Skocz do zawartości
Element Wojny

Tales Of Arise

Rekomendowane odpowiedzi

NG+ robi.

Ja na pewno nie skończę do Diablo. Może się uda na weekend zakończyć. Gdzieś na sobotę :E Ale znowu łowię ryby, zamiast pchać fabułę dalej :D

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę skończył i gra dalej z tego co widzę i wrzuca screeny na discorda, on gra na Series X. Ten w.w screen z zakończenia gry jest datowany na 17go. więc teraz dalej gra i nabił te poziomy na tych Riftach, pewnie nadal czyści mapkę albo coś w ten teges- gry nie mam i nie grałem, to ja nie orientuję się co i jak.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że po zakończeniu gry nie tylko ng+ jest, ale i jeszcze jakiś dodatkowy quest/przygoda czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem się czy gra w NG+, a on mi odpowiedział:

 

Cytat

Dalej gram rifty aktywują się jak zrobi się ciąg pobocznych i odblokuje świątynie po czym ja przejdzie i jakiś tam quest się robi na statku

Dziś godzinę zwiększałem skilla na łowienie bo chciałem złowić rybę do potrawki zwiększającej zdobywanie doświadczenia
Z artefaktami mam +100% do xp

edit:

Więc gra powinna mieć spory content, nie jest najgorzej.
 

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi mu o jakiś inny statek a świątynie ? Nie mam pojęcia o co kaman :) 

Czyli jednak nie jestem blisko finału, a przynajmniej nie w takiej formie w jakiej sobie go wyobrażałem. Już raz mnie gra zrobiła w konia, teraz pewnie szykuje się jakiś kolejny twist. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego raczej wynika, że kończysz grę fabularnie. Ale po skończeniu dalej możesz grać. Masz nowe wyzwania, jakieś extra przygody na tak jakby end game.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

Z tego raczej wynika, że kończysz grę fabularnie. Ale po skończeniu dalej możesz grać. Masz nowe wyzwania, jakieś extra przygody na tak jakby end game.

To że po skończeniu głównej można grać dalej wiedziałem wcześniej, ale nie że to odblokowuje nowe questy/fabułę ? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nowe przygody/questu, ale jakie i czy fabularne, co i jak dowiemy się jak skończymy. Bo nie ma co wnikać zbytnio w to co będzie się działo po zakończeniu, aby nie wpakować się na spoilery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zamierzam, zastanawiam się tylko czy taki endgame bez fabuły ma jakiś sens - bo jeśli to tylko grind dla grindu i zdobywania jakichś extra artefaktów/outfitów/innych rzeczy to ja raczej spasuję. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale spory zawód pod sam koniec gry - chciałem zrobić setkę, ale nie jestem w stanie dokończyć co najmniej 3 questów pobocznych bo czekają na mnie bossowie na 65 albo ??? levelu - czyli minimum 20 leveli wyżej od mojego - widać że jest to skrojone pod kupienie DLC (dostępnych 5 paczek po 5lvl up'ów każda) albo inaczej czeka mnie wielogodzinny grind. Nie lubię czegoś takiego, bardzo chamskie zagranie, to nie jest sieciowe MMO tylko gra single player. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Element Wojny napisał:

Niestety ale spory zawód pod sam koniec gry - chciałem zrobić setkę, ale nie jestem w stanie dokończyć co najmniej 3 questów pobocznych bo czekają na mnie bossowie na 65 albo ??? levelu - czyli minimum 20 leveli wyżej od mojego - widać że jest to skrojone pod kupienie DLC (dostępnych 5 paczek po 5lvl up'ów każda) albo inaczej czeka mnie wielogodzinny grind. Nie lubię czegoś takiego, bardzo chamskie zagranie, to nie jest sieciowe MMO tylko gra single player. 

Słabo to brzmi, wiadomo, że znajdą się tacy co kupią, ale to jest stricte gra single player, coś takiego nie powinno mieć miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Pavel87 napisał:

Słabo to brzmi, wiadomo, że znajdą się tacy co kupią, ale to jest stricte gra single player, coś takiego nie powinno mieć miejsca

Zdecydowanie przełoży się to na moją ostateczną ocenę tej gry. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz rozumiem czemu znajomy expił i robi jeszcze te poboczne i to na takim wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Reddzik napisał:

Czyli teraz rozumiem czemu znajomy expił i robi jeszcze te poboczne i to na takim wysokim poziomie.

Do przejścia fabuły głównej mój obecny level w zupełności wystarczy - cały czas jestem na granicy +/- 1 level od bossów na których trafiam, ale z tymi pobocznymi to jakaś paranoja - nawet sobie nie wyobrażam ile godzin musiałbym kiblować na samym farmieniu by zrobić extra 20 leveli - gdyby jeszcze te questy poboczne miały w sobie jakiś element fabularny, jakiś wpływ na świat wokół, zmieniały by coś w kontekście towarzyszy cokolwiek to może bym się przemógł - ale to tylko grind po surowce na upgrade broni. 

