwe. Ale sądząc po wynikach, na R5 3600, R5 5600G i R5 5500 ma wyłączone XMP, a na R5 5600 włączone. Stąd na filmie przewaga wydajności  R5 5600 nad R5 5500 przekracza miejscami 50%, gdzie np. wg testu IThardware różnica pomiędzy tymi procesorami w Cyberpunk 2077 wynosi ok. 12%. Wniosek- nie należy wierzyć we wszystko co pokazują filmiki na youtube. Nawet na dość popularnych kanałach.
    • myślę, że z używanych części dałoby radę "skręcić" coś lepszego 
    • Przeżyj sobie tą stronę, mają tutaj podane wszystkie wymiary, są krzesła od kilku stówek do dziesięciu tysięcy złotych. Budżet na nowy fotel masz mocno średni.  https://elzap.eu/  
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...