Skocz do zawartości
Yedi

Zamienię 2x RX 580 8GB Nitro /RX 6600 Eagle na 3060ti

Rekomendowane odpowiedzi

Zamienię 2x RX 580 8GB Nitro na 3060Ti LHR - grafa może być używana - musi być na gwarancji (najlepiej PL)

Zamienię 1x RTX 3060V1 na 3060Ti LHR - grafa może być używana - musi być na gwarancji (najlepiej PL)

Zamienię 1x RTX 3070ti FTW3 EVGA  na 3060Ti LHR - grafa może być używana - musi być na gwarancji (najlepiej PL) - jakies 2k dopłaty

Lub sprzedam :)

RX 580  8GB - 2k, RX 6600 - 2.8k, RTX 3060 V1 - 3.8k, 3070ti - 5.5k

Edytowane przez Yedi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Podbijam - w wymianę wchodzi również opcja na 5700/6700XT

Edytowane przez Yedi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• No to prawda, ale płytki są i w mieszkaniach, farby też A rzeczy z drewna to często proszenie się o kłopot Ogródek to pewnie raczej pasja? Bo ja po prostu pożyczam robota koszącego od somsiada, a jak skończę budowę, to kupię swojego i nadal nie będę przy nim nic robił No, muszę zasadzić żywopłot i drzewa jeszcze. Pewnie przycinanie tego żywopłotu mnie czeka, bo robotem tego nie załatwię, ale w sumie przecież nie trzeba go mieć Ja mam gęstą zabudowę w okolicy więc trochę nie mam wyboru żeby poprawić prywatność.
    • Cześć,  wystartowała promocja Misja Gaming w x-kom. Znajdziecie w niej akcesoria komputerowe dla graczy, podzespoły, gry czy peryferia. Aby skorzystać z promocji należy użyć kodu rabatowego: misja-gaming Wszystkie produkty objęte promocją -> Misja Gaming - sprzęt dla graczy Wszystkie zamówienia powyżej 99 zł objęte są darmową dostawą do paczkomatów InPost Darmowy odbiór w salonach x-kom Przykładowe produkty, które znajdziecie w promocji : Monitor Dell Alienware AW2521HFA czarny 240Hz za 1099 zl Laptop HP Pavilion Gaming Ryzen 5/16GB/512 RTX3050 144H za 3249zł Płyta główna MSI MAG B560M MORTAR za 399 zł Mikrofon Fifine K658 za 299 zł Słuchawki JBL Quantum 100 Czarne za 99 zł Promocja obowiązuje do 22.05.2022 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów i nie łączy się z innymi promocjami. Jedna osoba może zakupić tylko jedną sztukę każdego produktu promocyjnego. Pozdrawiamy,  zespół x-kom
    • Teraz zastanawiam się co z moimi cyfrowymi grami z Nintendo Switch? Zakupy z PS4 przeszły na PS5, a tu?
    • Może tak, może nie. Ja mam samych znajomych w wieku 25-40 lat w "nowoczesnych domach" i każdy ciągle coś robi w domu/przy domu/ogródku itp. Robia to tak podswiadomie, ze nawet nie licza zainwestowanego czasu i kosztów. Teściowie maja nowoczesny dom i pamietam z wiekszych wydatkow dach byl do wymiany po bodaj 10 latach, ale z mniejszych to cała masa kosztów. Generalnie im wiekszy dom tym bardziej przerabane, nawet najlepsze płytki pękają, farba sie brudzi, drewno niszczeje itp itd
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...