Skocz do zawartości
SaiyanSSJ

Xiaomi mi 11 lite 5g czy mi 11i ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, którą opcję lepiej wybrać Xiaomi Mi 11 lite 5g (wersja 8gb) czy Xiaomi mi 11i ?

Czy ten 11i będzie jakoś dużo mocniejszy od wersji lite? snap 780g będzie wystarczający do dziennego korzystania z telefonu, internet, aplikacji typu mess, fb, insta itp.

Snap 780g vs Snap 888

Aparaty 64 vs 108 będzie jakaś duża różnica?

Jest ktoś kto może posiada któryś z telefonów i może coś o którymś napisać?

Głównie pytanie czy warto dopłacać do mi 11i ? Czy zainwestować lepiej w wersję 11 lite 5g ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem chwile w łapach Mi 11 Lite 5G i aparat robi średnie foty. Stary Huawei Mate 20 robi lepsze. Także pod tym względem nie ma szału . Poza tym ładny ekran , spoko waga i szybko działa. Na 3 zamówione dla firmy 1 jest zepsuty ... A cos innego nie z Xiaomi ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Above napisał:

Miałem chwile w łapach Mi 11 Lite 5G i aparat robi średnie foty. Stary Huawei Mate 20 robi lepsze. Także pod tym względem nie ma szału . Poza tym ładny ekran , spoko waga i szybko działa. Na 3 zamówione dla firmy 1 jest zepsuty ... A cos innego nie z Xiaomi ? 

A co innego możesz zaproponować tak do 2 tyś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z taką wydajnością ciężko , masz One Plus Nord 2 z wszystkimi jego plusami i minusami. Teraz jest rynek trochę zepsuty jeśli chodzi o smartfony. Osobiście wole kupić używanego flagowca jak nowego średniaka za 2k. 

Edytowane przez Above

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.09.2021 o 07:31, pierote napisał:

To co, p30 pro górą?! 

2 lata temu może i tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem się do postu k. Above. Top 2 lata temu ale dalej nie jest źle, dobre parametry i aparat. Może jednak nowy Mi 10 ew. Mi 11L? MI najlepszy aparat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 2 tysięcy teraz możesz mieć s20 fe oczywiście ze zwrotem, do jutra jest promocja na A52s że snapem 778g. Tak poza tym to sam nie wiem, czasem realme GT można wyrwać w promo za 1899. Jeśli chodzi o wydajność to GT będzie kosił je wszystkie i baterię szybko naładujesz ale za to aparat bez szału. 

 

Osobiście sam poszukuje czegoś do 2 tysięcy, jak coś znajdziesz albo na coś się zdecydujesz to mozesz dać znać, ja osobiście puki co skłaniam się ku s20 fe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba bym sie skłonił ku Samsungu A52s 5G , widziałem je już po 1600zł. Ma lepszy aparat od Mi 11 Lite , duzo stabilniejszy soft i pewniejsze aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj że szybkie ładowanie jest tylko jak kupisz sobie specjalną ładowarkę. Ma szybkie ładowanie 25w. Jednakże w pudełku znajdziesz ładowarkę 15w na której naładujesz telefon w nieco ponad godzinę. Poczytaj recenzje albo zobacz na youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...