Skocz do zawartości
Element Wojny

Knights Of The Old Republic Remake - PS5/PC

Rekomendowane odpowiedzi

Seria zapoczątkowana na Xbox'ach w remaku tego Xbox'a olewa : )

jestem ciekawy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już wiadomo, dlaczego Lucasfilm ubił Apeirona w 2018 roku (fanowski remake, który powstawał od 2015 - podstawka miała być wymagana do gry, więc twórcy moda wcale nie chcieli robić nic karygodnego ). Tutaj pokazane nieco jak to wyglądało (od 30sekundy )

 

Edytowane przez aka_rock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mag_zbc napisał:

Najważniejsze że remake, a nie remaster

Remaster gry z 2003 roku :E wiem że czasy mamy dziwne ale bez przesady. Jestem zachwycony ❤️

Edytowane przez JeanPepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wtedy BioWare coś znaczył mam nadzieje że nie zrobią z tego zręcznościówki z elementami rpg, tylko zostawią fabułę, mechanikę rpg jak była, a poprawią grafikę, dźwięk itd.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać, ale nie grałem w oryginał, także może to mnie zainteresuje jak zobaczę jakieś konkretne materiały z gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jaycob napisał:

Wstyd się przyznać, ale nie grałem w oryginał, także może to mnie zainteresuje jak zobaczę jakieś konkretne materiały z gry. 

Ja mam tylko pudełkowego KOTOR 2, jedynkę komuś pożyczyłem dawno temu przed erą steam i nie oddał, dla mnie to gra kultowa Bioware i Obsidian zrobiły robotę wtedy, zagrał bym w KOTOR 3 zrobiony przez Obsidia z przyjemnością.

11 minut temu, Jaycob napisał:

Wstyd się przyznać, ale nie grałem w oryginał, także może to mnie zainteresuje jak zobaczę jakieś konkretne materiały z gry. 

Ja mam tylko pudełkowego KOTOR 2, jedynkę komuś pożyczyłem dawno temu przed erą steam i nie oddał, dla mnie to gra kultowa Bioware i Obsidian zrobiły robotę wtedy, zagrał bym w KOTOR 3 zrobiony przez Obsidia z przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na PC, ale nie skończyłem. Tym razem będzie okazja :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jaycob napisał:

Wstyd się przyznać, ale nie grałem w oryginał, także może to mnie zainteresuje jak zobaczę jakieś konkretne materiały z gry. 

Ja mam tylko pudełkowego KOTOR 2, jedynkę komuś pożyczyłem dawno temu przed erą steam i nie oddał, dla mnie to gra kultowa Bioware i Obsidian zrobiły robotę wtedy, zagrał bym w KOTOR 3 zrobiony przez Obsidian z przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj oj a ja ukończyłem Kotora jakieś 6-7 razy, z czego ostatnie 2-3 przejścia to już był moderski heavy metal. 

Zaebista gra której remake należał się jak psu buda, lepszej opowieści w klimatach SW chyba nie było. Oby tylko nie kombinowali za dużo - niech ulepszają i rozszerzają, ale niech nie zmieniają. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaycob napisał:

Zrozumiałem, nie musisz 3x tego samego pisać. :E 

To błąd forum, 504 przeplatane przez 502 sorry. :E

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Element Wojny napisał:

Zaebista gra której remake należał się jak psu buda

Jak psu buda należała się trzecia część którą chciał robić Obsidian, ale to akurat zbiegło się w czasie z zakupem pełni praw do gier przez EA wiec projekt nigdy nie ruszył

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mag_zbc napisał:

Jak psu buda należała się trzecia część którą chciał robić Obsidian, ale to akurat zbiegło się w czasie z zakupem pełni praw do gier przez EA wiec projekt nigdy nie ruszył

Może teraz ruszy bo EA stracił wyłączność, Ubisoft też robi jaką się w uniwersum SW, zobaczymy, chciałbym trzecią część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mag_zbc napisał:

Jak psu buda należała się trzecia część którą chciał robić Obsidian, ale to akurat zbiegło się w czasie z zakupem pełni praw do gier przez EA wiec projekt nigdy nie ruszył

Nie pamiętam szczegółów ale po tym co odwalili z Kotorem 2 to wolałbym kogoś innego. Gra niedokończona i poucinana, zakończenie totalnie z dupy, fani przez ponad 10 lat łatali tą grę, odzyskiwali usunięty i niedokończony content i sami go kończyli by to miało ręce i nogi.

Zresztą większość ludzi uznaje że linia fabularna Jedi Knight z TOR'a to takie Kotor 3. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą część robiło Bioware i też wyszła niedokończona. Fallout 2 też był niedokończony i też moderzy odzyskiwali utracony content, a New Vegas było technologicznym potworkiem - a obie są klasykami. Jeśli chodzi o KOTOR to dużo bardziej wolę drugą część. Ludzie z Obsidian (czy wcześniej Black Isle) mają w zwyczaju nie być w stanie dokończyć gry w takim stanie w jakim by chcieli, ale pomimo to ich twory są ponadczasowe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mag_zbc napisał:

Pierwszą część robiło Bioware i też wyszła niedokończona. Fallout 2 też był niedokończony i też moderzy odzyskiwali utracony content, a New Vegas było technologicznym potworkiem - a obie są klasykami. Jeśli chodzi o KOTOR to dużo bardziej wolę drugą część. Ludzie z Obsidian (czy wcześniej Black Isle) mają w zwyczaju nie być w stanie dokończyć gry w takim stanie w jakim by chcieli, ale pomimo to ich twory są ponadczasowe.

No nawet The Outer Worlds jako gra AA się broni, bo nie jest to taki potworek jak Mass Effect: Andromeda, a fajne kosmiczne cRPG.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie wolę jedynkę ze względu na Bastilę, główny twist, wydarzenia po twiście i dwa totalnie różne zakończenia zależne od naszych wyborów. Dwójka dla mnie niestety zawsze będzie kojarzyła się ze straconą szansą i totalnie zwaflowanym zakończeniem - choć nie ukrywam że gdzieś do połowy gry grało mi się bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję że skoro to remake to dubbing zostanie nagrany od zera z tymi samymi aktorami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Mam tylko nadzieję że skoro to remake to dubbing zostanie nagrany od zera z tymi samymi aktorami.

Wiesz że oni są prawie 20 lat starsi. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Stjepan666 napisał:

Wiesz że oni są prawie 20 lat starsi. :E

Jennifer Hale nadal brzmi świetnie i bez problemu może wrócić do roli Bastili. Na pokładzie było też kilku innych aktorów głosowych ze stajni BioWare którzy nadal nagrywają więc to raczej nie jest problem.

Oczywiście zakładam że w tym remaku główny bohater też dostanie głos i tutaj mają duże pole do popisu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ODIN85 napisał:

Może nawet polski dadzą jak to u Sony zagościło?

W życiu nie grałbym w to z polskim dubbingiem... 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...