Skocz do zawartości
tomkill

oneplus 9 vs iphone 12

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wiesz że Samsung nie równa się 'wszystkie flagowce na androidzie'? Jest cała masa innych telefonów z bardzo dobrym softem. Mój 1.5 letni p30 pro mimo ponad 80 aplikacji i całej masy zdjęć wciąż działa jak nowy, zero zamuleń czy ścin. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest flagowcem?? Jest. Jest najczęściej upatrywany jako konkurent Apple/Iphonów?? Jest.

A że, udawało mi się kupować Samsungi w dobrej cenie to padało na Samsungi. Nawet wziąłbym coś od kogoś innego ale LG odpadł, Sony średnio się liczy, niby coś ciekawego puszczą ale z ceną z kosmosu, Huawei na razie się nie liczy a chinole skreślam bo nie mam zaufania do czegoś z czym nie mogę się dłużej pobawić. Już chyba kiedyś pisałem.

A że najbliższe otoczenie jak ma wyłożyć większy hajs na telefon to idzie po Samsunga lub Apple. Wcześniej się jeszcze przewijała seria P od Huaweia. Jak ktoś kupuję jakieś Xiaomi, Redmi czy inne dziwne wynalazki to są to zabawki do 1000 i w zasadzie tylko jeden argument - bo tanie. Oppo to żadnego u nikogo jeszcze nie widziałem, może jedynie jak gdzieś na wystawce macałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Samolub napisał:

nie oszukujmy się na moje oko jest wart 700-900 złotych

Na oko to chłop umarł, a telefon jest warty tyle, ile ktoś za niego zapłaci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech mnie ktoś powie, bo ośmieliłem się na fejsie gdzieś pod artem trochę pokrytykować Apple i Iphoniki a najbardziej ubodło to brata. Ogólnie ma kurewski ból dupy jak ośmielam się mówić, źle o iphonach. Czy te telefony są marką premium?? Czy te telefony w sporej większości w Naszym wspaniałym kraju służą podbudowaniu sobie ego i własnej wartości?? Zresztą patrząc na wszelakie instagramy, profile celebrytów wszelakiego kalibru czy pudelki etc. to praktycznie każdy/każda jak jeden mąż telefon z logiem jabłka. Czy to w ogóle symbol jakiegoś statusu u Nas??

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bardak napisał:

A niech mnie ktoś powie, bo ośmieliłem się na fejsie gdzieś pod artem trochę pokrytykować Apple i Iphoniki a najbardziej ubodło to brata. Ogólnie ma kurewski ból dupy jak ośmielam się mówić, źle o iphonach. Czy te telefony są marką premium?? Czy te telefony w sporej większości w Naszym wspaniałym kraju służą podbudowaniu sobie ego i własnej wartości?? Zresztą patrząc na wszelakie instagramy, profile celebrytów wszelakiego kalibru czy pudelki etc. to praktycznie każdy/każda jak jeden mąż telefon z logiem jabłka. Czy to w ogóle symbol jakiegoś statusu u Nas??

Póki co to wychodzi z tego jad i kompleksy :) jeśli pozwalasz sobie na wojenki z oszołomem, to nie dziw się ze traktują cię jak swojego. Sam z miłą chęcią bym kiedyś przeszedł na appla gdyby nie ios który nie do końca mi leży. Aparat, audio, płynność działania po latach - to jest naprawdę dobre. Wsparcie i aktualizacje - tutaj android nawet nie ma startu ¯\_(ツ)_/¯ spuszczacie się nad iPhonem jakby was bolało to, że ktoś woli dopłacić do jednej z tych rzeczy... A dla niektórych to jest naprawdę niewielka różnica cenowa, wręcz niezauważalna. Tylko w kraju kwitnącej cebuli to może uchodzić za symbol statusu ekonomicznego. 