No i jest jeszcze pytanie jaką edycję ma Twój znajomy i czy nie dokupił z 1/2 DLC by sobie pomóc. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Element Wojny

Odpowiedział mi w kilku zdaniach, ma zwykłą edycję bo nie będzie dopłacać, ma itemy pod expa i jedzenie pod expa, ma ok 100% więcej do expa, po pierwszym rifcie, a robił go 30min wskoczyło mu aż 6lvli, potem odkrył(dopiero) auto walkę, to party samo czyściło Rifty na automacie, czasem korygował coś ręcznie. Dodał, że nie trzeba kończyć Rifta, wystarczy rozwalać trashe- zwykle moby bez końcowego bossa, a zabicie bossa daje klucz do kolejnego Rifta.
To tyle.

 

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dungeony, ma screeny, ale nie chcę zbytnio spoilerować, bo jeden boss to dosyć spory spoiler...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Reddzik napisał:

Pewnie dungeony, ma screeny, ale nie chcę zbytnio spoilerować, bo jeden boss to dosyć spory spoiler...

A więc to muszą być jakieś dungeony do których chyba jeszcze nie dotarłem albo to o czym mówisz to endgame który odblokowuje się po ukończeniu fabuły głównej.

Dwie godziny nawalałem na ostatniej lokacji największych wrogów i raptem udało mi się zrobić na nich 3 levele.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem, jego kończący grę screen jest z 17 września, a wczoraj zacząłem o tym pisać, więc miał około 4 dni na wbicie tych ~20lvli po skończeniu fabuły, nawrzucał zdjęć, filmików na discordzie, opisywał co i jak, ale nie chcę zbytnio spoilerować, to wydaje się jak jakieś dungeony- Rifty, poboczne questy albo coś jeszcze, nie dopytywałem się, bo sam kiedyś zagram.

Kończąc, wczoraj np takie coś napisał: "Dziś godzinę zwiększałem skilla na łowienie bo chciałem złowić rybę do potrawki zwiększającej zdobywanie doświadczenia. Z artefaktami mam +100% do xp"
Pewnie, żeby szybko wbić doświadczenie. Nie wiem o jakie itemy chodzi, ale jak napisałem on nie ma żadnego DLC i ma podstawową wersję gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Reddzik napisał:

Z artefaktami mam +100% do xp"

Spoko, to on chyba skończył grę kilka dni temu i robi teraz endgame bo ja nie mam żadnych artefaktów o takiej mocy :)

Mnie akurat ten aspekt nie interesuje, chciałem po prostu skończyć wszystkie poboczne (jak w każdej innej grze) i dojechać do końca fabuły głównej, ale widzę że tu się tak nie da. 
Dzięki za info. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Reddzik napisał:

Kończąc, wczoraj np takie coś napisał: "Dziś godzinę zwiększałem skilla na łowienie bo chciałem złowić rybę do potrawki zwiększającej zdobywanie doświadczenia. Z artefaktami mam +100% do xp"
Pewnie, żeby szybko wbić doświadczenie. Nie wiem o jakie itemy chodzi, ale jak napisałem on nie ma żadnego DLC i ma podstawową wersję gry.

Ta wraz z postępem dochodzą nowe potrawki. Na początku mamy potrawkę na chyba +15% exp.

Ja maniakalnie łowię ryby i stoję z fabułą :E Już ~150ryb złapanych :D 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lukadd napisał:

Ja maniakalnie łowię ryby i stoję z fabułą :E Już ~150ryb złapanych :D 

Wiesz, jest taka seria gier Ultimate Fishing Simulator - może to dobra propozycja dla Ciebie ? :D 

Ja szczerze powiedziawszy złowiłem może z 10 ryb i jakoś tak mi się odechciało łowić kolejne...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię symulatorów łowienia. Ale jak w jakiejś grze łowienie jest fajnie zrealizowane to łowię na potęgę jak w RDR2 czy FC5, nawet w Automacie masę rybek łowiłem :E gdzie tam to było tak średnio zrobione, ale miało jakiś swój urok.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

 łowię na potęgę jak w RDR2 czy FC5, nawet w Automacie masę rybek łowiłem :E 

?

To idź dalej z fabułą, będziesz miał możliwość znalezienia unikatowej rzeki w jaskiniach z bardzo rzadkimi rybkami. Coś dla Ciebie. Malutki problem może jedynie stanowić boss na 65 levelu który przed nim stoi... 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w FFXV złowiłem kilka ryb, jedynie pod questa nic więcej.

Co do eq na expa, to dokładnie czytam co pisał i po ubiciu dwóch bossów z lokacji (...) nie wiem czy mam spoilerować, napisał, że ma eq- sprzęt pod expa.
To nadal jest po skończeniu fabuły. Więc niestety ale jakiś grind musi być

Edytowane przez Reddzik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...