Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jak w temacie. Jaką wybrać, bezpieczna dla samochodu (yariska 1, Astra K). 

Lądował będę smartfona, ew. powerbanka + podtrzymanie dla smartfona z odpaloną nawigacją. 

Później też jakaś latarka czołówka itp. 

Z tego typu testów może wybrać Xiaomi lub Ednet QC3.0? 

https://najlepszy-ranking.pl/ladowarki-samochodowe/#4-Xiaomi-Ladowarka-Samochodowa-Mi-Car-Charger-Pro

Powerbank to Xiaomi 20000 2C.

Edytowane przez pierote

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ups! 

Nikt nic nie testował? 

Ciekaw jestem czy te QC jest bezpieczne dla instalacji i akumulatora w samochodzie. No na gniazdo zapalniczki ponoć idzie 10A bezpiecznik, rozładować aku też nie powinno. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Xiaomi 18W (ta srebrna tania) jest dobra. Natomiast gdzie wynalazłeś taki debilny ranking gdzie jako ładowarkę umieszczono boostera oraz kamerę samochodową.

Edytowane przez bergercs
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Noo wujek google i pierwsze z brzegu. 

Dzięki właśnie o 18-ce teraz pomyślałem. 

Ed.1

Znalazłem jeszcze w testach Tronsmart C3PTA - 3 porty w tym 1 QC3 oraz CC2TF 2x QC3. Testy z przed kilku lat 🙄

Ed.2

Wybieram tego Xblitz . Powód - 2 urządzenia i trzyma qc3.

Edytowane przez pierote

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

...

Edytowane przez pierote

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Nie wszystkie Sandboks na Phuket? W porównaniu do sytuacji ogólnej, nie jest drogi (czy też raczej: droższy). Prawie wszystko jest teraz droższe/drogie. Powiedzmy, że można zakładać wzrost cen pomiędzy ~+20% a +100% w stosunku do przeszłości - może dlatego, że to restart międzynarodowej ekonomii. Tak przy okazji tajskich sandboksów: Phuket to nie jest jedyny, zasady się też zmieniają, ale nie zawsze w kierunku 'wolności'. Według planów (premier popełnił błąd deklarując publiczną obietnicą konkretną datę) obecnie nawet Bangkok miał być otwarty, to się jednak chyba tak szybko nie wydarzy. Tajowie ostro dostają od Delty - a że na początku szczepili szczepionką z Chin (która nie jest skuteczna przy Delcie), to mają problem. Rząd tajski próbuje cudownych zasłon dymnych do ukrycia problemu, ludzie wyszli na ulice już ładnych parę tygodni temu, więc i przez to Bangkok może nie być idealnym miejscem na wyjazd (zresztą: wygląda beznadziejnie przygnębiająco teraz, taki ewentualny wyjazd byłby mocno depresyjny). Skoro już się rozpisałem o tym: rząd również próbuje zasugerować, że jest bardzo otwarty na 'bogatych' turystów i ściągnięcie takich chcieliby uznać za prioryter. Słowo 'bogaty' oznacza kierunek resorty premium oraz takie drobiazgi, jak chęć inwestycji min. 0.5M USD w kraj. Najprawdopodobniej tam covid ma dodatkowe efekty uboczne w kategorii "psychiatria"
    • Będąc uczciwym w dniu premiery ta gierka nie była hitem i odstawała od większości hitów z ps4. Połatali większość baboli, klimat moim zdaniem ma świetny, ale technicznie ta gra jest tylko i aż dobra. Nie sprzedała się na tyle dobrze, żeby robić kontynuację i tyle, studio też już chyba padło.... Mnie się podobała nawet bardzo, ale grając w nią  tuż po  skończeniu Tlou2  2 czy Uncharted 4 widziałem że to jednak inna liga. 
    • Mam problem z uruchomieniem gry. NA steam pisze na zielono, że jest uruchomiona, ale nie uruchamia się. Stało się to po rewizji plików lokalnych. Jakieś sugestie?? OK. Nie wiem jak ,ale poszło.
    • A'propos Canona Coś czytałem, że dostali jakiś pozew. Ich urządzenia są tak skonstruowane, że jak nie ma tuszu to nie pracuje także skaner. Właśnie za takie coś. Właściwie za brak info, że do skanowania potrzebny jest pełen zasobnik tuszu.
    • Jak jednak Korona sprawi że wypluję płuca i zejdę ze skutkiem śmiertelnym to Ci będzie głupio że ostatnie zdanie skierowane do mnie było wyzywaniem mnie od czerwonych! I będę straszył po nocach. Gorączka znowu nachodzi czyli powrót do wyra... 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...