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było Iphone ma coś ekstra czego nie ma żadna inna marka - bandę wiernych wyznawców. Czytam wczoraj wpis redaktora naczelnego Spidersweb, ogólnie zawiedziony tym co zaprezentowano. Gdzieś w komentarzach pytanie czy w tym roku zmienia Swojego 12 pro Maxa. No oczywiście, że zmienia, musi mieć najnowszego tyle, że bierze pro bo Max za duży. I jak tu nie mówić o wyznawcach apple.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bardak napisał:

Jakby nie było Iphone ma coś ekstra czego nie ma żadna inna marka - bandę wiernych wyznawców. Czytam wczoraj wpis redaktora naczelnego Spidersweb, ogólnie zawiedziony tym co zaprezentowano. Gdzieś w komentarzach pytanie czy w tym roku zmienia Swojego 12 pro Maxa. No oczywiście, że zmienia, musi mieć najnowszego tyle, że bierze pro bo Max za duży. I jak tu nie mówić o wyznawcach apple.

wyznawcy nie wyznawcy - w biznesie i socialmediach musisz mieć appla żeby być dobrze postrzeganym - ba, i to jeszcze wysoki model. 

Miałem rozmowę z pewną osobą na wysokim stanowisku z Orlena - ostatnio na spotkaniu biznesowym przewodniczący się śmiał, że mają "małe zabawki zamiast normalnego telefonu" - mowa o Iphone 8 (takie mają służbowe) gdzie inni byli z 11stkami i 12stkami. 

Czego nie mówić o apple to inne firmy mogą im tylko tego zazdrościć - nie ważne co wyprodukują i tak będzie się sprzedawało. 

Edytowane przez fliperpl
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się żrecie, ojejku.

Ja miałem S21, przeszedłem jakiś czas temu na jabło 12 i wróciłem z powrotem na S21. Niestety. ale zadecydowany dwie duże wady, brak ekranu przynajmniej 90 Hz i słabiutki zasięg nawet 4G (o 5G szkoda gadać). W pracy zasięg na S21 bez problemu, na Iphonie ciągłe problemy. Ani zadzwonić, ani z internetu skorzystać. Szkoda, gdyby nie to na pewno bym został. Sama bryła Iphona 12 sporo lepsza niż S21. Lepiej się go trzyma.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce... Premiera iPhone 13 a oni w smartfonie za ponad 5 kola wsadzają ekran 60hz.... gdzie inni producenci w telefonach za 2k już jako standard wsadzają ekrany na 120hz. Apple jak widać dalej robi kasę na ciemnej masie i szpanerskich dzieciach...

Edytowane przez Redar
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Samolub napisał:

powtarzasz zasłyszane i powtarzane przez przedstawicieli handlowych aplla banialuki człowieku

XD tak, zbiorowe pranie mózgu działa. Weź ty się zastanów nas sobą... 

10 godzin temu, Samolub napisał:

Bo ?

Ile lat był wspierany taki iPhone 6 czy SE? 5? 6? Na androidzie 3 lata to święto. 

10 godzin temu, Samolub napisał:

Do jakiej rzeczy dopłacić skoro inne telefony mają to wszystko albo więcej za mniej? Prosiłbym o wyjaśnienie na jakimś przykładzie

Zrozum w tym swoim cebulackim umyśle, że nie każdy przelicza każdy megabajt pamięci czy piksel w wyświetlaczu na złote. Dla ludzi telefon ma działać I tyle - jak wpiszesz w wyszukiwarce na forum 'Xiaomi' to będziesz wiedział o co mi chodzi. 

10 godzin temu, Samolub napisał:

prostu nie kupiłbym tego telefonu nawet za kilka stów mniej.

No właśnie, ty. :E ludzie nie są tobą, mają swoje preferencje i wymagania. Zanim mnie zjedziesz od fanbojów appla to wiedz że od ponad dekady siedzę na sprzęcie Google, a ten post jest napisany z nowego Realme. Jaki miałbym cel rypać androida skoro sam z niego permanentnie korzystam? 

 

10 godzin temu, Samolub napisał:

Pytanie kogo chcesz tutaj wprowadzić w błąd sugerując że droższy iphone ma "coś ekstra" albo więcej od innych telefonów skoro na przykładzie pokazuje ci nawet że ustępuje w większości aspektów w stosunku do tańszych telefonów.

