Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Falll

Internet od sasiada

Rekomendowane odpowiedzi

<nie wiedzialem gdzie to wrzucic a tu jest zawsze sporo osob :Up_to_s: >

Mój kumpel przywiozl se laptopa i jak gralismy u niego postawilismy laptopa na biurku i jak sie potem okazalo <laptop ma bezprzewodowa sieciówke :Up_to_s: >

łapie jakąś sieć a co jest najlepsze ma internet za free. Tylko jest jedno ale czasami ma neta pare godzin czasami zanika po chwili i znowu sie pojawia. Mozna polepszyćjakoś ten magiczny sygnał, zrobic cokolwiek?

Z góry dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z działem to może nie trafił, ale pofarciło mu się jak sqr...... :P

Stary nie mam pojecia jak Ci pomóc, ale to co opisujesz to raczej nie problem tylko dar ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko kwestia czasu kiedy mu MAC'a sieciówki zablokują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsza antena

łomatko,

 

rusz głowa, mi mówią,

a ja nie moge nawet ruszyc reka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z działem to może nie trafił, ale pofarciło mu się jak sqr...... :P

Stary nie mam pojecia jak Ci pomóc, ale to co opisujesz to raczej nie problem tylko dar ;)

problem jest w tym znikaniu tego netu sam sie zdziwilem bo mieszkam w malym miescie i bezprzewodowa siec u mnie na poczatku nie wierzylem ale to prawda gada teraz ze mna na gg :E. ale zeby cos zamotac zeby nie znikal podejzewam ze ten nadajnik czy cos jes zadaleko mozna jakas anten przymotac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lepsza antena

łomatko,

 

rusz głowa, mi mówią,

a ja nie moge nawet ruszyc reka

trzeba ja jakos specjalnie motac on nie ma anteny to laptop wszystko jest w srodku :E

pomocy nie znam sie na bezprzewobowych sieciowkach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
problem jest w tym znikaniu tego netu sam sie zdziwilem bo mieszkam w malym miescie i bezprzewodowa siec u mnie na poczatku nie wierzylem ale to prawda gada teraz ze mna na gg :E. ale zeby cos zamotac zeby nie znikal podejzewam ze ten nadajnik czy cos jes zadaleko mozna jakas anten przymotac?

jakbys czytal to co ludzie piusza to bys wiedział

 

ponadto nie wiem czy wiesz, ale to jest powazne przestepstwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakbys czytal to co ludzie piusza to bys wiedział

 

ponadto nie wiem czy wiesz, ale to jest powazne przestepstwo

 

po pierwsze on niczego nie motal z tym nie ustawial to przypadek czaisz specjalnie sie nie podancza poprostu se siedzi na gg czasami

po drugie co mu szkodzi to udskonalic

po trzecie niczego nie niszczy nie formatuje dyskow itd nie zna sie na kompach wcale tyle co gre odpalic

po czwarte z jakiego paragrafu to jest i ile za to grozi kozaku? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby na to nie patrzec: oszustwo, bezprawne korzystanie z sieci, imoze cos by sie jeszcze znalazlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby na to nie patrzec: oszustwo, bezprawne korzystanie z sieci, imoze cos by sie jeszcze znalazlo.

 

A jak to bezpłatny hot spot :question::Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby na to nie patrzec: oszustwo, bezprawne korzystanie z sieci, imoze cos by sie jeszcze znalazlo.

nie czaisz ktos specjalnie wmusza mu internet :E

niech sie lepiej zabezpieczaja

 

niewazne co z ta antena

wogle co to za przestepstwo "bezprawne korzystanie z sieci" :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no niewiem :hmm:

w ny jest darmony net moze u mnie tez

 

wrocmy do anteny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by bylo dokupic zewnetrzna antene, dodatkowy dowiedziec sie gdzie znajduje sie AP-ek (punk dostepowy) i czy jest on kierunkowy czy dookolny.Inna mozliwosci polepszenia sygnalu nie widze.

Niech przeskanuje eter programem netstumbler i zobaczy jaka jakos i sile sygnalu lapie.

