Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ani w regulaminie, ani w FAQ na pierwszej stronie nie znalazłem odpowiedzi: co się wlicza do reputacji użytkownika - wyświetlanej przy każdym poście użytkownika ze znaczkiem "+"? Czy wlicza się Upvote????? Czy wlicza się Like? Thanks?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wlicza się każda reakcja. Bez sensu ale nie wiem czy ktokolwiek zwraca uwagę na reputację, bo praktycznie nigdy jej tu nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu na to zwracać uwagi. Zostało to wprowadzone w nowej wersji forum rok temu, więc jest to świeży i zupełnie zbędny system. Np. sam mam zaledwie 80 pkt reputacji, a postów 7017 (z tym) i jestem tutaj od marca 2008 r. Jest wiele osób z krótszym stażem, z mniejszą ilością postów, za to z większą ilością reputacji.

Wiesz, jak się coś komuś spodoba, to sobie klikają te "pseudo lajki". Jak ktoś coś napisze rzeczowego to już niekoniecznie dostanie. Ot, olać to zupełnie. Czytać posty - forum i się udzielać, a nie zawracać sobie głowę pierdołami.

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie można ofiarować komuś swojej reputacji to może poczułby się lepiej :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że w dzisiejszych czasach jeszcze nie jeden by zapłacił jak za jakąś skórkę do gry :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ODIN85 napisał:

Confused i sad się nie wlicza.

No nie wiem, u mnie jest +5 względem licznika i można by to zwalić na "sad".
U ciebie o 549 więcej niż na liczniku ale nie pasuje to ani do "sad", ani do "confused".

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam,że do reputacji przez ~ miesiąc liczyły się także "downvote",które zostały poprzez niektórych użytkowników nadużywane do takiego stopnia,że część userów miały minusową reputację :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...