Słowo klucz - ekosystem. Więcej mi się już nie chce produkować, i tak za dużo czasu na wakacjach zmarnowałem na sypanie oczywistościami w twoje puste frazesy. Z pozdrowieniami. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, fliperpl napisał:

w biznesie i socialmediach musisz mieć appla żeby być dobrze postrzeganym - ba, i to jeszcze wysoki model. 

wspolczuje ze musisz z tak prostymi i pustymi ludzmi pracowac dla ktorych wyznacznikiem czegokolwiek jest model posiadanego tel -xd 

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, bardak napisał:

Jakby nie było Iphone ma coś ekstra czego nie ma żadna inna marka - bandę wiernych wyznawców. Czytam wczoraj wpis redaktora naczelnego Spidersweb, ogólnie zawiedziony tym co zaprezentowano. Gdzieś w komentarzach pytanie czy w tym roku zmienia Swojego 12 pro Maxa. No oczywiście, że zmienia, musi mieć najnowszego tyle, że bierze pro bo Max za duży. I jak tu nie mówić o wyznawcach apple.

 

Ja myślałem, że burza idzie a to twoja pękająca dupa tak trzasnęła wieczorem. Co ciebie to boli, że ktoś swoje pieniądze wydaje na to czy na tamto? Ich przedstawiasz jako zacietrzewionych a sam jaki jesteś? Tak samo zafixowany, tylko w drugą stronę. Na 'nie'. 

 

Telefon to fajna zabawka, codzienny towarzysz. I naprawdę nie każdy zarabia minimalną krajową i zadłuża się na 30 miesięcy, by mieć nowy telefon. Są też tacy, którzy tego piątaka po prostu kładą, nie zastanawiając się nad tym czy ten czy ten aparat w telefonie zrobi lepsze zdjęcia pod światło w tunelu kolejowym pod Sosnowcem. Przyzwyczajeni do systemu, wygody, kupują co chcą.

 

To jest wybitnie żałosne. I wiecznie widzę tylko androidziarzy jęczących jakie to apple złe. Użytkownicy appla sporadycznie krytykują czy wyśmiewają zwolenników flagowców na androidzie. Po co ta wojna, czy nie po to mamy sto urządzeń w sklepach do wyboru aby każdy mógł kupić to, na co ma ochotę i możliwości?

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jestem na nie?? Miałem jakiś czas 11, gdyby nie trochę irytujących rozwiązań w IOS, do których nie mogłem się przyzwyczaić to bym został przy Iphonie, który miał może nie był najlepszym jakościowo aparatem ale za to niezawodny i solidną, do tego bardzo równo działającą baterię.

Zachowałeś się teraz jak mój brat, specjalnie musiał do mnie napisać, bo ośmieliłem się negatywnie wypowiedzieć o świętym Iphonie na fejsie a żeby było zabawniej to ajfoniarze zaczęli głupie przytyki w kierunku android. A że jeszcze przy okazji zjechałem Swój obecny telefon, nie zauważył. Ważne, że skrytykowałem Iphona. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Redar napisał:

Śmiać mi się chce... Premiera iPhone 13 a oni w smartfonie za ponad 5 kola wsadzają ekran 60hz.... gdzie inni producenci w telefonach za 2k już jako standard wsadzają ekrany na 120hz. Apple jak widać dalej robi kasę na ciemnej masie i szpanerskich dzieciach...

Taa, 120hz w telefonach za 2k jako standard. Żeby w końcu płynne menu można zobaczyć. ? Co z tego ze wszystko inne ledwo zipie, a za rok już problem z aktualizacjami, ale 120Hz jest.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, pwitcher napisał:

Taa, 120hz w telefonach za 2k jako standard. Żeby w końcu płynne menu można zobaczyć. ? Co z tego ze wszystko inne ledwo zipie, a za rok już problem z aktualizacjami, ale 120Hz jest.

Bateria mu starcza na dwa lata ale 120 Hz jest :E

Większa bateria, częściej ładowana zabójczym napięciem, szybciej bo 120 Hz drenuje baterie. 

