Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Niedawno w moim telefonie z androidem Oppo A5 2020 zepsuło się wejście jack. Czyszczenie nic nie daje. Jedynie po tym jak przeczyściłem środek gniazda spirytusem salicylowym, to słuchawki zaczęły zaskakiwać. Jednak po jakimś czasie telefon ponownie przestal je wykrywać. Koszt naprawy wejścia jest zbyt duży w stosunku do wartości samego telefonu, a poza tym i tak szykuję się na zmianę sprzętu w listopadzie. Myślałem jeszcze o zakupie przejściówki z USB-C na Jack, ale taka rzekomo działa tylko w telefonach bez wejścia Jack, a jedynie z USB-C.

Muszę w takim wypadku dokonać zakupu jakichś słuchawek bezprzewodowych z przeznaczeniem do użytku w telefonie oraz sporadycznego w komputerze przy jakichś wideorozmowach. Póki co wybrałem dwa modele słuchawek, które znalazłem w ofercie sklepu X-Kom. Jeden model to QCY T2C, a drugi to Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2.

https://www.x-kom.pl/p/526913-sluchawki-bezprzewodowe-qcy-t2c-tws-czarny.html#modal:zdjecia-produktu

https://www.x-kom.pl/p/603411-sluchawki-true-wireless-xiaomi-mi-true-wireless-earbuds-basic-2.html

Nie wiem niestety, które z nich wybrać. Obecnie mam pożyczone QCY-QS2 i prawdopodobnie jest to ten sam model co T2C (nie mam jednak pewności, choć po wpisaniu QS2 wszystkie linki prowadzą do T2C). Działają całkiem dobrze, ale może jest coś lepszego.

Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolałbym dołożyc do edifierów tws1 - na jednym ładowaniu potrafią wytrzymać nawet 7h, a nie jak w przypadku tws1 jedynie 3h co jest bardzo kiepskim wynikiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja słyszałem dużo dobrych opinii o tws'ach od Xiaomi i w budżecie też się mieszczą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi