Skocz do zawartości
d3zet

Urządzenie wielofunkcyjne do domu (~800zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję prostego urządzenia wielofunkcyjnego do domu, chciałbym zmieścić się w 800 zł. Drukowane sporadycznie, do paru stron na tydzień, głównie dokumenty, czasem zdjęcia na papierze błyszczącym. Wcześniej miałem Brothera DCP-J4110DW, i czegoś najbliżej tego urządzenia szukam. Tanie jak barszcz zamienniki, jakość wystarczająca, ma WIFI i kosztowała parę lat temu grosze :D Fajnie jakby miało normalne zamienniki, a nie jakieś dolewki... bo dolewki to pamiętam w drukarkach sprzed 15 lat jak zamienników nie było albo były drogie i każdy kombinował jak mógł. Skąd powrót tej "mody"? 

Aczkolwiek jak "dolewka" jest jednak sensowna, a ja czegoś nie biorę pod uwagę, to też może byc. 

 

Może coś takiego? Sentyment do marki pozostał. :)

 

https://www.x-kom.pl/p/640496-urzadzenie-wiel-atramentowe-brother-dcp-t420w.html

Edytowane przez d3zet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolewka jest sensowna, bardziej ekonomiczna i po prostu tańsza niż kartridże ( bo rozumiem, że to masz na myśli). Wyśle, że w kwocie 800 zł to sensowny wybór.

Jest jeszcze HP Smart Tank 515    ale niech się wypowiedzą inni o tym urządzeniu.  Sam się nad nią zastanawiałem dla siebie.

Jakoś tak moim zdaniem jest zgrabniejsza od Brotherów, ale tego nie kupuje się dla designu.?  Ponoć ogólnie Brothewry są lepsze, ale np mnie średnio leży właśnie ich wygląd.

W końcu wybrałem DCP-T525W  ale to koszt 900-1000 zł.  Więc u Ciebie odpada.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...