Apple poszło po rozum do głowy i zrobiło adaptacyjne 120 Hz za co należą im się brawa, pewnie "feature" okaże się game changerem za dwa lata na androidzie :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, huudy napisał:

Póki co to wychodzi z tego jad i kompleksy :) jeśli pozwalasz sobie na wojenki z oszołomem, to nie dziw się ze traktują cię jak swojego. Sam z miłą chęcią bym kiedyś przeszedł na appla gdyby nie ios który nie do końca mi leży. Aparat, audio, płynność działania po latach - to jest naprawdę dobre. Wsparcie i aktualizacje - tutaj android nawet nie ma startu ¯\_(ツ)_/¯ spuszczacie się nad iPhonem jakby was bolało to, że ktoś woli dopłacić do jednej z tych rzeczy... A dla niektórych to jest naprawdę niewielka różnica cenowa, wręcz niezauważalna. Tylko w kraju kwitnącej cebuli to może uchodzić za symbol statusu ekonomicznego. 

Tak gwoli ścisłości, gdy przyszło do kupowania iphona w ramach ciekawości to kupiłem nowszy model niż miał. To tyle w kwestii jadu, zawiści, etc. 

Wychodzi na to, że iphona i jego użytkowników nie wolno w żaden sposób krytykować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale piszesz np tak:

 

Cytat

Jakby nie było Iphone ma coś ekstra czego nie ma żadna inna marka - bandę wiernych wyznawców. Czytam wczoraj wpis redaktora naczelnego Spidersweb, ogólnie zawiedziony tym co zaprezentowano. Gdzieś w komentarzach pytanie czy w tym roku zmienia Swojego 12 pro Maxa. No oczywiście, że zmienia, musi mieć najnowszego tyle, że bierze pro bo Max za duży. I jak tu nie mówić o wyznawcach apple.

 

No kurde straszne, REDAKTOR NACZELNY jednego z większych PORTALI TECHNOLOGICZNYCH zmieni AJFONA bo musi mieć najnowszego. Czy nie na tym polega urzędowanie w nowoczesnych technologiach, że się nowe rzeczy posiada i ich używa. Redaktor ma przez kolejny rok pisać, o iP12? I taki przykład przedstawiasz jako dowód na sekciarstwo.

 

Ale... to jest jeszcze lepsze!

 

Cytat

Wychodzi na to, że iphona i jego użytkowników nie wolno w żaden sposób krytykować.

 

Chcesz krytykować kogoś, kto wybrał inny system i model telefonu? Ludzi chcesz krytykować, bo wybrali - w twojej ocenie - źle??? Dla mnie to już jest rycie w mule kolego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pwitcher napisał:

Taa, 120hz w telefonach za 2k jako standard. Żeby w końcu płynne menu można zobaczyć. ? Co z tego ze wszystko inne ledwo zipie, a za rok już problem z aktualizacjami, ale 120Hz jest.

Ale jaki problem z aktualizacjami... Jak się z fona nie potrafi korzystać i instaluje się byle śmieci z por...n to nawet srajphon padnie... I co ledwo zipie chyba w fonach z andkiem za 300zl to się zgodzę... A tak wogole plastikowy ksajomi na mi11 dał wsparcie z update do 2024 ?

Edytowane przez Redar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, cervandes napisał:

Sorry, ale piszesz np tak:

 

 

No kurde straszne, REDAKTOR NACZELNY jednego z większych PORTALI TECHNOLOGICZNYCH zmieni AJFONA bo musi mieć najnowszego. Czy nie na tym polega urzędowanie w nowoczesnych technologiach, że się nowe rzeczy posiada i ich używa. Redaktor ma przez kolejny rok pisać, o iP12? I taki przykład przedstawiasz jako dowód na sekciarstwo.

 

Ale... to jest jeszcze lepsze!

 

 

Chcesz krytykować kogoś, kto wybrał inny system i model telefonu? Ludzi chcesz krytykować, bo wybrali - w twojej ocenie - źle??? Dla mnie to już jest rycie w mule kolego.

Ale ja nie krytykuję ludzi za to że wybrali iphona. Ja tylko kilka razy po kilku miesiącach użytkowania,  za każdym razem jak próbuję mówić, co mi się nie podobało to słyszę od otoczenia tylko jedno - cytat co do słowa "odpierdol się od tego Apple". Jak dzień wcześniej krytykowałem Samsunga, nikt się słowem nie odezwał się tylko ruszę temat iphona to czerwone lampki w oczach się zapalają.