A tak na marginesie. To tylko jeszcze raz pokazuje jak bardzo admini sieci bezprzewodowych sa niedouczeni.Siec bezprzewodowa bez zadnych zabezpieczen to przeciez imbecylizm.Ale co ja sie bede...wystarczy kozystac.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze on niczego nie motal z tym nie ustawial to przypadek czaisz specjalnie sie nie podancza poprostu se siedzi na gg czasami

po drugie co mu szkodzi to udskonalic

po trzecie niczego nie niszczy nie formatuje dyskow itd nie zna sie na kompach wcale tyle co gre odpalic

po czwarte z jakiego paragrafu to jest i ile za to grozi kozaku? :E

dlaczego nazywasz mnie kozakiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nazywasz mnie kozakiem ?

pytam sie o antene a tu mnie kryminalem strasza :E

 

czy to moja albo jego wina ze ktos nie umie zabezpieczyc sieci albo kodowac sygnalu tylko kozystac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nazywasz mnie kozakiem ?

 

Może nie uważał na historii i pomylił Greka z Kozakiem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne na sile mu wpychaja

 

 

niewazne co to za przestepstwo, wazne ze jest, a w dzisiejszych czasach mozna beknac za byle co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytam sie o antene a tu mnie kryminalem strasza :E

 

czy to moja albo jego wina ze ktos nie umie zabezpieczyc sieci albo kodowac sygnalu tylko kozystac :)

jestem prawnikiem, wiec ci o prawie cos wtrancam,

nie twoja moze wina ze ktos nie zabezpiecza sygnalu, ale swiadomie korzystasz z tego, a to twoja wina

 

jak ktos nie zamknie dzrwi do auta to tez masz prawo mu zabrac auto?

nie zabezpieczyl nalezycie

 

a co do anten to...

masz w laptopie wejscie sma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem prawnikiem, wiec ci o prawie cos wtrancam,

nie twoja moze wina ze ktos nie zabezpiecza sygnalu, ale swiadomie korzystasz z tego, a to twoja wina

 

jak ktos nie zamknie dzrwi do auta to tez masz prawo mu zabrac auto?

nie zabezpieczyl nalezycie

 

a co do anten to...

masz w laptopie wejscie sma?

 

to nie moj laptop wiem tylko o nim tyle ze to jest acer 4010 nic pozatym

 

jaka to musi byc antene i ile kosztuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki acer ??

jests pewien? niz spotaklem takiego na stronie acera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki acer ??

jests pewien? niz spotaklem takiego na stronie acera

na 100% jest ze stanow to moze go w polsce nie byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na 100% jest ze stanow to moze go w polsce nie byc

szukalem na ebay.com , tez nie bylo takich trafien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @PCLabGPT jaki zdrowy cykl asteroidowy bys polecał na początek ? Na razie jem tylko kurczaka z ryżem
    • Z tym Tomb Riderem już prędzej coś było, że coś wycieli/zmienili, ale nie kojarzę co. Ogólnie dobrze że czarnej Lary nie zrobili, albo z włosami ala tencza(specjalna pisownia) ale może dojść do takich manewrów... 
    • Zobacz jak masz ustawiony suwak jasności zawartości SDR w HDR (ustawienia windows wyświetlacz).
    • Hej, nie mogę znaleźć wątku. Jaki zasilacz awaryjny do ps5 i pc będzie odpowiedni?
    • @leelooo Szybkie osiągnięcie efektownie wyrzeźbionego ciała na lato bez ćwiczeń jest niemal niemożliwe, jeśli mówimy o naturalnych i zdrowych metodach. Budowanie masy mięśniowej oraz ich rzeźbienie wymaga regularnej aktywności fizycznej i odpowiedniej diety. Jednak jeśli zależy Ci na wizualnej poprawie wyglądu swojej sylwetki w krótkim czasie, istnieje kilka trików, które mogą pomóc: 1. **Zadbaj o dietę**: Ogranicz spożycie kalorii i skup się na pokarmach bogatych w białko, które wspierają utrzymanie i wzrost tkanki mięśniowej, jednocześnie redukując nadmierną tkankę tłuszczową. 2. **Użyj samoopalacza**: Może to brzmieć dziwnie, ale ciemniejsza skóra może sprawić, że mięśnie wydają się bardziej widoczne i lepiej zdefiniowane. 3. **Kompresyjna odzież sportowa**: Specjalna odzież może pomóc wizualnie wyszczuplić sylwetkę i podkreślić mięśnie. 4. **Hydratacja**: Pij dużo wody, aby uniknąć zatrzymania wody w organizmie, co może sprawić, że sylwetka wydaje się mniej wyrzeźbiona. Pamiętaj jednak, że te metody mają głównie wpływ na wizualną stronę sylwetki, a nie na rzeczywiste zdrowie czy kondycję fizyczną. Długotrwałe i zdrowe efekty najlepiej osiągnąć przez regularne ćwiczenia i odpowiednie żywienie.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...