A co do Pana redaktora, gdybyś śledził jego portal to byś wiedział, że zarówno on i spora część jego redaktorów ma opinię fanatyków sprzętów Apple. O czym nie raz dawali znać w swoich artykułach i komentarzach pod nimi. Czytelnicy portalu też mu to wielokrotnie zarzucali.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cervandes napisał:

 

 

 

No kurde straszne, REDAKTOR NACZELNY jednego z większych PORTALI TECHNOLOGICZNYCH zmieni AJFONA bo musi mieć najnowszego. Czy nie na tym polega urzędowanie w nowoczesnych technologiach, że się nowe rzeczy posiada i ich używa.

 

 

 

Wydaje mi się, że taka osoba zamiast kupować 13-tkę powinna właśnie pozostać przy 12-tce skoro nowy model nie wnosi nic nowego. Taka gonitwa za najnowszym modelem to nabijanie kasy producentowi, który nic nie będzie zmieniał (tak było np w lustrzankach Canona - stosowanie matryc sprzed 6-7 lat, odstających technologicznie od konkurencji, bo i tak się sprzedadzą bo "to Canon"). Jeśli kupujący nie zrezygnują z zakupu to po co Apple ma się przykładać w nowszych modelach - klepnąć to samo z nowym numerkiem na obudowie, owieczki i tak kupią. A szczególnie takie podejście śmieszy wśród osób zachwalających ten brand ze względu na wieloletnie wsparcie po czym się okazuje, że zmieniają tel co roku.- trochę się to kupy nie trzyma. Niech lepiej napiszą wprost - mieć najnowszego Iphona to szpan. ze starszym modelem wstyd iść do klubu.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie, wszedles tu z butami jaki to Apple jest zly i okropny a jego uzytkownicy to debile i sie dziwisz, ze sie ludzie oburzaja :lol2:

Jak widac niektorych zbyt mocno boli dupa i nie moga zrozumiec, ze ludzie kupuja na co maja ochote?

Nie podoba sie srajfon? Nie kupuj - proste - nikt Tobie nie kaze. A wojenki to sobie prowadz na takim spiders web - to dobry poziomem portal na takie rzeczy :D 

16 godzin temu, bardak napisał:

Ale ja nie krytykuję ludzi za to że wybrali iphona. Ja tylko kilka razy po kilku miesiącach użytkowania,  za każdym razem jak próbuję mówić, co mi się nie podobało to słyszę od otoczenia tylko jedno - cytat co do słowa "odpierdol się od tego Apple". Jak dzień wcześniej krytykowałem Samsunga, nikt się słowem nie odezwał się tylko ruszę temat iphona to czerwone lampki w oczach się zapalają.

[...]

No to pozazdroscic "otoczenia" w jakim sie obracasz :rotfl:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Samolub napisał:


Czemu nie ma odświeżania 120Hz jest na to proste wytłumaczenie, apple nie montuje dobrych baterii w telefonach więc te telefony by nawet pół dnia nie wytrzymały.

A kto ci każe szybciej ładować? ?
 

Rozumiem że mam wybór między ładowaniem ładowarką 120W a 5W bo producent daje tylko 120W? :E NIKT MI NIE KAŻE PRZECIEŻ. Apple też Ci nie każe używać ekranu 120 Hz, patrz, problem z głowy :E 

Zamontuj baterię wielkości z Apple do typowego szitdroida, jestem ciekaw wyników :E Android obecnie bez baterii 4k+ ledwo zipie przez system. Co już zauważyłem z moim telefonem, z baterii 4k po dwóch latach zrobiło się ~2k, jak telefon kiedyś wytrzymywał 2.5 dnia używania, teraz pada w mniej niż dzień. Iphone 6S po 7 latach dalej trzyma jeden dzień ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, amsztel napisał:

Chlopie, wszedles tu z butami jaki to Apple jest zly i okropny a jego uzytkownicy to debile i sie dziwisz, ze sie ludzie oburzaja :lol2:

Jak widac niektorych zbyt mocno boli dupa i nie moga zrozumiec, ze ludzie kupuja na co maja ochote?

Nie podoba sie srajfon? Nie kupuj - proste - nikt Tobie nie kaze. A wojenki to sobie prowadz na takim spiders web - to dobry poziomem portal na takie rzeczy :D 

No to pozazdroscic "otoczenia" w jakim sie obracasz :rotfl:

W którym miejscu nazwałem kogoś debilem??

Ciekawe czy jakbym o jakiejś innej marce wypowiedział się negatywnie to zleciałaby się banda obrońców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zgodzę z opiniami, że większość hejtu na Apple w Polsce wynika z tego, że mnie nie stać, więc muszę obrazić tych, co mają. Kilka razy na tym forum pisałem już możliwie obiektywne porównania Flagowych Samsungówi i IPhone, bo miałem i to, i to. Obydwa mają swoje wady, swoje zalety i dla mnie kluczowym argumentem wyboru był system operacyjny oraz ekosystem. Tutaj te od Apple są dla mnie niedoścignione. Swojego IP12Pro wymienię na 13, bo po prostu mogę. Będzie miał lepsze obiektywy i to jest już dla mnie wystarczający argument. Androida nie wezmę, bo nie jest w stanie zaoferować tego, co potrzebuję. Wasze wtykanie nochala w finanse obcych ludzi i ich buraczane obrażanie z zawiści jest poniżej wszelkiego poziomu. Dno i metr mułu. Gdybyście zainwestowali w naukę czegoś pożytecznego chociaż połowę tego czasu, co marnujecie na hejcenie w intermetach, zrozumielibyście, że wydanie dwóch czy trzech dniówek na wymianę telefonu w ogóle nie jest tematem godnym dyskusji.

Edytowane przez Karister
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Samolub napisał:

No nie mów mi że nie masz żadnej ładowarki w domu i polegasz jedynie na tej załączonej przez producenta do nowego produktu ?
Szybkie ładowanie jest po to żeby ładować szybko, jeśli tego nie potrzebujesz to możesz ładować optymalną prędkością to samo jest z odświeżaniem jeśli np. nie masz powerbanka jesteś poza domem a telefon będzie ci potrzebny i boisz się że się rozładuje możesz zmniejszyć częstotliwość odświeżania.
 

No właśnie nie, ty widzę nadal nie rozumiesz tego że telefon z maksymalnym odświeżaniem 120 Hz obsługuje jeszcze odświeżanie 60 i 90 Hz i tak samo jest z szybkością ładowania jest to szybkość maksymalna. Wiesz co... nie spodziewałem się tego że użyjesz argumentu "nikt nie każe ci używać ekranu 120 Hz" przy telefonie który obsługuje tylko 60 Hz, niestety ale to kolejny dowód na to do czego prowadzi fanatyzm i zafiksowanie się na punkcie danej marki, skoro według Ciebie obiektywnie gorsze parametry techniczne to jest dowód na to że iphone są lepsze to my już naprawdę wkraczamy tutaj w świat ajfonoholika ? jak tu nie trzepać na takim czymś kasy, no jak, brawo Apple  ja to szanuje że ktoś potrafi sprzedać słabszego fona za większe pieniądze i jeszcze wmówić temu komuś że ma telefon lepszy. Aha nie jestem też ajfonofobem uważam że robią telefony z przyzwoitymi głośnikami a software jeśli chodzi o aparaty jest dobry, tylko że stosunek jakości do ceny patrząc na to że inne modele konkurencji mają obiektywnie wiele parametrów lepszych mnie nie przekonuje i stwierdzam że w tej cenie 30-40 % płaci się za jabłuszko...
 

Wiesz czemu bateria 2-3k trzyma w niektórych iphonach? Kosztem właśnie odświeżania, braku amoleda, czy niewielkiego rozmiaru ekranu, trzyma ale kosztem wyświetlacza...

 

To tylko dowód na to że kupiłeś słabego smartphone, albo źle go ładujesz, czy Twój infantylizm jest według Ciebie ostatecznym dowodem na to że android zjada baterie tak? ? kupiłeś być może telefon z szmelcową baterią bo po 2 latach użytkowania wątpię by pojemność maksymalna spadła w solidnym telefonie poniżej 85%

A i najważniejsze sory, ale iOS uważam za wadę tych telefonów, system operacyjny który przypomina Windowsa 97 nie jest dla mnie atrakcyjny

Yup. Samsung S11 to faktycznie słaby Android. Huawei Honor Play to również słaby telefon (topka z średniego segmentu swego czasu) :E Nie ośmieszaj się więcej bo aż szkoda :E 

 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...